Hovedsiden In English Gjestebok Live Kontakt Legg til URL Om fotballen

Tidl.artikler

         

TV-FOTBALL

  Skriv ut TV-siden   Bestill Canal+:

Relevant


TV-FOTBALL AUGUST 2010

    Morosiden
Fotballpuber

Videoklipp
Fotballbabes
Fotballspill
Fotballquiz
Tabeller:                     

     Klubblinker:800 Norske klubber!

SpaniaTysklandDanmarkItaliaSverigeFrankrikeHellasNederlandFinlandBelgiaPortugalSkottlandSveitsTyrkia  Sør AmerikaAsiaAfrikaOceaniaNord og mellom Amerika

MÅNEDENS TV-FOTBALL - NORGE
2000: Jan  Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug  Sep Okt Nov Des   
2001: Jan  Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug  Sep Okt Nov Des
2002: Jan  Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug  Sep Okt Nov Des
2003: Jan  Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug  Sep Okt Nov Des

2004: Jan  Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug  Sep Okt Nov Des
2005: Jan  Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug  Sep Okt Nov Des
2006: Jan  Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug  Sep Okt Nov Des
2007: Jan  Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug  Sep Okt Nov Des
2008: Jan  Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug  Sep Okt Nov Des

2009:
Jan
 Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug  Sep Okt Nov Des
2010: Jan  Feb Mar Apr 
Mai  Jun Jul
 
 
Click here for English channels
Sverige Klick för svensk tv-översikt
= Høydepunkt/toppkamper 
  R=
redigert/opptak

uke 30 = Høydepunkt/toppkamper  R=redigert/opptak
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Søn 01 16.00 Fredrikstad - Moss Adeccoligaen
Søn 01 20.00 tv2 og tv2 hd Brann - Molde Tippeligaen
         
