Hovedsiden In English Gjestebok Live Kontakt Legg til URL Om fotballen

Tidl.artikler

         

TV-FOTBALL

  Skriv ut TV-siden   Bestill Canal+:

Relevant


TV-FOTBALL JANUAR 2010

    Morosiden
Fotballpuber

Videoklipp
Fotballbabes
Fotballspill
Fotballquiz
Tabeller:                     

     Klubblinker:800 Norske klubber!

SpaniaTysklandDanmarkItaliaSverigeFrankrikeHellasNederlandFinlandBelgiaPortugalSkottlandSveitsTyrkia  Sør AmerikaAsiaAfrikaOceaniaNord og mellom Amerika

MÅNEDENS TV-FOTBALL
2000: Jan  Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug  Sep Okt Nov Des   
2001: Jan  Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug  Sep Okt Nov Des
2002: Jan  Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug  Sep Okt Nov Des
2003: Jan  Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug  Sep Okt Nov Des

2004: Jan  Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug  Sep Okt Nov Des
2005: Jan  Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug  Sep Okt Nov Des
2006: Jan  Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug  Sep Okt Nov Des
2007: Jan  Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug  Sep Okt Nov Des
2008: Jan  Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug  Sep Okt Nov Des
2009: Jan
 Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug  Sep Okt Nov Des
 
