Annonsere?  |  Om fotballen.eu  |  Nyhetsarkiv   |  Legg til URL Kontakt

Søk etter fotball:

Google fotballen
 
De viktige
fotbollen.com
  Thesoccerweb.com
 TV-oversikt
 Nyheter
 Tabeller
 Artikler
 Tippetips
 Livescore
 Klubblinker
 Topp 100
 Norges landslag
  EM 2016
 VM 2014
 EM 2012
 VM 2010
 
Kommende kamper:

 
Tema
  

Norges landslag
Alle kamper, alle
målscorere og all
mulig statistikk
1908-2014

Mer
  
Fotballbabes
Flere hundre
supre damer med
og uten drakt..
Se mer!
 
Fakta og statistikk
Tidligere vinnere
 FIFA-ranking
 Statistikk - Toppscorere
 Statistikk - Årets spiller
 Hjemmebaner
 Fotballreglene
 Verdensrekorder
 
Tema
  
VM I FOTBALL
Her finner du alt
om alle VM i
fotball 1930-2014
Les nå
  
VM 2014
Alt du trenger
om fotball-VM i
Brasil 2014
Les mer
 
Mesterskap
VM 2014
 EM 2012
 VM-2010
 Copa Sudamerica
 Copa Libertadores
 Asiamesterskapet
 Afrikamesterskapet
 Champions league
 Europaligaen
 Royal League
 
Tema

 
Betsafe
 
TV-FOTBALL


 

 

fotball på TV

 
 
     
APRIL 2011    
     
Click here for English channels
Sverige Klick för svensk tv-översikt
  = Høydepunkt/toppkamper 
 
R=redigert/opptak
 
Uke 13 = Høydepunkt/toppkamper
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Fre 01 19:00 Vålerenga - Aalesund Tippeligaen.
Fre 01 20:30 St.Pauli - Schalke Tysk Bundesliga
Lør 02 13:45 viasat fotball Leeds - Nottingham Forest Championship
Lør 02 13:45 TV2 Premier League 1 West Ham - Man.Utd Premier League
Lør 02 15:30 Bor Dortm. - Hannover Tysk Bundesliga
Lør 02 16:00 Fredrikstad - Viking Tippeligaen.
Lør 02 16:00 TV2 Premier League 1 Stoke -Chelsea Premier League
Lør 02 16:00 viasat fotball Norwich - Scunthorpe Championship
Lør 02 16:00 TV2 Premier League 2 West Brom -Liverpool Premier League
Lør 02 16:00 TV2 premier League 3 Wigan -Tottenham Premier League
Lør 02 18:00 Real Madrid - Gijon Spansk Primera
Lør 02 18:00 Brescia -Bologna Ita. serie A
Lør 02 18:30 TV2 Premier League 1 Arsenal -Blackburn Premier League
Lør 02 18:30 Hoffenheim - Hamburger Tysk Bundesliga
Lør 02 18:45 FC Twente - Psv Eindhoven Ned.Eresdiv.
Lør 02 20:00 Getafe - Valencia Spansk Primera
Lør 02 20:45 AC Milan -Inter Milan Ita. serie A
Lør 02 20:45 Feyenoord - AZ Alkmaar Ned.Eresdiv.
Lør 02 21:00 viasat fotball Toulouse - Montpellier Fransk ligue 1
Lør 02 22:00 Villarreal - Barcelona Spansk Primera
Søn 03 12:30 Utrecht - Den Haag Ned.Eresdiv.
Søn 03 12:30 Napoli - Lazio Ita. serie A
Søn 03 14:30 Ajax - Hercales Ned.Eresdiv.
Søn 03 14:30 TV2 Premier League 1 Fulham -Blackpool Premier League
Søn 03 15:00 Lecce - Udinese Ita. serie A
Søn 03 15:00 Catania - Palermo Ita. serie A
Søn 03 15:30 Köln - Nürnberg Tysk Bundesliga
Søn 03 15:30 Bryne - Sandnes Ulf Adeccoligaen
Søn 03 17:00 Espanyol - R.Santander Spansk Primera
Søn 03 17:00 TV2 Premier League 1 Manch.City - Sunderland Premier League
Søn 03 17:30 Wolfsburg - E.Frankfürt Tysk Bundesliga
Søn 03 19:00 Sevilla - R.Zaragoza Spansk Primera
Søn 03 20:00 tv2 og tv2 hd Rosenborg -Stabæk Tippeligaen.
Søn 03 20:45 AS Roma - Juventus Ita. serie A
Søn 03 21:00 viasat fotball Lens - Marseille Fransk ligue 1
Søn 03 21:00 Osasuna - At.Madrid Spansk Primera
   

