Annonsere?  |  Om fotballen.eu  |  Nyhetsarkivfacebook       Legg til i favoritterLegg til URL Kontakt

Søk etter fotball:

Google fotballen
 
De viktige
fotbollen.com
  Thesoccerweb.com
  TV-oversikt
  Nyheter
  Tabeller
  Artikler
  Tippetips
  Livescore
  Klubblinker
  Topp 100
  Norges landslag
  VM 2018
  EM 2016
  VM 2014
  EM 2012
  VM 2010
 
Kommende kamper:

 
Tema
   

Norges landslag
Alle kamper, alle
målscorere og all
mulig statistikk
1908-I dag.

Mer
   
Fotballbabes
Flere hundre
supre damer med
og uten drakt..
Se mer!
 
Fakta og statistikk
Tidligere vinnere
  FIFA-ranking
  Statistikk - Toppscorere
  Statistikk - Årets spiller
  Hjemmebaner
  Fotballreglene
  Verdensrekorder
 
Tema
   
VM I FOTBALL
Her finner du alt
om alle VM i
fotball 1930-2014
Les nå
   
VM 2014
Alt du trenger
om fotball-VM i
Brasil 2014
Les mer
 
Mesterskap
VM 2018
  EM 2016
  Copa America
  Copa Sudamericana
  Copa Libertadores
  Asiamesterskapet
  Afrikamesterskapet
  Champions league
  Europaligaen
  Royal League
 
 
VERENS BESTE:


BEST PÅ SPILL?
Hos Betsafe får du både
gode bonuser, gratisspill,
samt en rekke ulike
vinnermuligheter i et stort
utvalg av spill.

Betsafe ble kåret til
verden beste bookmaker
av tippebladet TIPS.


Register deg nå!

 
ComeOn


 
Tabeller
 
Flaks i dag


 

Unibet


 

Fotball på TV

 
     
SEPTEMBER 2017 
     
English TV-schedule
Sverige Svensk tv-översikt
  = Høydepunkt/toppkamper 
 
R=redigert/opptak
 
INFO: TV-oversikten finnes tilgjengelig både i App-store og google play.
Her finner du oversikt for to måneder fram, samt mulighet for søk på lag, turneringer, sortering etter Tippeliga, Pr.Leaguegue, toppkamper m.m. Appen inneholder også Livescore, samt linker til aktuelt stoff fra fotballen.eu. Last ned her: App store - Google play - Mer info om appene
 
Uke 35  = Høydepunkt/toppkamper
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Fre 01 01:00 Chile - Paraguay VM-kval.
Fre 01 01:00 Uruguay - Argentina VM-kval.
Fre 01 02:45 Brasil - Ecuador VM-kval.
Fre 01 04:10 Peru - Bolivia VM-kval.
Fre 01 20:45 Norge - Aserbadsjan VM-kval.
Fre 01 20:45 Tsjekkia - Tyskland VM-kval.
Lør 02 13:30 Bradford - Bristol C Ch.s
Lør 02 16:00 Donc. - Peterbor. Lea 1
Lør 02 18:00 Finland - Island VM-kval.
Lør 02 20:45 Spania - Italia VM-kval.
Søn 03 15:30 Portsmouth - Rotherham Lea 1
Søn 03 18:00 Hv.Russl. - Sverige VM-kval.
Søn 03 18:00 Nederland - Bulgaria VM-kval.
Søn 03 20:45 Ungarn - Portugal VM-kval.
 