CLICK HERE FOR ENGLISH CHANNELS = Høydepunkt/toppkamper  R=redigert/opptak
uke 53 = Høydepunkt/toppkamper  R=redigert/opptak
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Lør 02 13.30 viasat fotball Bristol City - Cardiff F.A Cup
Lør 02 16.00 viasat fotball Middlesbrough - Manchester City F.A Cup
Lør 02 18.00 Valencia - Espanyol Spansk Primera
Lør 02 18.15 viasat fotball Reading - Liverpool F.A Cup
Lør 02 20.00 Barcelona - Villareal Spansk Primera
Lør 02 22.00 Atletico Madrid - Sevilla Spansk Primera
Søn 03 14.00 viasat fotball Manchester United - Leeds F.A Cup
Søn 03 17.00 Real Zaragoza - Deportivo La Coruna Spansk Primera
Søn 03 17.15 viasat fotball West Ham - Arsenal F.A Cup
Søn 03 19.00 Mallorca - Athletico Bilbao Spansk Primera
Søn 03 19.15 viasat fotball Tranmere - Wolverhampton F.A Cup
Søn 03 21.00 Osasuna - Real Madrid Spansk Primera
uke 1 = Høydepunkt/toppkamper  R=redigert/opptak
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Tir 05 20.45 Stoke - Fulham Pr. League
Ons 06 15.00 Lazio - Livorno Serie A
Ons 06 17.15 Cagliari - Roma Serie A
Ons 06 20.45 AC Milan - Genoa Serie A
Fre 08 20.40 viasat fotball West Bromwich - Nottingham Forest Championship
Lør 09 16.00 Arsenal -Everton Pr. League
Lør 09 18.00 Valencia - Atletico Madrid Spansk Primera
Lør 09 18.30 Birmingham - Manchester United Pr. League
Lør 09 20.00 Sevilla - Racing Santander Spansk Primera
Lør 09 22.00 Villareal - Almeria Spansk Primera
Søn 10 17.00 Xerex - Valencia Spansk Primera
Søn 10 19.00 Real Madrid - Mallorca Spansk Primera
Søn 10 20.00 Angola - Mali Afrikamestersk.
Søn 10 20.40 Juventus - AC Milan Serie A
Søn 10 21.00 Tenerife - Barcelona Spansk Primera
uke 2 = Høydepunkt/toppkamper  R=redigert/opptak
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Man 11 14.45 Malawi - Algeri Afrikamestersk.
Man 11 17.00 Elfenbenskysten - Burkina Faso Afrikamestersk.
Man 11 21.00 Manchester City - Blackburn Pr. League
Tir 12 17.00 Egypt - Nigeria Afrikamestersk.
Tir 12 19.30 Mosambik - Benin Afrikamestersk.
Tir 12 20.45 viasat fotball Coventry - Portsmouth F.A Cup
Ons 13 17.00 Kamerun - Gabon Afrikamestersk.
Ons 13 19.30 Zambia -Tunisia Afrikamestersk.
Ons 13 20.45 viasat fotball Liverpool - Reading F.A Cup
Tor 14 17.00 Mali - Algeri Afrikamestersk.
Tor 14 19.30 Angola - Malawi Afrikamestersk.
Tor 14 19.30 viasat fotball Man.Utd - Liverpool (Reservelagskamp) Reservelag
Tor 14 21.00 Blackburn - Aston Villa Carling cup
Fre 15 19.30 Elfensbenskysten - Ghana Afrikamestersk.
Lør 16 13.45 Stoke - Liverpool Pr. League
Lør 16 16.00 Chelsea - Sunderland Pr. League
Lør 16 16.00 viasat fotball Sheffield United - Middlesbrough Championship
Lør 16 16.00 Manchester United - Burnley Pr. League
Lør 16 16.00 Tottenham - Hull Pr. League
Lør 16 17.00 Nigeria - Benin Afrikamestersk.
Lør 16 18.00 Osasuna - Espanyol Spansk Primera
Lør 16 18.30 Everton - Manchester City Pr. League
Lør 16 19.30 Egypt - Mosambik Afrikamestersk.
Lør 16 20.00 Athletico Bilbao - Real Madrid Spansk Primera
Lør 16 21.00 viasat fotball Le Mans - Lorient Ligue 1
Lør 16 22.00 Barcelona - Sevilla Spansk Primera
Søn 17 14.30 Aston Villa - West Ham Pr. League
Søn 17 16.00 Blacburn - Fulham Pr. League
Søn 17 17.00 Bolton - Arsenal Pr. League
Søn 17 17.00 Mallorca - Deportivo La Coruna Spansk Primera
Søn 17 17.00 Gabon - Tunisia Afrikamestersk.
Søn 17 19.00 Atletico Madrid - Sporting Gijon Spansk Primera
Søn 17 21.00 viasat fotball Bordeaux - Marseille Ligue 1
Søn 17 21.00 Valencia - Villareal Spansk Primera
Søn 17 19.30 Kamerun - Zambia Afrikamestersk.
uke 3 = Høydepunkt/toppkamper  R=redigert/opptak
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Man 18 17.00 Angola - Algeri Afrikamestersk.
Man 18 17.00 2 Mali - Malawi Afrikamestersk.
Man 18 21.00 viasat fotball Newcastle United - West Bromvich Albion Championship
Tir 19 17.00 Burkina Faso - Ghana Afrikamestersk.
Tir 19 20.45 Manchester City - Manchester United Carling cup
Ons 20 17.00 Egypt - Benin Afrikamestersk.
Ons 20 17.00 2 Nigeria - Mosambik Afrikamestersk.
Ons 20 18.00 Genoa - Bari Serie A
Ons 20 20.45 Arsenal - Bolton Pr. League
Ons 20 20.45 Aston Villa - Blackburn Carling cup
Ons 20 21.00 Liverpool - Tottenham Pr. League
Tor 21 17.00 Gabon - Zambia Afrikamestersk.
Tor 21 17.00 2 Kamerun - Tunisia Afrikamestersk.
Fre 22 20.45 PSV Eindhoven - NEC Nijmegen Eresdivise
Lør 23 13.45 viasat fotball Preston - Chelsea F.A Cup
