Annonsere?  |  Om fotballen.eu  |  Nyhetsarkivfacebook    Legg til i favoritterLegg til URL Kontakt


Søk etter fotball:

Google fotballen
 
De viktige
fotbollen.com
  Thesoccerweb.com
  TV-oversikt
  Nyheter
  Tabeller
  Artikler
  Tippetips
  Livescore
  Klubblinker
  Topp 100
  Norges landslag
  VM 2014
  EM 2012
  VM 2010
 
Kommende kamper:

 
Tema
   

Norges landslag
Alle kamper, alle
målscorere og all
mulig statistikk
1908-2013.

Mer
   
Fotballbabes
Flere hundre
supre damer med
og uten drakt..
Se mer!
 
Fakta og statistikk
Tidligere vinnere
  FIFA-ranking
  Statistikk - Toppscorere
  Statistikk - Årets spiller
  Hjemmebaner
  Fotballreglene
  Verdensrekorder
 
Tema
   
VM I FOTBALL
Her finner du alt
om alle VM i
fotball 1930-2014
Les nå
   
VM 2014
Alt du trenger
om fotball-VM i
Brasil 2014
Les mer
 
Mesterskap
VM 2014
  EM 2012
  VM-2010
  Copa Sudamericana
  Copa Libertadores
  Asiamesterskapet
  Afrikamesterskapet
  Champions league
  Europaligaen
  Royal League
 
 
VERENS BESTE:


BEST PÅ SPILL?
Hos Betsafe får du både
gode bonuser, gratisspill,
samt en rekke ulike
vinnermuligheter i et stort
utvalg av spill.

Betsafe ble kåret til
verden beste bookmaker
av tippebladet TIPS.


Register deg nå!

 
ComeOn


 
Tabeller
 
Flaks i dag


 

 

Fotball på TV

 
     
APRIL 2013 
     
Click here for English channels
Sverige Klick för svensk tv-översikt
  = Høydepunkt/toppkamper 
 