         
Uke 14 = Høydepunkt/toppkamper
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Man 04 19:00 Lillestrøm - Brann Tippeligaen.
Man 04 19:50 Djurgården - AIK Allsvenskan.
Man 04 20:45 viasat fotball QPR - Sheffield United Championship
Man 04 21:00 Almeria - At.Bilbao Spansk Primera
Tir 05 20:45 viasat fotball Real Madrid - Tottenham Ch. League
Tir 05 20:45 Inter - Schalke Ch. League
Ons 06 20:45 viasat fotball Barcelona - Shaktar Don. Ch. League
Ons 06 20:45 viasat4 Chelsea - Man.Utd Ch. League
Tor 07 21:00 viasat fotball Villareal - FC Twente Europaligaen
Tor 07 21:00 Benfica - PSV Eindhoven Europaligaen
Tor 07 21:00 Dyn.Kiev - Braga Europaligaen
Fre 08 19:00 Stabæk -Vålerenga Tippeligaen.
Fre 08 19:00 Örebro - Syrianska Allsvenskan.
Fre 08 20:30 E.Frankfürt - W.Bremen Tysk Bundesliga
Fre 08 20:45 PSV Eindhoven -Herenveen Ned.Eresdiv.
Lør 09 13:45 TV2 Premier League 1 Wolves - Everton Premier League
Lør 09 15:30 Hamburg - Bor.Dortmund Tysk Bundesliga
Lør 09 16:00 Brann - Fredrikstad Tippeligaen.
Lør 09 16:00 TV2 Premier League 1 Man.Utd - Fulham Premier League
Lør 09 16:00 viasat fotball Sheff.Utd - Middlesbrough Championship
Lør 09 16:00 TV2 Premier League 2 Chelsea - Wigan Premier League
Lør 09 16:00 TV2 premier League 3 Tottenham - Stoke Premier League
Lør 09 18:00 Inter - Chievo Ita. serie A
Lør 09 18:00 At.Bilbao - Real Madrid Spansk Primera
Lør 09 18:15 viasat fotball Swansea - Norwich Championship
Lør 09 18:30 Stuttgart - Kaisersl. Tysk Bundesliga
Lør 09 20:00 Barcelona - Almeria Spansk Primera
Lør 09 20:45 Udinese - AS Roma Ita. serie A
Lør 09 21:00 viasat fotball Brest - Rennes Fransk ligue 1
Lør 09 22:00 Mallorca - Sevilla Spansk Primera
Søn 10 12:30 Juventus -Genoa Ita. serie A
Søn 10 14:30 Ajax - Groningen Ned.Eresdiv.
Søn 10 14:30 TV2 Premier League 1 Blackpool - Arsenal Premier League
Søn 10 15:00 Lazio - Parma Ita. serie A
Søn 10 15:00 Bologna - Napoli Ita. serie A
Søn 10 15:30 HamKam - Ranheim Adeccoligaen
Søn 10 15:30 Borussia Mgb - Köln Tysk Bundesliga
Søn 10 17:00 R.Santander - Levante Spansk Primera
Søn 10 17:00 TV2 Premier League 1 Aston Villa - Newcastle Premier League
Søn 10 17:30 Bayer lev. - St.Pauli Tysk Bundesliga
Søn 10 19:00 At.Madrid - R.Sociedad Spansk Primera
Søn 10 20:00 tv2 og tv2 hd Rosenborg - Lillestrøm Tippeligaen.
Søn 10 20:45 Fiorentina - AC Milan Ita. serie A
Søn 10 21:00 viasat fotball Lyon -Lens Fransk ligue 1
Søn 10 21:00 Valencia - Villareal Spansk Primera
   