 
Uke 36  = Høydepunkt/toppkamper
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Man 04 18:00 Armenia - Danmark VM-kval.
Man 04 20:45 England - Slovakia VM-kval.
Man 04 20:45 Tyskland - Norge VM-kval.
Tir 05 19:00 Norge U21 - IsraelU21 EM-kval.
Tir 05 20:45 Island - Ukraina VM-kval.
Tir 05 20:45 Italia - Israel VM-kval.
Tir 05 22:00 Bolivia - Chile VM-kval.
Tir 05 22:30 Colombia - Brasil VM-kval.
Tir 05 23:00 Ecuador - Peru VM-kval.
Ons 06 01:30 Argentina - Venezuela VM-kval.
Ons 06 02:00 Paraguay - Urugay VM-kval.
Ons 06 19:00 B.Glimt - Sandnes 1.div
Fre 08 20:45 Derby - Hull Ch.ship
Fre 08 20:45 Metz - Paris SG Ligue 1
Fre 08 21:00 Leganes - Getafe La Liga
Lør 09 13:00 R.Madrid - Levante La Liga
Lør 09 13:30 Man.City - Liverpool Pr.League
Lør 09 15:00 VIF kv. - Kolbotn Toppserien
Lør 09 16:00 Everton - Tottenh. Pr.League
Lør 09 16:00 Bolton - M`boro Ch.ship
Lør 09 16:15 Valencia - A.Madrid La Liga
Lør 09 17:00 Nice - Monaco Ligue 1
Lør 09 18:00 Brann - Sogndal Tippeliga
Lør 09 18:00 Juventus - Chievo Serie A
Lør 09 18:30 Sheff.Wed - N.Forest Ch.ship
Lør 09 18:30 Sevilla - Eibar La Liga
Lør 09 18:30 Stoke - Man.Utd Pr.League
Lør 09 20:45 Barcelona - Espanyol La Liga
Lør 09 20:45 Sampd. - Roma Serie A
n 10 12:00 Dep Cor - R.Socied. La Liga
n 10 12:30 Inter - SPAL Serie A
n 10 14:30 Burnley - C.Palace Pr.League
n 10 15:00 Verona - Fiorentina Serie A
n 10 15:00 Lazio - AC Milan Serie A
n 10 16:15 A.Bilbao - Girona La Liga
Søn 10 17:00 Lyon - Guingamp Ligue 1
n 10 17:00 Swansea - N`castle Pr.League
n 10 18:00 Benevento - Torino Serie A
n 10 18:00 VIF - Sarpsborg 08 Tippeliga
n 10 18:30 C.Vigo - Alaves La Liga
n 10 20:00 Strømsgodset - RBK Tippeliga
n 10 20:45 Bologna - Napoli Serie A
n 10 20:45 Villarreal - Betis La Liga
 
 
Uke 37  = Høydepunkt/toppkamper
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Man 11 19:00 IFK Göteb. - Djurg. Allsvensk.
Man 11 19:00 Molde - ODD Tippeliga
Man 11 21:00 Malaga - Las Palm. La Liga
Man 11 21:00 W.Ham - Huddersf. Pr.League
Tir 12 19:00 Start - B.Glimt 1.div
Tir 12 20:45 Barcelona - Juventus Ch.League
Tir 12 20:45 Bay.Mün - Anderlecht Ch.League
Tir 12 20:45 Benfica - CSKA Mos Ch.League
Tir 12 20:45 Celtic - Paris SG Ch.League
Tir 12 20:45 Chelsea - Qarabag Ch.League
Tir 12 20:45 Man.Utd - Basel Ch.League
Tir 12 20:45 Olymp. - Sp.Lisboa Ch.League
Tir 12 20:45 Roma - A.Madrid Ch.League
Ons 13 20:45 Feyenoord - Man.City Ch.League
Ons 13 20:45 Leipzig - Monaco Ch.League
Ons 13 20:45 Liverpool - Sevilla Ch.League
Ons 13 20:45 Maribor - Sp.Moskva Ch.League
Ons 13 20:45 Porto - Besiktas Ch.League
Ons 13 20:45 R.Madrid - APOEL Ch.League
Ons 13 20:45 Sh.Don - Napoli Ch.League
Ons 13 20:45 Tottenham - Bor Dor Ch.League
Tor 14 19:00 Atalanta - Everton Europaliga
Tor 14 21:05 Arsenal - Köln Europaliga
Tor 14 21:05 R.Sociedad - RBK Europaliga
Fre 15 19:00 Häcken - Elfsborg Allsvensk.
Fre 15 19:00 Kalmar - Norrköp. Allsvensk.
Fre 15 21:00 Bournem. - Brighton Pr.League
Fre 15 21:00 Eibar - Leganes La Liga
r 16 13:00 Levante - Valencia La Liga
r 16 13:30 C.Palace - S`hampt. Pr.League
r 16 15:00 Crotone - Inter Serie A
r 16 16:00 Liverpool - Burnley Pr.League
Lør 16 16:00 Hull - Sunderland Ch.ship
r 16 16:15 Getafe - Barcelona La Liga
Lør 16 17:00 Monaco - Strabourg Ligue 1
r 16 18:00 Fiorent. - Bologna Serie A
r 16 18:00 Stabæk - Str.gods. Tippeliga
Lør 16 18:30 Barnsley - A.Villa Ch.ship
r 16 18:30 Betis - Dep Cor La Liga
r 16 18:30 Tottenham - Swansea Pr.League
r 16 20:45 A.Madrid - Malaga La Liga
r 16 20:45 Roma - H.Verona Serie A
n 17 12:00 Alaves - Villarreal La Liga
n 17 12:30 Sassuolo - Juventus Serie A
Søn 17 14:30 Chelsea - Arsenal Pr.League
n 17 15:00 AC Milan - Udinese Serie A
n 17 15:00 Napoli - Beneventio Serie A
n 17 16:15 Girona - Sevilla La Liga
n 17 17:00 Man.Utd - Everton Pr.League
n 17 18:00 Chievo - Atalanta Serie A
n 17 18:00 Sandefj. - Brann Tippeliga
n 17 18:30 Las Palm. - A.Bilbao La Liga
n 17 20:00 Rosenborg - VIF Tippeliga
n 17 20:45 Genoa - Lazio Serie A
n 17 20:45 R.Socied. - R.Madrid La Liga
 