R=redigert/opptak
 
Uke 14 = Høydepunkt/toppkamper
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Man 01 13:30 Chelsea - Man.Utd F.A Cup
Man 01 15:00 Gefle - Åtdvidaberg Allsvenskan
Man 01 15:00 Malmö - Halmstad Allsvenskan
Man 01 15:00 Mjällby - Norrköping Allsvenskan
Man 01 15:30 CMORE fotball Tromsø - Odd Tippeligaen
Man 01 16:00 Leeds - Derby Ch.ship
Man 01 18:00 Sarpsborg - Viking Tippeligaen
Man 01 18:00 Sandnes Ulf - Aalesund Tippeligaen
Man 01 18:05 Birmingham - Wolves Ch.ship
Man 01 18:00 CMORE fotball Rosenborg - Brann Tippeligaen
Man 01 19:00 Vålerenga - Sogndal Tippeligaen
Man 01 21:30 CMORE fotball Real Betis - Getafe La liga
Man 01 21:00 TV2 Premier League 1 Fulham - QPR Pr.League
Tir 02 18:30 CMORE fotball Hønefoss - Str.godset Tippeligaen
Tir 02 18:30 Molde - Lillestrøm Tippeligaen
Tir 02 20:45 Paris SG - Barcelona Ch.League
Tir 02 20:45 B.München - Juventus Ch.League
Ons 03 20:45 R.Madrid - Galatasaray Ch.League
Ons 03 20:45 Malaga - Bor Dor Ch.League
Tor 04 21:00 Chelsea - R.Kazan Europaliga
Tor 04 21:00 CMORE fotball Benfica - Newcastle Europaliga
Tor 04 21:00 Fenerbache - Lazio Europaliga
Tor 04 21:00 Tottenham - Basel Europaliga
Fre 05 18:30 Odd - Vålerenga Tippeligaen
Fre 05 20:30 Eurosport2 Hoffenh. - F.Düsseldorf Bundesliga
Fre 05 20:45 Marseille - Bordeaux Ligue 1
Lør 06 02:35 CMORE fotball Sp.Kansas - DC United MLS
Lør 06 13:45 TV2 Premier League 1 Reading - Southampton Pr.League
Lør 06 15:30 Eurosport2 E.Frankfurt - B.München Bundesliga
Lør 06 15:30 CMORE fotball Start - Tromsø Tippeligaen
Lør 06 15:30 Ham Kam - Stabæk Addecoliga
Lør 06 16:00 TV2 Premier League 1 WBA - Arsenal Pr.League
Lør 06 16:00 TV2 Premier League 2 Norwich - Swansea Pr.League
Lør 06 16:00 TV2 Premier League 3 Stoke -Aston Villa Pr.League
Lør 06 16:00 R.Sociedad - Malaga La liga
Lør 06 16:00 Brighton - Leicester Ch.ship
Lør 06 17:00 Rennes - Paris SG Ligue 1
Lør 06 18:00 CMORE fotball Brann - Molde Tippeligaen
Lør 06 18:00 Real Madrid - Levante La liga
Lør 06 18:20 Watford - Cardiff Ch.ship
Lør 06 18:30 Eurosport2 Hamburger - Freiburg Bundesliga
Lør 06 20:00 Dep Cor - R.Zaragoza La liga
Lør 06 20:45 CMORE fotball Bologna - Torino Serie A
Lør 06 22:00 Barcelona - Mallorca La liga
Lør 06 23:00 CMORE fotball Col.Crewe - Ph.Union MLS
Søn 07 12:00 C.Vigo - R.Vallecano La liga
Søn 07 12:30 CMORE fotball Fiorentina - AC Milan Serie A
Søn 07 14:30 TV2 Premier League 1 Liverpool - West Ham Pr.League
Søn 07 14:30 Groningen - Herenveen Eresdivisie
Søn 07 15:00 TV2 Premier League 2 Tottenham - Everton Pr.League
Søn 07 15:00 AIK - Syrianska Allsvenskan
Søn 07 15:00 IFK Gøteborg - Brommap. Allsvenskan
Søn 07 15:00 Sampdoria - Palermo Serie A
Søn 07 15:30 CMORE fotball Strømsgodset - Sarspborg Tippeligaen
Søn 07 15:30 Eurosport2 Nürnberg - Mainz Bundesliga
Søn 07 16:00 TV2 Premier League 3 Chelsea - Sunderland Pr.League
Søn 07 17:10 TV2 Premier League 1 QPR - Wigan Pr.League
Søn 07 17:00 Osasuna - Espanyol La liga
Søn 07 17:30 Eurosport2 Hannover - Stuttgart Bundesliga
Søn 07 18:00 CMORE fotball Lillestrøm - Viking Tippeligaen
Søn 07 18:00 Aalesund - Hønefoss Tippeligaen
Søn 07 18:00 Sandnes - Haugesund Tippeligaen
Søn 07 19:00 Sogndal - Rosenborg Tippeligaen
Søn 07 19:00 Getafe - At.Madrid La liga
Søn 07 20:45 Napoli - Genoa Serie A
Søn 07 21:00 Lille - Lorient Ligue 1
Søn 07 21:00 CMORE fotball Valencia - Valladolid La liga
Søn 07 23:05 CMORE fotball Chigaco - N.Y Red Bulls MLS
 
Ukens Betsafe   Ukens Betway    Ukens Betsson

Best odds på
 på helgens
 fotball hos:

 Betsafe

 

Registrer deg nå
 og få 500,- til et
 risikofritt oddspill
 
Betway

 

Jackpotten på
 Hall of Gods
 er nå på 30.mill!

