Hovedsiden In English Gjestebok Live Kontakt Legg til URL Om fotballen

Tidl.artikler

         

TV-FOTBALL

  Skriv ut TV-siden   Bestill Canal+:

Relevant


TV-FOTBALL AUGUST 2009

    Morosiden
Fotballpuber

Videoklipp
Fotballbabes
Fotballspill
Fotballquiz
Tabeller:                     

     Klubblinker:800 Norske klubber!

SpaniaTysklandDanmarkItaliaSverigeFrankrikeHellasNederlandFinlandBelgiaPortugalSkottlandSveitsTyrkia  Sør AmerikaAsiaAfrikaOceaniaNord og mellom Amerika

uke 31 = Høydepunkt/toppkamper  R=redigert/opptak
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Lør 01 16.00 Molde - Start Tippeligaen
Søn 02 20.00 Odd - Rosenborg Tippeligaen
uke 32 = Høydepunkt/toppkamper  R=redigert/opptak
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Man 03 19.00 Lyn - Brann Tippeligaen
Lør 08 19.00 Odd - Brann NM-kvartfinale
Søn 09 19.00 Molde - Rosenborg NM-kvartfinale
Søn 09 14.30 FC Twente -PSV Eindhoven Ned.Eresdiv.
Søn 09 16.00 Manchester United - Chelsea Com.Shield
Søn 09 16.00 Djurgården - Hammarby Allsvenskan
Uke 33 = Høydepunkt/toppkamper  R=redigert/opptak
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Man 10 20.45 Darlington - Leeds Carling cup
Ons 12 19.00 Norge - Skottland VM-kvalifisering
Ons 12 20.45 Nederland - England Pr.landskamp
Lør 15 13.45 Chelsea - Hull Pr. League
Lør 15 16.00 Blackburn - Manchester City Pr. League
Lør 15 16.00 Rosenborg - Bodø Glimt Tippeligaen
Lør 15 16.00 Aston Villa - Wigan Pr. League
Lør 15 16.00 Wolverhampton -West Ham Pr. League
Lør 15 18.15 Everton - Arsenal Pr. League
Søn 16 14.30 Manchester United - Birmingham Pr. League
Søn 16 17.00 Tottenham - Liverpool Pr. League
Søn 16 19.30 IFK Göteborg - Helsingborg Allsvenskan
Søn 16 20.00 Vålerenga -Lillestrøm Tippeligaen
uke 34 = Høydepunkt/toppkamper  R=redigert/opptak
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Man 17 19.00 Viking - Molde Tippeligaen
Tir 18 20.45 Sunderland - Chelsea Pr. League
Tir 18 20.45 Wigan - Wolverhamton Pr. League
Tir 18 20.45 FC København - Apoel FC CL-kvalifis.
Tir 18 20.45 Celtic - Arsenal CL-kvalifis.
Tir 18 20.45 Lyon - Anderlecht CL-kvalifis.
Ons 19 20.45 Phanatinaikos  - Atletico Madrid CL-kvalifis.
Ons 19 20.45 Lyon - Anderlecht CL-kvalifis.
Ons 19 20.45 Burnley - Manchester United Pr. League
Ons 19 20.45 Birmingham - Portsmouth Pr. League
Ons 19 21.00 Liverpool - Stoke Pr. League
Tor 20 21.00 Stabæk - Valencia E-League kval.
Fre 21 19.00 Fredrikstad - Rosenborg Tippeligaen
Lør 22 16.00 Wigan - Manchester United Pr. League
Lør 22 16.00 Arsenal - Portsmouth Pr. League
Lør 22 16.00 Manchester City - Wolverhampton Pr. League
Lør 22 16.00 Lillestrøm -Strømsgodset Tippeligaen
Lør 22 18.15 Bologna -Fiorentina Serie A
Lør 22 18.30 Hull - Bolton R Pr. League
Lør 22 21.00 Rennes - Marseilles Ligue 1
Søn 23 14.30 West Ham - Tottenham Pr. League
Søn 23 16.00 Burnley - Everton Pr. League
Søn 23 17.00 Fulham - Chelsea Pr. League
Søn 23 19.30 Elfsborg -Örebro Allsvenskan
Søn 23 20.00 Stabæk - Vålerenga Tippeligaen
Søn 23 20.45 Juventus - Chievo Serie A
Søn 23 21.00 Lille - Toulouse Ligue 1