 
Uke 38  = Høydepunkt/toppkamper
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Man 18 19:00 ODD - Aafk Tippeliga
Man 18 21:00 Espanyol - C.Vigo La Liga
Tir 19 19:00 B.Glimt - Tromsdalen 1.div
Tir 19 20:00 Valencia - Malaga La Liga
Tir 19 20:45 Leicester -liverpool Ligacup
Tir 19 20:45 Burnley - Leeds Ligacup
Tir 19 20:45 Bologna - Inter Serie A
Tir 19 22:00 Barcelona - Eibar La Liga
Ons 20 18:30 Benevento - Roma Serie A
Ons 20 19:00 Östersund - Malmö Allsvensk.
Ons 20 19:00 Hammarby - IFK Göteborg Allsvensk.
Ons 20 20:00 A.Bilbao - A.Madrid La Liga
Ons 20 20:15 VIF - Sarpsborg NM
Ons 20 20:45 Man.Utd - Burton Ligacup
Ons 20 20:45 WBA - Man.City Serie A
Ons 20 20:45 Juventus - Fiorentina Serie A
Ons 20 20:45 Lazio - Napoli Serie A
Ons 20 22:00 R.Madrid - Betis La Liga
Tor 21 19:00 Molde - LSK NM
Tor 21 20:00 Villarreal - Espanyol La Liga
Tor 21 22:00 Levante - R.Socied. La Liga
r 23 13:00 A.Madrid - Sevilla La Liga
r 23 13:30 W.Ham - Tottenham Pr.League
r 23 18:00 Roma - Udinese Serie A
r 23 16:00 S`hampt. - Man.Utd Pr.League
Lør 23 18:30 Derby - Birmingam Ch.ship
r 23 16:15 Alaves - R.Madrid La Liga
r 23 18:00 Haugesund - Viking Tippeliga
r 23 18:00 SPAL - Napoli Serie A
r 23 18:30 Leicester - Liverpool Pr.League
Lør 23 18:30  A.Villa - N.Forest Ch.ship
r 23 18:30 Malaga - A.Bilbao La Liga
r 23 20:45 Girona - Barcelona La Liga
r 23 20:45 Juventus - Torino Serie A
n 24 12:00 Espanyol - Dep Cor La Liga
n 24 12:30 Sampdoria - Inter Serie A
n 24 15:00 Inter - Genoa Serie A
n 24 15:00 Verona - Lazio Serie A
n 24 16:15 Getafe - Villarreal La Liga
n 24 17:00 Brighton - N`castle Pr.League
n 24 18:00 LSK - Rosenborg Tippeliga
n 24 18:00 Sassuolo - Bologna Serie A
n 24 18:30 L.Palmas - Leganes La Liga
n 24 20:00 Vålerenga - Brann Tippeliga
n 24 20:45 Fiorent. - Atalanta Serie A
n 24 20:45 R.Socied. - Valencia La Liga
 