uke 31 = Høydepunkt/toppkamper  R=redigert/opptak
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Man 02 19.00 Vålerenga - Start Tippeligaen
Ons 04 20.45 viasat4 Rosenborg - AIK CL-kvalifisering
Tor 05 20.45 Stuttgart - Molde Europaliga-kvalifisering
Fre 06 20.45 Roda - FC Twente Ned.Eresdivision
Fre 06 20.45 viasat fotball Norwich City - Watford Championship
Lør 07 16.00 viasat fotball Burnley - Nottingham Forest Championship
Lør 07 17.00 Sandefjord - Rosenborg Tippeligaen
Lør 07 18.15 viasat fotball Leeds - Derby Championship
Lør 07 20.45 Herenveen - PSV Eindhoven Ned.Eresdivision
Søn 08 01.30 New England Revolution - DC United Major League soccer
Søn 08 13.35 viasat fotball Cardiff City - Sheffield United Championship
Søn 08 14.30 Groningen - Ajax Amsterdam Ned.Eresdivision
Søn 08 16.00 viasat fotball Chelsea - Manchester United Comunity Shield
Søn 08 16.00 Sarpsborg 08 - Sogndal Adeccoligaen
Søn 08 16.30 AIK - Brommapojkarna Allsvenskan
Søn 08 20.00 tv2 og tv2 hd Aalesund - Tromsø Tippeligaen
uke 32 = Høydepunkt/toppkamper  R=redigert/opptak
Dato Tid Kanal Kamp  
Man 09 19.00 Odd -Lillestrøm Tippeligaen
Man 09 20.45 Stevenage - Portsmouth Carling cup
Tir 10 20.45 Chesterfield - Middlesbrough Carling cup
Ons 11 20.30 tv2 og tv2 hd Norge - Frankrike Pr. Landskamp
Ons 11 21.00 viasat fotball England - Ungarn Pr. Landskamp
Lør 14 14.00 Ranheim -Strømsgodset NM-kvartfinale
Lør 14 13.45 TV2 Premier League 1 Tottenham - Manchester City Premier League
Lør 14 16.00 TV2 Premier League 1 Aston Villa - West Ham Premier League
Lør 14 16.00 TV2 Premier League 2 Blackburn - Everton Premier League
Lør 14 16.00 TV2 premier League 3 Bolton Wanderers - Fulham Premier League
Lør 14 18.30 TV2 Premier League 1 Chelsea - West Bromwich Albion Premier League
Lør 14 18.45 Ajax Amsterdam - Vitesse Arnheim Ned.Eresdivision
Lør 14 19.45 Rosenborg - Start NM-kvartfinale
Lør 14 20.45 FC Twente - Herenveen Ned.Eresdivision
Lør 14 22.00 Philadelphia Union - Colorado Rapids Major League soccer
Lør 14 22.00 Sevilla - Barcelona Spansk supercup
Søn 15 04.30 Chivas USA - Seattle Sounders Major League soccer
Søn 15 12.30 Excelsior - Feyenoord Rotterdam Ned.Eresdivision
Søn 15 14.15 viasat fotball Nottingham Forest - Leeds United Championship
Søn 15 16.00 Fredrikstad - Sarpsborg 08 Adeccoligaen
Søn 15 16.30 IFK Göteborg - Helsingborg Allsvenskan
Søn 15 17.00 TV2 Premier League 1 Liverpool - Arsenal Premier League
Søn 15 20.00 Odd - Viking NM-kvartfinale
uke 33 = Høydepunkt/toppkamper  R=redigert/opptak
Dato Tid Kanal Kamp  
Man 16 19.00 Mjällby - Örebro Allsvenskan
Man 16 21.00 TV2 Premier League 1 Manchester United - Newcastle Premier League
Tir 17 18.30 viasat fotball Zenith St.Petersburg - Auxerre CL-play-off
Tir 17 20.45 viasat4 Rosenborg - FC København CL-play-off
Tir 17 20.45 viasat fotball Young Boys - Tottenham CL-play-off
Ons 18 19.00 Brommapojkarna - Djurgårdens IF Allsvenskan
Ons 18 20.45 viasat fotball Werder Bremen - Sampdoria CL-play-off
Tor 19 02.30 Chicago Fire - New England Revolution Major League soccer
Lør 21 13.15 viasat fotball Coventry City -Derby County Championship
Lør 21 16.00 TV2 Premier League 1 Arsenal - Blackpool Premier League
Lør 21 16.00 TV2 Premier League 2 Birmingham - Blackburn Rovers Premier League
Lør 21 16.00 TV2 premier League 3 Stoke City- Tottenham Hotspur Premier League
Lør 21 17.00 Strømsgodset - Brann Tippeligaen
Lør 21 18.30 TV2 Premier League 1 Wigan - Chelsea Premier League
Lør 21 18.45 Vitesse Arnheim - FC Twente Ned.Eresdivision
Lør 21 20.45 Ajax Amsterdsam - Roda Ned.Eresdivision
Lør 21 22.00 San Jose Earthquakes - L.A Galaxy Major League soccer
Lør 21 22.00 Barcelona - Sevilla Spansk supercup
Søn 22 14.15 viasat fotball Middlesbrough - Sheffield United Championship
Søn 22 14.30 TV2 Premier League 1 Newcastle United - Aston Villa Premier League
Søn 22 16.00 Mjøndalen - Fredrikstad Adeccoligaen
Søn 22 16.30 PSV Eindhoven - AZ Alkmaar Ned.Eresdivision
Søn 22 16.30 Djurgårdens IF - IFK Göteborg Allsvenskan
Søn 22 17.00 TV2 Premier League 1 Fulham - Manchester United Premier League
Søn 22 20.00 tv2 og tv2 hd Rosenborg - Molde Tippeligaen
         