 Betsson Casino

 
Uke 15 = Høydepunkt/toppkamper
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Man 08 19:00 Norrkøping - Gefle Allsvenskan
Man 08 19:00 Øster - Helsingborg Allsvenskan
Man 08 19:00 Djurgården - Mjällby Allsvenskan
Man 08 19:00 Fredrikstad - Hødd Addecoliga
Man 08 20:45 CMORE fotball AS Roma - Lazio Serie A
Man 08 21:30 Sevilla - Ath.Bilbao La liga
Man 08 21:00 TV2 Premier League 1 Man.Utd - Man.City Pr.League
Tir 09 20:45 Galatasaray - R.Madrid Ch.League
Tir 09 20:45 Bor Dor - Malaga Ch.League
Ons 10 20:45 Barcelona - Paris SG Ch.League
Ons 10 20:45 Juventus - B.München Ch.League
Tor 11 18:00 R.Kazan - Chelsea Europaliga
Tor 11 21:00 CMORE fotball Lazio - Fenerbache Europaliga
Tor 11 21:00 Basel - Tottenham Europaliga
Tor 11 21:00 Newcastle - Benfica Europaliga
Fre 12 19:00 Brommap. - Norrkøping Allsvenskan
Fre 12 19:00 Rosenborg - Start Tippeligaen
Fre 12 20:30 Eurosport2 Freiburg - Hannover Bundesliga
Fre 12 20:30 Valenciennes - St.Etienne Ligue 1
Fre 12 20:45 Leicester - Birmingham Ch.ship
Fre 12 22:00 CMORE fotball Real Betis - Sevilla La liga
Lør 13 15:30 Eurosport2 B.München - Nürnberg Bundesliga
Lør 13 15:30 Stabæk - Kristiansund Addecoliga
Lør 13 15:30 CMORE fotball Molde - Sogndal Tippeligaen
Lør 13 16:00 Syrianska - Öster Allsvenskan
Lør 13 16:00 TV2 Premier League 1 Reading - Liverpool Pr.League
Lør 13 16:00 TV2 Premier League 2 Arsenal - Norwich Pr.League
Lør 13 16:00 TV2 Premier League 3 Aston Villa - Fulham Pr.League
Lør 13 16:00 Valladolid - Getafe La liga
Lør 13 17:00 Troyes - Paris SG Ligue 1
Lør 13 18:00 CMORE fotball VIF - Strømsgodset Tippeligaen
Lør 13 18:00 Levante - Dep Cor La liga
Lør 13 18:00 Pescara - Siena Serie A
Lør 13 18:15 Milwall - Wigan F.A Cup
Lør 13 18:30 Eurosport2 Schalke - B.Leverkusen Bundesliga
Lør 13 20:00 Espanyol - Valencia La liga
Lør 13 20:40 Atalanta - Fiorentina Serie A
Lør 13 22:00 Malaga - Osasuna La liga
Søn 14 01:00 CMORE fotball DC United - N.Y Red Bulls MLS
Søn 14 12:00 R.Vallecano - R.Sociedad La liga
Søn 14 12:30 CMORE fotball Palermo - Bologna Serie A
Søn 14 13:00 TV2 Premier League 1 Newcastle - Sunderland Pr.League
Søn 14 13:00 TV2 Premier League 1 Stoke - Man.Utd Pr.League
Søn 14 15:00 Malmö - Kalmar Allsvenskan
Søn 14 15:00 Åtvidaberg - AIK Allsvenskan
Søn 14 15:00 Genoa - Sampdoria Serie A
Søn 14 15:30 CMORE fotball Sarspborg - Aalesund Tippeligaen
Søn 14 15:30 Eurosport2 Stuttgart - Borussia Mgb. Bundesliga
Søn 14 16:30 PSV Eindhoven - Ajax Eresdivisie
Søn 14 17:00 Chelsea - Man.City F.A Cup
Søn 14 17:30 Gefle - Halmstad Allsvenskan
Søn 14 17:30 Eurosport2 Augsburg - E.Frankfurt Bundesliga
Søn 14 18:00 CMORE fotball Viking - ODD Tippeligaen
Søn 14 18:00 Tromsø - Sandnes Tippeligaen
Søn 14 18:00 Hønefoss - Haugesund Tippeligaen
Søn 14 19:00 R.Zaragoza - Barcelona La liga
Søn 14 19:00 Lilllestrøm - Brann Tippeligaen
Søn 14 20:45 AC MIlan - Napoli Serie A
Søn 14 21:00 Lille - Marseille Ligue 1
Søn 14 21:00 CMORE fotball Ath.Bilbao - R.Madrid La liga
 