 
Uke 39  = Høydepunkt/toppkamper
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Man 25 19:00 Sarpsborg - ODD Tippeliga
Man 25 21:00 Arsenal - WBA Pr.League
Man 25 21:00 Betis - Levante La Liga
Tir 26 19:00 Ull/Kisa - B.Glimt 1.div
Tir 26 20:45 Bor Dor - R.Madrid Ch.League
Tir 26 20:45 Sp.Moskva - Liverpool Ch.League
Tir 26 20:45 Man.City - Shaktar Don. Ch.League
Tir 26 20:45 APOEL - Tottenham Ch.League
Tir 26 20:45 Napoli - Feyenoord Ch.League
Tir 26 20:45 Monaco - Porto Ch.League
Tir 26 20:45 Besiktas - Leipzig Ch.League
Tir 26 20:45 Sevilla - Maribor Ch.League
 
 
Ons 27 20:45 Qarabag - AS Roma Ch.League
Ons 27 20:45 CSKA Moskva - Man.Utd Ch.League
Ons 27 20:45 Paris SG - B. München Ch.League
Ons 27 20:45 A.Madrid - Chelsea Ch.League
Ons 27 20:45 Sporting - Barcelona Ch.League
Ons 27 20:45 Anderlecht - Celtic Ch.League
Ons 27 20:45 Basel - Benfica Ch.League
Tor 28 19:00 Bate Borisov - Arsenal Europaliga
Tor 28 19:00 RBK - Vardar Europaliga
Tor 28 21:05 Everton - A.Limassol Europaliga
Fre 29 19:00 Brann - Kr.sund Tippeliga
Fre 29 20:45 Monaco - Montpellier Ligue 1
Fre 29 20:45 QPR - Fulham Ch.ship
Fre 29 22:00 C.Vigo - R.Sociedad La Liga
Lør 30 13:00 Dep Cor - Getafe La Liga
r 30 13:30 Huddersf. - Tottenham Pr.League
r 30 16:00 Man.Utd - C.Palace Pr.League
Lør 30 16:00 Ipswich - Bristol City Ch.ship
Lør 30 16:15 Sevilla - Malaga La Liga
Lør 30 17:00 Paris SG - Bordeaux Ligue 1
r 30 18:00   Udinese - Sampdoria Serie A
r 30 18:00 Stabæk - VIF Tippeliga
r 30 18:30 Chelsea - Man.City Pr.League
Lør 30 18:30 Reading - Norwich Ch.ship
Lør 30 18:30 Levante - Alaves La Liga
r 30 20:45   Genoa - Bologna Serie A
Lør 30 20:45 Leganes - Atl.Madrid La Liga
n 01 12:00 R.Sociedad - Betis La Liga
n 01 12:30 Napoli - Cagliari Serie A
n 01 13:00 Arseanl - Brighton Pr.League
Søn 01 13:15 Sheff.Wed - Leeds Ch.ship
Søn 01 15:00 Herenveen - Ajax Eresdiv.
Søn 01 15:00 Strømmen - Start 1.div
n 01 15:00 Benevento - Inter Serie A
n 01 15:15 Everton - Burnley Pr.League
n 01 16:15 Barcelona - L.Palmas La Liga
Søn 01 17:00 Angers - Lyon Ligue 1
n 01 17:30 Newcastle - Liverpool Pr.League
n 01 18:00 Odd - Haugesnd Tippeliga
n 01 18:00 AC Milan - AS Roma Serie A
n 01 18:30 Valencia - Ath.Bilbao La Liga
n 01 20:00 RBK - Sarpsborg 08 Tippeliga
n 01 20:45 Atalanta - Juventus Serie A
n 01 20:45 Real Madrid - Espanyol La Liga
 

 

Click for English channels   Sverige Svensk tv-översikt

Høyedpunkt i oktober:
I oktober er det igjen full rulle både i internasjonale og nasjonale ligaer og cuper. Tippeligaen nærmer seg en spennende avslutning, men Premier League, La Liga og de andre store utenlandske har beynt å sette seg. I tillegg blir det både Champions League, Europaliga med Rosenborg og mer VM-kvalifisering.