         
uke 34 = Høydepunkt/toppkamper  R=redigert/opptak
Dato Tid Kanal Kamp  
Man 23 19.00 Vålerenga - Sandefjord Tippeligaen
Man 23 19.00 Halmstad BK - Malmö FF Allsvenskan
Man 23 21.00 TV2 Premier League 1 Manchester City -Liverpool Premier League
Tir 24 20.45 viasat fotball Sampdoria - Werder Bremen CL-play-off
Ons 25 19.00 Helsingborg - Trelleborg Allsvenskan
Ons 25 20.45 viasat4 FC København - Rosenborg CL-play-off
Ons 25 20.45 viasat fotball Tottenham - Young Boys CL-play-off
Ons 25 20.45 Accrington Stanley - Newcastle Carling cup
Tor 26 19.30 viasat fotball Trekning CL-grupper (også på Eurosport) CL-trekning
Tor 26 19.30 viasat fotball Trabzonspor - Liverpool Europaliga play-off
Tor 26 20.45 Birmingham - Rochdale Carling cup
Lør 28 13.45 TV2 Premier League 1 Blackburn Rovers - Arsenal Premier League
Lør 28 16.00 TV2 Premier League 1 Chelsea - Stoke City Premier League
Lør 28 16.00 TV2 Premier League 2 Tottenham - Wigan Premier League
Lør 28 16.00 TV2 premier League 3 Wolverhampton W - Newcastle United Premier League
Lør 28 17.00 Haugesund - Tromsø Tippeligaen
Lør 28 18.00 Hercules -Athletic Bilbao Spansk Primera
Lør 28 18.00 Udinese - Genoa Ita. serie A
Lør 28 18.20 viasat fotball Leicester City - Reading Championship
Lør 28 18.30 TV2 Premier League 1 Manchester United - West Ham Utd Premier League
Lør 28 20.00 Malaga - Valencia Spansk Primera
Lør 28 20.40 Roma - Cesena Ita. serie A
Lør 28 22.00 Levante -Sevilla Spansk Primera
Søn 29 14.30 TV2 Premier League 1 Bolton Wanderers - Birmingham City Premier League
Søn 22 15.30 Sogndal - Moss Adeccoligaen
Søn 29 16.00 TV2 premier League 3 Sunderland - Manchester City Premier League
Søn 29 16.00 TV2 Premier League 2 Liverpool - West Bromwich Albion Premier League
Søn 29 17.00 TV2 Premier League 1 Aston Villa - Everton Premier League
Søn 29 18.00 Bari - Juventus Ita. serie A
Søn 29 19.00 Racing Santander - Barcelona Spansk Primera
Søn 29 20.00 tv2 og tv2 hd Start - Rosenborg Tippeligaen
Søn 29 20.40 AC Milan - Lecce Ita. serie A
Søn 29 21.00 Mallorca - Real Madrid Spansk Primera
Søn 29 22.30 Boca Juniors - Velez Sarsfield Argentinsk liga
uke 35 = Høydepunkt/toppkamper  R=redigert/opptak
Dato Tid Kanal Kamp  
Man 30 19.00 Brann - Viking Tippeligaen
Man 30 22.00 Atletico Madrid -Sporting Gijon Spansk Primera
September 2010 - Høydepunkter:
Her er noe av det du kan glede deg til i september 2010:
03.september: EM-kvalifisering: Island - Norge
07.september: EM-kvalifisering: Norge - Portugal
12.september: Tippeligaen: Stabæk -Vålerenga
19.september: Premier League: Manchester United -Liverpool (TV2PL)
19.september: Tippeligaen: Brann -Rosenborg
22.september: Semifinaler NM: Follo -RBK, St.godset - Odd (NRK)
26.september: Tippeligaen: Vålerenga - Brann
Click here for English channels    Sverige Klick här för svensk tv-översikt
 

Tidligere oversikter:
2000: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des 
2001: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des
2002: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des

2003: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des
2004: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des
2005: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug  Sep Okt Nov Des
2006: Jan  Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug  Sep Okt Nov Des
2007: Jan  Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug  Sep Okt Nov Des
2008: Jan  Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug  Sep Okt Nov Des
2009: Jan  Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug  Sep Okt Nov Des

2010: Jan 
Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul
 


fotballen.eu©1999-2010. M.a.o. kan du ikke ta en kopi av denne oversikten for å bruke den
egne nettsider. Kontakt oss ved spørsmål rundt dette. Overtredelse medfører anmeldelse.
 

fotballen.eu©2010
Totalt antall besøkende:   
Det er