Annonsere?  |  Om fotballen.eu  |  Nyhetsarkiv   |  Legg tilURL Kontakt

Søk etter fotball:

Google fotballen
 
De viktige
fotbollen.com
  Thesoccerweb.com
  TV-oversikt
  Tabeller
  Nyheter
  Livescore
  Tippetips
 Klubblinker
 Topp 100
 Norges landslag
  VM 2018
  EM 2016
 VM 2014
 EM 2012
 VM 2010
 
Kommende kamper:

 
Tema
  

Norges landslag
Alle kamper, alle
målscorere og all
mulig statistikk
1908-2014

Mer
  
Fotballbabes
Flere hundre
supre damer med
og uten drakt..
Se mer!
 
Fakta og statistikk
Tidligere vinnere
 FIFA-ranking
 Statistikk - Toppscorere
 Statistikk - Årets spiller
 Hjemmebaner
 Fotballreglene
 Verdensrekorder
 
Tema
  
VM I FOTBALL
Her finner du alt
om alle VM i
fotball 1930-2014
Les nå
  
VM 2014
Alt du trenger
om fotball-VM i
Brasil 2014
Les mer
 
Mesterskap
VM 2014
 EM 2012
 VM-2010
 Copa Sudamerica
 Copa Libertadores
 Asiamesterskapet
 Afrikamesterskapet
 Champions league
 Europaligaen
 
Betsafe
 
TV-FOTBALL


 
Unibet


 
Alt om fotball

 
 
 

Norsk Tippeliga  -  kampene 2016
Tab:

Land: Norge - Sverige - Danmark - England - Spania - Italia - Tyskland - Fler

Index Kamper Tabell Lagene  toppscorer 

FAKTA, STATISTIKK
Terminlister 2016 - Klubber 2016
Overganger 2016
- Toppscorer 2016
Norgesmesterskapet  2016
Res. 2015 - Tabell 2015 - Mål 2015
Res. 2014 - Tabell 2014 - Mål 2014
Res. 2013 - Tabell 2013 - Mål 2013
NM: 2015 -2014 - 2013 -2012 - 2011

Statistikk
: Tippeliga -  Norsk fotball

Tabeller siste 20 år: Tabell 2015
2014 2013 2012  2011 2010 2009 2008
2007 2006 2005 2004 2003 2002  2001
2000 1999 1998 1997 1996 1995  
Tabeller for 1970 -2015 også her ►

 
 

Resultater fra 2015 her
Vårsesongen    Høstsesongen 
Alle kamper med avspark 18:00 hvis ikke annet oppgitt 
Runde 1  11.-14. mars
Aafk - Stabæk 1-0
Odd - RBK 1-0
Molde - Tromsø 1-1
B.Glimt - Sogndal 2-0
Sarpsb. - Hauges. 0-1
Str.godset - Brann 2-2
Start- LSK  1-1
VIF - Viking 0-2

Runde 2 18.-20. mars
Tromsø - Start 0-0
Hauges. - Aafk 3-0
RBK - Str.godset 1-0
Sogndal - VIF 1-0
Brann - Odd 0-0
LSK - B.Glimt 1-1
Viking - Sarpsb. 0-0
Stabæk - Molde 1-2

Runde 3 1.-3. april
Molde - LSK 4-2
Start- Viking 0-1
VIF - RBK 0-1
Odd - Tromsø 0-0
B.Glimt - Stabæk 3-1
Sarpsb. - Sogndal 0-0
Aafk - Brann 1-2
Str.godset - Hauges. 2-0

Runde 4 8.-10. april
Sogndal - Hauges. 1-0
LSK - Sarpsb. 4-0
Stabæk - VIF 2-1
Brann - B.Glimt 1-0
RBK - Aafk 1-0
Start- Molde 1-1
Tromsø - Str.godset 2-0
Viking - Odd 0-2

Runde 5 15.-17. april 
Hauges. - LSK 2-2
Str.godset - Sogndal 2-1
RBK - Brann 3-0
B.Glimt - Molde 1-2
Aafk - Viking 1-2
VIF - Tromsø 4-0
Sarpsb. - Stabæk 1-1
Odd - Start 3-0
  Runde 16 15.-17. juli
Aafk - RBK
B.Glimt - Odd
Hauges. - Viking
Molde - Start
Sarpsb. - LSK
Stabæk - Brann
Str.godset - Tromsø
VIF - Sogndal