   
Uke 15 = Høydepunkt/toppkamper
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Man 11 19:00 Viking - Molde Tippeligaen.
Man 11 19:00 Malmö FF - Halmstad Allsvenskan.
Man 11 21:00 R.Zaragoza - Getafe Spansk Primera
Man 11 21:00 TV2 Premier League 1 Liverpool - Man. City Premier League
Tir 12 20:45 viasat fotball Man.Utd - Chelsea Ch. League
Tir 12 20:45 Shaktar - Barcelona Ch. League
Ons 13 20:45 viasat fotball Schalke - Inter Ch. League
Ons 13 20:45 viasat4 Tottenham - R.Madrid Ch. League
Tor 14 21:00 viasat fotball Sp.Moskva - Porto Europaligaen
Tor 14 21:00 Braga - Dynamo Kiev Europaligaen
Tor 14 21:00 viasat4 PSV Eindhoven - Benfica Europaligaen
Fre 15 19:00 Djurgården - Malmö FF Allsvenskan.
Fre 15 19:00 Haugesund - Brann Tippeligaen.
Fre 15 20:30 Mainz - Borussia Mgb Tysk Bundesliga
Fre 15 20:45 Herenveen - Utrecht Ned.Eresdiv.
Lør 16 15:30 Hamburger  - Hannover Tysk Bundesliga
Lør 16 16:00 Start  - Viking Tippeligaen.
Lør 16 16:00 TV2 Premier League 1 West Brom - Chelsea Premier League
Lør 16 16:00 viasat fotball Reading - Leicester Championship
Lør 16 16:00 TV2 Premier League 2 West Ham - Aston Villa Premier League
Lør 16 16:00 TV2 premier League 3 Everton - Blackburn Premier League
Lør 16 18:00 AS Roma - Palermo Ita. serie A
Lør 16 18:00 Getafe - Sevilla Spansk Primera
Lør 16 18:15 viasat fotball Man.City - Man.Utd F.A cup
Lør 16 18:30 Werder Bremen - Schalke Tysk Bundesliga
Lør 16 20:00 Almeria - Valencia Spansk Primera
Lør 16 20:45 Heracles - PSV Eindhoven Ned.Eresdiv.
Lør 16 20:45 AC Milan - Sampdoria Ita. serie A
Lør 16 21:00 viasat fotball Lille - Bordeaux Fransk ligue 1
Lør 16 22:00 Real Madrid - Barcelona Spansk Primera
Søn 17 15:00 Catania - Lazio Ita. serie A
Søn 17 15:00 Fiorentina - Juventus Ita. serie A
Søn 17 15:30 Nybergsund - Kongsvinger Adeccoligaen
Søn 17 15:30 B.München - Bayer Lev. Tysk Bundesliga
Søn 17 17:00 Levante - Hercules Spansk Primera
Søn 17 17:00 viasat fotball Bolton -Stoke F.A cup
Søn 17 17:00 TV2 Premier League 1 Arsenal - Liverpool Premier League
Søn 17 17:30 Bor Dor - Freiburg Tysk Bundesliga
Søn 17 19:00 Osasuna - Ath.Bilbao Spansk Primera
Søn 17 20:00 tv2 og tv2 hd Vålerenga -Lillestrøm Tippeligaen.
Søn 17 20:45 Napoli - Udinese Ita. serie A
Søn 17 21:00 viasat fotball Paris SG - Lyon Fransk ligue 1
Søn 17 21:00 Espanyol - At.Madrid Spansk Primera
   