Søn 23 22.45 Inter Milan - Bari R Serie A
uke 35 = Høydepunkt/toppkamper  R=redigert/opptak
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Man 24 19.00 Brann - Sandeford Tippeligaen
Man 24 20.45 Norwich - Sunderland Carling cup
Man 24 21.00 Liverpool - Aston Villa Pr. League
Man 24 22.00 Real Madrid - Rosenborg privatkamp
Tir 25 20.45 Anderlecht - Lyon CL-kvalifis.
Tir 25 20.45 Atletico Madrid - Phanatinaikos CL-kvalifis.
Ons 26 20.45 Arsenal -Celtic CL-kvalifis.
Tor 27 21.00 Crystal Palace - Manchester City Carling cup
Tor 27 20.45 Tromsø -Atletico Bilbao E-League kval.
Lør 29 13.45 Chelsea - Burnley Pr. League
Lør 29 16.00 Bolton - Liverpool Pr. League
Lør 29 16.00 Everton - Wigan Pr. League
Lør 29 16.00 Tottenham - Birmingham Pr. League
Lør 29 16.00 Vålerenga - Molde Tippeligaen
Lør 29 18.15 Manchester United - Arsenal Pr. League
Lør 29 20.45 AC Milan - Inter Milan Serie A
Lør 29 22.45 Real Madrid -Deportivo La Coruna R Spansk Primera
Søn 30 14.30 Portsmouth - Manchester City Pr. League
Søn 30 17.00 Aston Villa - Fulham Pr. League
Søn 30 19.00 Valencia - Sevilla Spansk Primera
Søn 30 19.30 IFK Göteborg - Elfsborg Allsvenskan
Søn 30 20.00 Start - Brann Tippeligaen
Søn 30 21.00 Almeria - Valladolid Spansk Primera
Søn 30 20.45 Fiorentina -Palermo Serie A
Søn 30 22.45 Roma -Juventus R Serie A
uke 36 = Høydepunkt/toppkamper  R=redigert/opptak
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Man 31 19.00 Rosenborg - Lyn Tippeligaen
Man 31 19.00 Malmö FF - Helsingborg Allsvenskan
Man 31 22.00 Barcelona - Sporting Gijon Spansk Primera

SEPTEMBER 2009 -HØYDEPUNKTER
En rekke godbiter står på programmet i september, og selv om ikke alle tv-kamper er
fastsatt kan vi helt sikkert glede oss til mye god fotball. Her er noen eksempler:
05.september: Landskamp - Island -Norge
09.september: Landskamp - Norge -Makedonia
12.september: Pr.league - Tottenham -Manchester United
12.september: Pr.league - Manchester City -Arsenal
13.september: Tippeliga - Stabæk -Rosenborg
19.september: Pr.league - Manchester United - Manchester City
23/24.september: NM -Semifinaler: Molde - Vålerenga, Aalesund - Odd
27.september: Tippeliga - Molde - Rosenborg
Tidligere oversikter:
2000: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des   
2001: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des
2002: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des

2003: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des
2004: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des
2005: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des
2006: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des
2007: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des
2008: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des
2009: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul

fotballen.eu©1999-2009. M.a.o. kan du ikke ta en kopi av denne oversikten for å bruke den
egne nettsider. Kontakt oss ved spørsmål rundt dette. Overtredelse medfører anmeldelse.
 




fotballen.eu©2009
Totalt antall besøkende:   
Det er