Runde 17 22.-24. juli
Brann - Aafk
LSK - Str.godset
Molde - Sarpsb.
Odd - Viking
RBK - Hauges.
Sogndal - B.Glimt
Start- VIF
Tromsø - Stabæk

Runde 18 29.-31. juli
Aafk - LSK
B.Glimt - Tromsø
Hauges. - Sogndal
Odd - Brann
Sarpsb. - Start
Str.godset - Stabæk
Viking - RBK
VIF - Molde

Runde 19 5.-7. aug
Brann - Str.godset
LSK - RBK
Molde - B.Glimt
Sarpsb. - VIF
Sogndal - Viking
Stabæk - Hauges.
Start- Odd
Tromsø - Aafk

Runde 20 12.-14. aug
Aafk - Molde
B.Glimt - LSK
Hauges. - Tromsø
Odd - Sarpsb.
RBK - Sogndal
Str.godset - Start
Viking - Stabæk
VIF - Brann
 

 
Runde 6 20.-21.apr (Alle 19:00)
B.Glimt - Hauges. 3-4
Sogndal - Odd 0-1
Stabæk - Str.godset 0-1
Viking - Brann 0-1
LSK - Aafk 1-1
Molde - VIF 4-0
Start - Sarpsb. 1-4
Tromsø - RBK 1-2

Runde 7 23.-25. april
Str.godset - B.Glimt 2-0
Brann - Sogndal 2-0
Sarpsb. - Molde 4-0
Aafk - Tromsø 6-0
Odd - LSK 1-3
RBK - Viking 4-0
VIF - Start 2-0
Hauges. - Stabæk 3-1

Runde 8 30. april - 2. mai 
Molde - Aafk 1-0
LSK - VIF 2-0
Viking - Hauges. 3-2
Start- Str.godset 2-2
Tromsø - Brann 1-0
Sogndal - RBK 1-1
Stabæk - Odd 1-2
B.Glimt - Sarpsborg 0-2

Runde 9 7.-8. mai
Viking - Tromsø 2-0
Str.godset - LSK 3-1
Brann - Start 1-0
Odd - B.Glimt 2-1
Aafk - Sogndal 1-4
RBK - Stabæk 3-1
VIF - Sarpsb. 3-0
Hauges. - Molde 3-3
  Runde 21 19.-21. aug
Brann - RBK
LSK - Hauges.
Molde - Odd
Sarpsb. - Str.godset
Stabæk - Aafk
Start- Sogndal
Tromsø - Viking
VIF - B.Glimt

Runde 22 26.-28. aug
Aafk - Sarpsb.
B.Glimt - Start
Hauges. - Brann
Odd - VIF
RBK - Tromsø
Sogndal - Stabæk
Str.godset - Molde
Viking - LSK

Runde 23 9.-11. sep
Brann - Viking
LSK - Odd
Molde - Hauges.
Sarpsb. - B.Glimt
Stabæk - RBK
Start- Aafk
Tromsø - Sogndal
VIF - Str.godset

Runde 24 16.-18. sep
Aafk - Str.godset
B.Glimt - Brann
Hauges. - VIF
Odd - Stabæk
RBK - Start
Sogndal - Sarpsb.
Tromsø - LSK
Viking - Molde
 
 
Runde 10 - 11. - 12.mai (Alle 19:00)
Hauges. - Odd 3-1
B.Glimt - VIF 0-0
LSK - Brann 1-0
Molde - Str.godset 4-2
Sarpsb. - Aafk 1-0
Sogndal - Tromsø 0-0
Stabæk - Viking 1-0
Start- RBK 0-2

Runde 11 16.mai
Tromsø - B.Glimt 1-2
Aafk - Start 1-1
Brann - Stabæk 1-0
Odd - Molde 2-0
RBK - LSK 2-1
Viking - Sogndal 0-0
VIF - Hauges. 0-1
Str.godset - Sarpsb. 4-0

Runde 12 20.-22. mai
Sarpsb. - Odd 0-0
Stabæk - Tromsø 0-3
Molde - Brann 2-0
B.Glimt - Aafk 0-1
Hauges. - RBK 1-1
Sogndal - Start 2-2
Str.godset - VIF 3-2
LSK - Viking 1-2