 
Uke 16 = Høydepunkt/toppkamper
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Man 15 19:00 Elfsborg - IFK - Göteborg Allsvenskan
Man 15 19:00 Sandefjord - Bodø Glimt Addecoliga
Man 15 21:30 CMORE fotball Mallorca - Celta Vigo La liga
Tir 16 18:30 Frigg - Vålerenga NM 2013
Tir 16 20:45 TV2 Premier League 1 Arsenal - Everton Pr.League
Ons 17 18:00 Skedsmo - Lillestrøm NM 2013
Ons 17 18:00 Hovding - Brann NM 2013
Ons 17 20:45 TV2 Premier League 1 West Ham - Man.Utd Pr.League
Ons 17 20:45 TV2 Premier League 2 Man.City - Wigan Pr.League
Ons 17 21:00 TV2 Premier League 3 Fulham - Chelsea Pr.League
Tor 18 19:00 Djurgården - Brommap. Allsvenskan
Tor 18 19:00 Mjällby - Gefle Allsvenskan
Tor 18 19:00 IFK Göteb. - Syrianska Allsvenskan
Fre 19 19:00 Start - Vålerenga Tippeligaen
Fre 19 20:00 Ajax - Herenveen Eresdivisie
Fre 19 20:30 Eurosport2 Bor. Mgb - Augsburg Bundesliga
Fre 19 20:30 Montpellier - Lyon Ligue 1
Fre19 20:00 CMORE fotball Mallorca - R.Vallecano La liga
Fre 19 20:45 Hull - Bristol City Ch.ship
Lør 20 13:45 Burnley - Cardiff Ch.ship
Lør 20 15:30 Eurosport2 Bor Dor - Mainz Bundesliga
Lør 20 15:30 Kongsvinger - Stabæk Addecoliga
Lør 20 15:30 CMORE fotball ODD - Molde Tippeligaen
Lør 20 16:00 TV2 Premier League 1 Fulham - Arsenal Pr.League
Lør 20 16:00 TV2 Premier League 2 Sunderland - Everton Pr.League
Lør 20 16:00 TV2 Premier League 3 QPR - Stoke Pr.League
Lør 20 16:00 Granada - R.Valladolid La liga
Lør 20 16:00 Watford - Blackburn Ch.ship
Lør 20 17:00 Marseille - Brest Ligue 1
Lør 20 18:00 CMORE fotball Brann - Viking Tippeligaen
Lør 20 18:00 Genoa - Atalanta Serie A
Lør 20 18:00 R.Madrid - R.Betis La liga
Lør 20 18:20 Hartlepool - Brentford Ch.ship
Lør 20 18:30 Eurosport2 W.Bremen - Wolfsburg Bundesliga
Lør 20 20:00 CMORE fotball Barcelona - Levante La liga
Lør 20 20:45 Udinese - Lazio Serie A
Lør 20 22:00 Valencia - Malaga La liga
Søn 21 12:00 Getafe - Espanyol La liga
Søn 21 12:30 CMORE fotball Inter - Parma Serie A
Søn 21 14:30 TV2 Premier League 1 Tottenham - Man.City Pr.League
Søn 21 15:00 Catania - Palermo Serie A
Søn 21 15:00 Åtvidab. - IFK Göteb. Allsvenskan
Søn 21 15:00 Halmstad - Kalmar Allsvenskan
Søn 21 15:30 CMORE fotball Aalesund - Tromsø Tippeligaen
Søn 21 15:30 Eurosport2 Stuttgart - Freiburg Bundesliga
Søn 21 17:00 TV2 Premier League 1 Liverpool - Chelsea Pr.League
Søn 21 17:00 Dep Cor - Ath.Bilbao La liga
Søn 21 17:30 Eurosport2 Nürnberg - Gr.Fürt Bundesliga
Søn 21 17:30 Häcken - Mjällby Allsvenskan
Søn 21 18:00 CMORE fotball Str.godset - Lillestrøm Tippeligaen
Søn 21 18:00 Sogndal - Sarpsborg 08 Tippeligaen
Søn 21 18:00 Sandnes - Hønefoss Tippeligaen
Søn 21 19:00 Haugesund - Rosenborg Tippeligaen
Søn 21 20:45 Juventus - AC Milan Serie A
Søn 21 21:00 Paris SG - Nice Ligue 1
Søn 21 21:00 CMORE fotball Sevilla - At.Madrid La liga
 

