Hovedsiden In English Gjestebok Forum Kontakt Legg til URL Om fotballen

Tidl.artikler

         

11.01.2013

  Tipping:

Relevant


TV-FOTBALL FEBRUAR 2008

 

  Morosiden
Fotballpuber

Videoklipp
Fotballbabes
Fotballspill
Fotballquiz
Tabeller:                     

     Klubblinker:800 Norske klubber!

SpaniaTysklandDanmarkItaliaSverigeFrankrikeHellasNederlandFinlandBelgiaPortugalSkottlandSveitsTyrkia  Sør AmerikaAsiaAfrikaOceaniaNord og mellom Amerika

MÅNEDENS TV-FOTBALL  
2000: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des   
2001: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des
2002: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des
2003: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des

2004: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des
2005: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des
2006: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des
2007: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des
2008: Jan
 
   
CLICK HERE FOR ENGLISH CHANNELS = Høydepunkt/toppkamper  R=redigert/opptak
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Uke 5 
Fre 01 21.25 Amadora -Sporting braga Port. 1.divisjon
Lør 02 13.45 Man.City -Arsenal Premier League
Lør 02 16.00 Tottenham -Man.Utd Premier League
Lør 02 16.00 Portsmouth -Chelsea Premier League
Lør 02 16.00 Blackburn -Everton Premier League
Lør 02 18.00 Palermo -Livorno Serie A (Italia)
Lør 02 18.10 Liverpool -Sunderland Premier League
Søn 03 14.30 Newcastle -Middlesbrough Premier League
Søn 03 15.00 Siena -Roma Serie A (Italia)
Søn 03 17.00 Fulham -Aston Villa Premier League
Søn 03 17.00 Werder Bremen - VFL Bochum Tysk Bundesliga
Søn 03 18.00 Ghana -Nigeria Afrikamesterskapet
Søn 03 20.25 Fiorentina -AC Milan Serie A (Italia)
Søn 03 21.00 Elfenbenskysten - Guinea Afrikamesterskapet
Uke 6
Man 04 18.00 Egypt -Angola Afrikamesterskapet
Man 04 21.00 Tunis - Kamerun Afrikamesterskapet
Man 04 20.45 Setubal - Naval Port. 1.divisjon
Tir 05 20.45 England U21 - Irland U21 EM-kval.U21
Ons 06 20.45 Wales -Norge Pr.landskamp
Ons 06 21.00 England -Sveits Pr.landskamp
Ons 06 22.00 NRK 2 Spania -Frankrike Pr.landskamp
Tor 07 18.00 Ghana -Kamerun Afrikamesterskapet
Tor 07 21.00 Elfenbenskysten -Egypt Afrikamesterskapet
Lør 09 13.45 Aston Villa -Newcastle Premier League
Lør 09 16.00 West Ham -Birmingham Premier League
Lør 09 16.00 Middlesbrough -Fulham Premier League
Lør 09 16.00 Everton -Reading Premier League
Lør 09 18.00 Atalanta -Fiorentina Serie A (Italia)
Lør 09 18.00 Elfenbenskysten - Ghana Afrikamesterskapet
Lør 09 18.15 Leicester -Plymouth Eng.Championship
Lør 09 20.25 Roma -Reggina Serie A (Italia)
Søn 10 14.30 Manch.Utd -Manch. City Premier League
Søn 10 15.00 Udinese -Juventus Serie A (Italia)
Søn 10 17.00 Chelsea -Liverpool Premier League
Søn 10 17.00 W.Bremen -Bayer München Tysk Bundesliga
Søn 10 18.00 Finale - Kamerun -Egypt Afrikamesterskapet
Søn 10 20.25 Catania -Inter Serie A (Italia)
Uke 7
Man 11 21.00 Arsenal -Blackburn Premier League
Ons 13 20.30 AC Milan -Livorno Serie A (Italia)
Ons 13 20.00 Brann - Everton UEFA cup
Tor 14 20.45 Rosenborg -Fiorentina UEFA cup
Fre 15 21.25 Maritimo -Porto Port. 1.divisjon
Lør 16 13.30 Bristol Rovers -Southampton F.A cup 5.runde
Lør 16 16.00 Liverpool -Barnsley F.A cup 5.runde
Lør 16 18.00 Manchester United -Arsenal F.A cup 5.runde
Lør 16 18.00 Inter -Livorno Serie A (Italia)
Lør 16 18.00 Parma -AC Milan Serie A (Italia)
Lør 16 20.25 Juventus - Roma Serie A (Italia)
Søn 17 15.00 Genoa -Sampdoria Serie A (Italia)
Søn 17 15.00 Sheff.Utd -Middlesbrough F.A cup 5.runde
Søn 17 15.00 Siena -Torino Serie A (Italia)
Søn 17 17.00 Preston  - Portsmouth F.A cup 5.runde

Uke 8
Tir 19 20.45 Liverpool -Inter Milan Champions League
Tir 19 20.45 Roma -Real Madrid Champions League
Ons 20 20.45 Lyon -Manchester United Champions League
Ons 20 20.45 Arsenal -AC Milan Champions League
Tor 21 20.45 Fiorentina -Rosenborg UEFA cup
Tor 21 21.00 Everton -Brann UEFA cup
Fre 22 21.25 Guimares -Naval Port. 1.divisjon
Lør 23 13.45 Birmingham -Arsenal Premier League
Lør 23 16.00 Fulham -West Ham Premier League
Lør 23 16.00 Liverpool -Middlesbrough Premier League
Lør 23 16.00 Portsmouth -Sunderland Premier League
Lør 23 18.10 Newcastle -Manch.United Premier League
Lør 23 20.25 Reggina -Juventus Serie A (Italia)
Søn 24 15.00 Sampdoria -Inter Milan Serie A (Italia)
Søn 24 16.00 Tottenham -Chelsea Carling cup finale
Søn 24 16.00 Blackburn -Bolton Premier League
Søn 24 18.15 Roma -Fiorentina Serie A (Italia)
Søn 24 20.25 AC Milan -Palermo Serie A (Italia)
Uke 9
Man 25 21.00 Manchester City -Everton Premier League
Tir 26 20.25 Juventus -Torino Serie A (Italia)
Ons 27 20.30 Inter -Roma Serie A (Italia)
Ons 27 20.30 Atalanta - Sampdoria Serie A (Italia)
Fre 29 21.25 Braga -Guimares Port. 1.divisjon
   
Tidligere oversikter:
2000: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des   
2001: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des
2002: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des

2003: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des
2004: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des
2005: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des
2006: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des
2007: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des
2008: Jan
 
 

Faste sendinger:
Annet Tid Kanal Hva Emne
Daglig 21.25 TV2 Sportsnyheter Div.Sport
Søndag 22.00 NRK Sportsrevyen Norsk sport
Søndag 19.45 NRK 4-4-2 (Sommersending) Tippeligaen
Mandag 21.30 SVT 2 Fotbollskväll (Sommer) Svensk fotball
Søndag 19.00 TV2 Fotball x-tra (Sommer) Tippeligaen

fotballen.eu©1999-2008. M.a.o. kan du ikke ta en kopi av denne oversikten for å bruke den
egne nettsider. Kontakt webmaster ved spørsmål rundt dette. Overtredelse medfører anmeldelse.
 

fotballen.eu©2008
Totalt antall besøkende:   
Det er