Runde 13 28.-29. mai
Tromsø - Sarpsb. 1-2
RBK - Molde 3-1
Odd - Str.godset TV2pr4 (15:30)
Sogndal - LSK TV2pr5 (15:30)
Brann - Hauges.TV2pr4
Start- Stabæk TV2pr6
Viking - B.Glimt TV2pr5
Aafk - VIF TV2Z (20:00)

Runde 14 1.-4. juli
LSK - Tromsø TV2Z (1/7 - 19:00)
Hauges. - Start TV2pr4 (2/7 15:30)
B.Glimt - RBK TV2pr4 (2/7 18:00)
VIF - Odd TV2pr4 (15:30)
Molde - Viking TV2pr4
Sarpsb. - Brann TV2pr5
Stabæk - Sogndal TV2pr4
Str.godset - Aafk TV2Z (4/7 -19:00)

Runde 15 8.-10. juli
Start- B.Glimt TV2 Z (8/7- 19:00)
Viking - Str.godset TV2pr4 (9/7 -15:30)
Brann - VIF TV2pr4 (9/7 - 18:00)
RBK - Sarpsb. TV2pr4 (9/7)
Tromsø - Hauges. TV2pr6 (9/7)
Sogndal - Molde TV2Z (9/7 -20:00)
LSK - Stabæk TV2pr4 (10/7 - 18:00)
Odd - Aafk TV2pr4 (10/7 18:00)
  Runde 25 23.-25. sep
Brann - Tromsø
LSK - Sogndal
Molde - RBK
Sarpsb. - Viking
Stabæk - B.Glimt
Start- Hauges.
Str.godset - Odd
VIF - Aafk

Runde 26 30. sept -2. okt
Aafk - Odd
B.Glimt - Str.godset
Hauges. - Sarpsb.
RBK - VIF
Sogndal - Brann
Stabæk - LSK
Tromsø - Molde
Viking - Start

Runde 27 14.-16. okt
Aafk - B.Glimt
Brann - LSK
Molde - Sogndal
Odd - Hauges.
Sarpsb. - RBK
Start- Tromsø
Str.godset - Viking
VIF - Stabæk

Runde 28 21.-23. okt
Brann - Molde
Hauges. - B.Glimt
LSK - Start
RBK - Odd
Sogndal - Str.godset
Stabæk - Sarpsb.
Tromsø - VIF
Viking - Aafk

Runde 29 28.-30. okt
Aafk - Hauges.
B.Glimt - Viking
Molde - Stabæk
Odd - Sogndal
Sarpsb. - Tromsø
Start- Brann
Str.godset - RBK
VIF - LSK

Runde 30 4.-6. nov
Brann - Sarpsb.
Hauges. - Str.godset
LSK - Molde
RBK - B.Glimt
Sogndal - Aafk
Stabæk - Start
Tromsø - Odd
Viking - VIF
 
 

Mer statistikk her:
Statistikk for tippeligaen (1949 - 2015)
Statistikk norsk fotball
Klubbfakta 2015


Totalt antall besøkende:
Det er
     
800 Norske klubber! Norsk fotball
Tippeliga - fakta
  Tippeliga - tabell
  Tippeliga - kampene
  Tippeliga - klubbfakta
  Tippeliga - statistikk
  1.divisjon -fakta
  2.divisjon - nyheter
  2.divisjon - toppscorer
  3.divisjon - fakta
  3.divisjon - kvalifisering
  NM - Cupresultat
  NM - toppscorer
  Norges landslag
  Norsk fotball - statistikk
  Norsk fotball - rekorder
  Norske klubblinker
 
Norsk fotball
 

 
Engelsk fotball
Pr. League resultat
  Pr. League tabell
  Pr.League - Toppscorer
  Pr. League - Klubbene
  F.A Cupen
  Ligacupen
  Play off
  Engelske klubblinker
  Eng. fotball - statistikk
  Englands landslag
 
Øyeblikket
 
 

 
Babes

 
Betsafe
 
 

 
Unibet


 

 

 

 
  Copyright (c) 2016 Eurosoccer Sweden Ltd All rights reserved. Webmaster: post@fotballen.eu