Lør 23 16.00 viasat fotball Everton - Birmingham F.A Cup
Lør 23 18.15 viasat fotball Tottenham - Leeds F.A Cup
Lør 23 18.00 Catania - Parma Serie A
Lør 23 18.00 Sevilla - Almeria Spansk Primera
Lør 23 20.00 Real Valladoid - Barcelona Spansk Primera
Lør 23 22.00 Deportivo La Coruna - Athletico Bilbao Spansk Primera
Søn 24 12.30 Ajax Amsterdam - AZ Alkmaar Eresdivise
Søn 24 14.30 viasat fotball Stoke - Arsenal F.A Cup
Søn 24 15.00 Lazio - Chievo Serie A
Søn 24 17.00 Kvartfinale 1: Angola - Ghana Afrikamestersk.
Søn 24 17.15 viasat fotball Schuntorpe - Manchester City F.A Cup
Søn 24 19.00 Getafe - Atletico Madrid Spansk Primera
Søn 24 20.30 Inter Milan - AC Milan Serie A
Søn 24 20.30 Kvartfinale 2: Elfenbenskysten - Algeri Afrikamestersk.
Søn 24 21.00 Real Madrid - Malaga Spansk Primera
uke 4 = Høydepunkt/toppkamper  R=redigert/opptak
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Man 25 17.00 Kvartfinale 3: Egypt - Kamerun Afrikamestersk.
Man 25 20.30 Kvartfinale 4: Zambia - Nigeria Afrikamestersk.
Tir 26 20.45 Wolverhampton - Liverpool Pr. League
Tir 26 21.00 Tottenham - Fulham Pr. League
Tir 26 21.00 Bolton - Burnley Pr. League
Ons 27 20.45 Manchester United - Manchester City Carling cup
Ons 27 20.45 Chelsea - Birmingham Pr. League
Ons 27 20.45 Aston Villa - Arsenal Pr. League
Ons 27 21.00 Everton - Sunderland Pr. League
Tor 28 17.00 Semifinale 1: Ghana - Nigeria Afrikamestersk.
Tor 28 20.30 Semifinale 2: Algeri - Egypt Afrikamestersk.
Lør 30 16.00 Liverpool - Bolton Pr. League
Lør 30 16.00 Birmingham - Tottenham Pr. League
Lør 30 16.00 Fulham - Aston Villa Pr. League
Lør 30 17.00 Algeri - Nigeria Afrikamestersk.
Lør 30 18.00 Espanyol - Athletico Bilbao Spansk Primera
Lør 30 18.15 viasat fotball Leicester - Newcastle Championship
Lør 23 18.30 Burnley - Chelsea Pr. League
Lør 30 20.00 Sporting Gijon - Barcelona Spansk Primera
Lør 30 21.00 viasat fotball Montpellier - Marseille Ligue 1
Lør 30 22.00 Deportivo La Coruna - Real Madrid Spansk Primera
Søn 31 12.30 Feyenoord - Ajax Eresdivise
Søn 31 14.30 Manchester City - Portsmouth Pr. League
Søn 31 17.00 Arsenal - Manchester United Pr. League
Søn 31 17.00 Ghana - Egypt Afrikamestersk.
Søn 31 17.00 Getafe - Racing Santander Spansk Primera
Søn 31 19.00 Atletico Madrid - Malaga Spansk Primera
Søn 31 20.40 Juventus - Lazio Serie A
Søn 31 21.00 viasat fotball Lyon - Paris Saint German Ligue 1
Søn 31 21.00 Sevilla - Valencia Spansk Primera
Februar 2010 - Høydepunkter:
Her er noe av det du kan glede deg til i februar 2010:
06.februar: Premier League - Liverpool - Everton (canal+ sport 1 - 13.45)
06.februar: Premier League - Tottenham - Aston Villa (canal+ sport 2 - 18.30)
07.februar: Premier League - Chelsea - Arsenal (canal+ sport 1 - 17.00)
09.februar: Premier League - Arsenal - Liverpool (canal+ sport)
10.februar: Premier League - Aston Villa - Man.Utd (canal+ sport)
14.februar: La Liga - Atletico Madrid - Barcelona (canal+sport)
16.februar: Champions League - Porto -Arsenal , B.München - Fiorentina (Viasat 20.45)
21.februar: Premier League - Manchester City - Liverpool (canal+ sport)
21.februar: La Liga - Villareal - Real Madrid (canal+sport)
23.februar: Champions League - Stuttgart - Barcelona, Olympiakos -Bordeaux (Viasat 20.45)
24.februar: Champions League - Inter -Chelsea, CSKA Moskva - Sevilla (Viasat 20.45)
27.februar: Premier League - Chelsea - Manchester City (canal+ sport)

Tidligere oversikter:
2000: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des   
2001: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des
2002: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des

2003: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des
2004: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des
2005: Jan  Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug  Sep Okt Nov Des
2006: Jan  Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug  Sep Okt Nov Des
2007: Jan  Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug  Sep Okt Nov Des
2008: Jan  Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug  Sep Okt Nov Des
2009: Jan
 Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug  Sep Okt Nov Des

fotballen.eu©1999-2010. M.a.o. kan du ikke ta en kopi av denne oversikten for å bruke den
egne nettsider. Kontakt oss ved spørsmål rundt dette. Overtredelse medfører anmeldelse.
 

fotballen.eu©2010
Totalt antall besøkende:   
Det er