   
Uke 16 = Høydepunkt/toppkamper
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Man 18 19:00 Fredrikstad - Rosenborg Tippeligaen.
Man 18 19:00 IFK Göteborg - Helsingborg Allsvenskan.
Man 18 21:00 Villarreal - R.Zaragoza Spansk Primera
Tir 19 19:00 GAIS - Djurgården Allsvenskan.
Tir 19 20.45 viasat fotball AS Roma - Inter Milan Coppa Italia
Tir 19 20:45 TV2 Premier League 1 Newcastle - Man. Utd Premier League
Ons 20 19:00 Norrköping - Halmstad Allsvenskan.
Ons 20 20.45 viasat fotball AC Milan - Palermo Coppa Italia
Ons 20 20:45 TV2 Premier League 1 Tottenham - Arsenal Premier League
Ons 20 20:45 TV2 Premier League 2 Chelsea - Birmingham Premier League
Ons 20 21:30 Barcelona - R.Madrid Spansk Cup
Tor 21 19:00 AIK - IFK Göteborg Allsvenskan.
Tor 21 20:30 Freiburg - Hannover Tysk Bundesliga
Fre 22 20:45 Den Haag - FC Twente Ned.Eresdiv.
Lør 23 13:45 TV2 Premier League 1 Man.Utd - Everton Premier League
Lør 23 13.45 viasat fotball Cardiff - Queens P.R. Championship
Lør 23 15:30 E.Frankfurt - B.Munchen Tysk Bundesliga
Lør 23 16:00 TV2 Premier League 1 Liverpool - Birmingham Premier League
Lør 23 16:00 viasat fotball Portsmouth - Swansea Championship
Lør 23 16:00 TV2 Premier League 2 Tottenham - West Brom. Premier League
Lør 23 16:00 TV2 premier League 3 Aston Villa - Stoke Premier League
Lør 23 18:00 Valencia - R.Madrid Spansk Primera
Lør 23 18:30 TV2 Premier League 1 Chelsea - West Ham Premier League
Lør 23 18:30 Borussia Mgb - Bor Dor Tysk Bundesliga
Lør 23 19:00 Brescia - AC Milan Ita. serie A
Lør 23 20:00 Barcelona -Osasuna Spansk Primera
Lør 23 20:45 Juventus -Catania Ita. serie A
Lør 23 22:00 Ath.Bilbao - R.Sociedad Spansk Primera
Søn 24 14:30 Feyenoord - PSV Eindhoven Ned.Eresdiv.
Søn 24 15:30 Wolfsburg - Köln Tysk Bundesliga
Søn 24 17:00 R.Santander - Malaga Spansk Primera
Søn 24 17:00 TV2 Premier League 1 Bolton - Arsenal Premier League
Søn 24 17:30 Nürnberg - Mainz 05 Tysk Bundesliga
Søn 24 19:00 At.Madrid - Levante Spansk Primera
Søn 24 21:00 viasat fotball Lorient - Lille Fransk ligue 1
Søn 24 21:00 Sevilla - Villarreal Spansk Primera
   