 
Uke 17 = Høydepunkt/toppkamper
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Man 22 19:00 Malmö - Öster Allsvenskan
Man 22 19:00 Syrianska - Norrköping Allsvenskan
Man 22 19:00 Gefle - AIK Allsvenskan
Man 22 19:00 Fredrikstad - Sandefjord Addecoliga
Man 22 21:00 TV2 Premier League 1 Man.Utd - Aston Villa Pr.League
Man 22 21:00 CMORE fotball C.Vigo - R.Zaragoza La liga
Tir 23 20:45 B.München - Barcelona Ch.League
Ons 24 18:30 CMORE fotball Haugesund - Start Tippeligaen
Ons 24 20:45 Bor Dor - Real Madrid Ch.League
Tor 25 19:00 IFK Göteb. - Malmö Allsvenskan
Tor 25 21:00 Fenerbache - Benfica Europaliga
Tor 25 21:00 Basel - Chelsea Europaliga
Fre 26 19:00 Brann - Odd Tippeligaen
Fre 26 20:30 Eurosport2 Gr.Fürth - Hannover Bundesliga
Fre 26 20:45 Lille - Sochaux Ligue 1
Fre 26 20:45 Leicester - Watford Ch.ship
Lør 27 13:45 TV2 Premier League 1 Man.City - West Ham Pr.League
Lør 27 15:30 Eurosport2 B.München - Freiburg Bundesliga
Lør 27 15:30 Sandefjord - Ranheim Addecoliga
Lør 27 15:30 CMORE fotball Lillestrøm - Start Tippeligaen
Lør 27 16:00 Djurgården - Syrianska Allsvenskan
Lør 27 16:00 Kalmar - Åtvidaberg Allsvenskan
Lør 27 16:00 TV2 Premier League 1 Wigan - Tottenham Pr.League
Lør 27 16:00 TV2 Premier League 2 Stoke - Norwich Pr.League
Lør 27 16:00 TV2 Premier League 3 Everton - Fulham Pr.League
Lør 27 16:00 Levante - C.Vigo La liga
Lør 27 17:00 Lorient - Marseille Ligue 1
Lør 27 18:00 Ath.Bilbao - Barcelona La liga
Lør 27 18:00 CMORE fotball VIF - Aalesund Tippeligaen
Lør 27 18:20 Peterb. - Sheff.Wed Ch.ship
Lør 27 18:30 TV2 Premier League 1 N`castle - Liverpool Pr.League
Lør 27 18:30 Eurosport2 F.Düsseld.- B.Dortmund Bundesliga
Lør 27 20:00 At.Madrid - R.Madrid La liga
Lør 27 20:45 Pescara - Napoli Serie A
Lør 27 22:00 R.Zaragoza - Mallorca La liga
Søn 28 01:35 CMORE fotball N.England - Phi. Union MLS
Søn 28 12:00 Espanyol - Granada La liga
Søn 28 14:30 TV2 Premier League 1 Reading - QPR Pr.League
Søn 28 16:00 AIK - Halmstad Allsvenskan
Søn 28 15:00 Palermo - Inter Serie A
Søn 28 15:00 Torino - Juventus Serie A
Søn 28 15:30 CMORE fotball Viking - Sogndal Tippeligaen
Søn 28 15:30 Eurosport2 Mainz - E.Frankfurt Bundesliga
Søn 28 16:00 TV2 Premier League 2 Chelsea - Swansea Pr.League
Søn 28 17:00 TV2 Premier League 1 Arsenal - Man.Utd Pr.League
Søn 28 17:00 Malaga - Getafe La liga
Søn 28 17:30 Eurosport2 Schalke - Hamburger Bundesliga
Søn 28 18:00 CMORE fotball Rosenborg - Sandnes Tippeligaen
Søn 28 18:00 Tromsø - Haugesund Tippeligaen
Søn 28 18:00 Sarpsborg - Hønefoss Tippeligaen
Søn 28 19:00 R.Valladolid - Sevilla La liga
Søn 28 19:00 Molde - Str.godset Tippeligaen
Søn 28 20:45 AC Milan - Catania Serie A
Søn 28 21:00 Evian - Paris SG Ligue 1
Søn 28 21:00 CMORE fotball R.Sociedad.- Valencia La liga
Søn 28 23:05 CMORE fotball Houston - Col.Rapids MLS
 