► Søn 01, 18:00: Serie A, Milan - Roma, Viasport
► Søn 01, 20:00: Tippeliga, RBK - Sarpsb., Eurosp.N
► Tor 05, 20:45: VM-kvalik, San Marino - Norge, MAX
► Søn 05, 20:45: VM-kvalik, Norge - N.Irland - Norge, Ukjent
► Lør 14, 13:30: PL,  Liverpool - Man.Utd, TV2Prem.
► Lør 14, 20:45: Serie A, Roma - Napoli, Viasport
► Søn 15, 20:00: Tippeliga, Molde - Brann, Eurosp.N
► Søn 15, 20:00: Tippeliga, A.Madrid - Barcelona, Viaspor
► Tir 17, 20:45: CL, Bl.a Man.City - Napoli 1, Viasport
► Ons 18, 20:45: CL, Bl.a Chelsea - Roma 1, Viasport
► Lør 21, 20:45: Serie A, Napoli - Inter, Viasport2
► Søn 22, 17:00: PL,  Tottenham - Liverpool, TV2Prem.
► Søn 22, 18:00: Tippeliga, Brann - RBK, TV Norge
► Lør  28, 13:30: PL,  Man.Utd Tottenham, TV2Prem.
► Lør 28, 20:45: Serie A, Milan - Juventus, Viasport
► Tir 31, 20:45: CL, bl.a Man.Utd - Benfica 1, Viasport


Hvis du laster ned vår TV-app får du oversikten for de neste to måneder, raskere oppdatering av nye kamper, livescore, samt mulighet for søk.

 
 
 


Tidligere oversikter:


2000: Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des

2001: Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des

2002: Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des

2003: Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des
2004: Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des
2005: Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des
2006: Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des
2007: Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des
2008: Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des
2009: Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des
2010: Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des
2011: Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des
2012: Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des
2013: Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des
2014: Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des
2015: Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des

2016: Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des
2017: Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug
 

Totalt antall besøkende:
Det er
   
Engelsk fotball
Premier League
  Pr. League resultat
  Pr. League tabell
  Pr.League - Toppscorer
  Pr. League - Klubbene
  F.A Cupen
  Ligacupen
  Engelske klubblinker
  Eng.fotball - stats.
  Englands landslag
  Spilltips
 
Unibet
 

 
800 Norske klubber! Norsk fotball
Tippeliga - fakta
  Tippeliga - tabell
  Tippeliga - kampene
  Tippeliga - klubbfakta
  1.divisjon -fakta
  2.divisjon - nyheter
  3.divisjon - fakta
  NM - Norsk cup
  Norges landslag
  Norsk fotball - statistikk
  Norske klubblinker
 
Øyeblikket
 
 

 
Livescore

 
Babes

 
Få 500,-
 
 

 
VM - Historie
Brasil 2014
   Sør-Afrika 2010
  Tyskland 2006
  S.Kor/Japan 2002
  Frankrike 1998
  USA 1994
  iItalia 1990
  Mexico 1986
  Spania 1982
  Argentina 1978
  V.Tyskland 1974
  Mexico 1970
  England 1966
  Chile 1962
  Sverige 1958
  Sveits 1954
  Brasil 1950
  Frankrike 1938
  Italia 1934
  Uruguay 1930
  VM-fakta
 
10Bet


 
Annonse


 
BEST PÅ SPILL?

BEST PÅ SPILL?
Hos Betsafe får du både
bonuser, gratisspill,samt 
ulike  vinnermuligheter i et
stort utvalg av spill.


Register deg nå!

 

 

 
  Copyright (c) 2017 Eurosoccer Sweden Ltd All rights reserved. Webmaster: post@fotballen.eu