Uke 17 = Høydepunkt/toppkamper
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Man 25 15:00 Syrianska - AIK Allsvenskan.
Man 25 15:30 Bodø/Glimt - HamKam Adeccoligaen
Man 25 16:00 Lilestrøm - Haugesund Tippeligaen.
Man 25 18:00 Brann - Molde Tippeligaen.
Man 25 20:00 tv2 og tv2 hd Rosenborg - Vålerenga Tippeligaen.
Man 25 21:00 R.Zaragoza -Almeria Spansk Primera
Man 25 21:00 TV2 Premier League 1 Blackburn - Man. City Premier League
Tir 26 20:45 viasat fotball Schalke - Man.Utd Ch. League
Tir 26 20:45 TV2 Premier League 1 Stoke - Wolverhampton Premier League
Ons 27 20:45 viasat4 R.Madrid - Barcelona Ch. League
Ons 27 21:00 TV2 Premier League 1 Fulham - Bolton Premier League
Tor 28 20:45 viasat4 Porto - Villarreal Europaligaen
Fre 29 19:00 GAIS - Elfsborg Allsvenskan.
Fre 29 20:30 W. Bremen - Wolfsburg Tysk Bundesliga
Lør 30 13:45 viasat fotball Leeds - Burnley Championship
Lør 30 15:30 Bor Dortm. - Nürnberg Tysk Bundesliga
Lør 30 16:00 TV2 Premier League 1 West Brom - Aston Vila Premier League
Lør 30 16:00 viasat fotball Kamp ikke fastsatt Championship
Lør 30 16:00 TV2 Premier League 2 Wigan -Everton Premier League
Lør 30 16:00 TV2 premier League 3 Blackpool - Stoke Premier League
Lør 30 18:00 Cesena - Inter Milan Ita. serie A
Lør 30 18:00 R.Madrid - R.Zaragoza Spansk Primera
Lør 30 18:30 TV2 Premier League 1 Chelsea - Tottenham Premier League
Lør 30 18:30 Bayer München - Schalke Tysk Bundesliga
Lør 30 20:00 R.Sociedad - Barcelona Spansk Primera
Lør 30 20:45 SS Napoli - Genoa Ita. serie A
Lør 30 21:00 viasat fotball Paris SG -Valenciennes Fransk ligue 1
Lør 30 22:00 Dep Coruna - At.Madrid Spansk Primera
Mai      
Søn 01 13:00 TV2 Premier League 1 Liverpool - Newcastle Premier League
Søn 01 13:00 TV2 Premier League 2 Birmingham - Wolves Premier League
Søn 01 14:30 Kamp ikke fastsatt Ned.Eresdiv.
Søn 01 15:05 TV2 Premier League 1 Arsenal - Man.Utd Premier League
Søn 01 15:00 Fiorentina - Udinese Ita. serie A
Søn 01 15:00 AC Milan - Bologna Ita. serie A
Søn 01 17:00 Kamp ikke fastsatt Spansk Primera
Søn 01 17:10 TV2 Premier League 1 Man.City - West Ham Premier League
Søn 01 19:00 Villarreal - Getafe Spansk Primera
Søn 01 20:45 Bari - AS Roma Ita. serie A
Søn 01 21:00 viasat fotball St.Etienne - Monaco Fransk ligue 1
Søn 01 21:00 Osasuna - Valencia Spansk Primera
   
Uke 18 - mai = Høydepunkt/toppkamper
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Man 02 19:00 Malmö - IFK Göteborg Allsvenskan.
Søn 01 20:45 Lazio - Juventus Ita. serie A
Man 02 21:00 Espanyol -At.Bilbao Spansk Primera

Click here for English channels  Sverige Klick här för svensk tv-översikt
 
Tidligere oversikter:
2000: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des 
2001:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2002:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2003: 
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2004:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2005:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2006:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2007:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2008:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2009:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2010:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2011: Jan Feb Mar
   

Totalt antall besøkende:
Det er
     
Engelsk fotball
Premier League
  Pr. League resultat
  Pr. League tabell
  Pr.League - Toppscorer
  Pr. League - Klubbene
  F.A Cupen
  Ligacupen
  Play off
  Engelske klubblinker
  Engelsk fotball - statistikk
  Englands landslag
 
Expekt
 

 
800 Norske klubber! Norsk fotball
Tippeliga - fakta
  Tippeliga - tabell
  Tippeliga - kampene
  Tippeliga - klubbfakta
  Tippeliga - statistikk
  1.divisjon -fakta
  2.divisjon - nyheter
  2.divisjon - toppscorer
  3.divisjon - fakta
  3.divisjon - kvalifisering
  NM - Cupresultat
  NM - toppscorer
  Norges landslag
  Norsk fotball - statistikk
  Norsk fotball - rekorder
  Norske klubblinker
 
Øyeblikket
 
 

 
 
ComeOn
 

 
Babes

 

 

 
  Copyright (c) 2011 Eurosoccer Sweden Ltd All rights reserved. Webmaster: post@fotballen.eu