Uke 18 = Høydepunkt/toppkamper
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Man 29 19:00 Vard - Fredrikstad Addecoliga
Man 29 21:00 TV2 Premier League 1 Aston Villa - Sunderland Pr.League
Man 29 21:30 CMORE fotball Real Betis - Dep Cor La liga
Tir 30 20:45 Real Madrid - Bor Dor Ch.League
Ons 01 20:45 Barcelona - B.München Ch.League
Tor 02 21:00 Chelsea - Basel Europaliga
Tor 02 21:00 Benfica - Fenerbache Europaliga

Click for English channels  Sverige Svensk tv-översikt
 
Tidligere oversikter:
2000: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des 
2001:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2002:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2003: 
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2004:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2005:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2006:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2007:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2008:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2009:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2010:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2011:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2012: Jan
Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2013  Jan Feb Mar Apr

Totalt antall besøkende:
Det er
     
Engelsk fotball
Premier League
  Pr. League resultat
  Pr. League tabell
  Pr.League - Toppscorer
  Pr. League - Klubbene
  F.A Cupen
  Ligacupen
  Play off
  Engelske klubblinker
  Engelsk fotball - statistikk
  Englands landslag
 
Unibet
 

 
800 Norske klubber! Norsk fotball
Tippeliga - fakta
  Tippeliga - tabell
  Tippeliga - kampene
  Tippeliga - klubbfakta
  Tippeliga - statistikk
  1.divisjon -fakta
  2.divisjon - nyheter
  2.divisjon - toppscorer
  3.divisjon - fakta
  3.divisjon - kvalifisering
  NM - Cupresultat
  NM - toppscorer
  Norges landslag
  Norsk fotball - statistikk
  Norsk fotball - rekorder
  Norske klubblinker
 
Øyeblikket
 
 

 
Livescore

 
Babes

 
Få 500,-
 
 

 
VM - Historie
Brasil 2014
   Sør-Afrika 2010
  Tyskland 2006
  S.Korea/Japan 2002
  Frankrike 1998
  USA 1994
  iItalia 1990
  Mexico 1986
  Spania 1982
  Argentina 1978
  Vest Tyskland 1974
  Mexico 1970
  England 1966
  Chile 1962
  Sverige 1958
  Sveits 1954
  Brasil 1950
  Frankrike 1938
  Italia 1934
  Uruguay 1930
  VM-fakta
 
Betsafe


 

 

 
  Copyright (c) 2013 Eurosoccer Sweden Ltd All rights reserved. Webmaster: post@fotballen.eu