(Siden blir kontinuerlig oppdatert - send tips til Frode)
  Sist oppdatert:   28.08.12
   2000: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep  Okt Nov  Des         
   2001: Jan Feb
Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sept Okt Nov  Des
   2002: Jan
Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep  Okt Nov  Des
 
2003:  Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep  Okt Nov  Des
   2004: Jan Feb Mar Apr  Mai
 JUNI 2004   R =  sendes i opptak

Fra/From: NRK,TV2,TV3,Canal+,TVN, SVT,TV4, Viasat sport 1 (VS1)
Øvrige kanaler/Other channels:
Sky sports  Eurosport  Danish TV
 
 
   = EM-kampene er merket i gult. EM I PORTUGAL


Dato

Tid

Kanal Kamp Kategori
Tir 01 19.00 Canal+ Odd Grenland -Molde Tippeligaen
Søn 06 18.00 Canal+ Rosenborg- Ham/Kam Tippeligaen
Søn 06 20.05 NRK Viking -Bodø/Glimt Tippeligaen
Man 07 19.00 Canal+ Lillestrøm -Stabæk Tippeligaen
Lør 12 17.30 TV2 Portugal -Hellas EM gruppe A
Lør 12 20.30 TV2 Spania -Russland EM gruppe A
Søn 13 17.30 TV2 Sveits -Kroatia EM gruppe B
Søn 13 20.30 TV2 Frankrike -England EM gruppe B
Søn 13 18.00 Canal+ Brann -Fredrikstad Tippeligaen
Man 14 19.00 Canal+ Stabæk -Rosenborg Tippeligaen
Man 14 17.30 TV2 Danmark -Italia EM gruppe C
Man 14 20.30 TV2 Sveits -Bulgaria EM gruppe C
Tir 15 17.30 TV2 Tjekkia -Latvia EM gruppe D
Tir 15 20.30 TV2 Tyskland -Nederland EM gruppe D
Ons 16 17.30 TV2 Hellas -Spania EM gruppe A
Ons 16 20.30 TV2 Russland -Portugal EM gruppe A
Tor 17 17.30 TV2 England -Sveits EM gruppe B
Tor 17 20.30 TV2 Kroatia -Frankrike EM gruppe B
Fre 18 17.30 TV2 Bulgaria -Danmark EM gruppe C
Fre 18 20.30 TV2 Italia -Sverige EM gruppe C
Lør 19 16.00 NRK Trondheims/Ørn -Asker Toppserien
Lør 19 17.30 TV2 Latvia -Tyskland EM gruppe D
Lør 19 20.30 TV2 Nederland -Tjekkia EM gruppe D
Søn 20 18.00 Canal+ Lillestrøm -Lyn Tippeligaen
Søn 20 17.30 TV2 Spania -Portugal EM gruppe A
Søn 20 20.30 TV2 Russland -Hellas EM gruppe A
Man 21 17.30 TV2 Kroatia -England EM gruppe B
Man 21 19.00 Canal+ Viking -Brann Tippeligaen
Man 21 20.30 TV2 Sveits -Frankrike EM gruppe B
Tir 22 17.30 TV2 Danmark -Sverige EM gruppe C
Tir 22 20.30 TV2 Italia -Bulgaria EM gruppe C
Ons 23 17.30 TV2 Tyskland -Tjekkia EM gruppe D
Ons 23 20.30 TV2 Nederland -Latvia EM gruppe D
Tor 24 20.15 TV2 Kvartfinale (1A-2B) EM
Fre 25 20.15 TV2 Kvartfinale (1B-2A) EM
Lør 26 20.15 TV2 Kvartfinale (1C-2D) EM
Søn 27 18.00 Canal+ Brann -Lilestrøm Tippeligaen
Søn 27 20.15 TV2 Kvartfinale (1D-2C) EM
Man 28 19.00 Canal+ Lyn -Rosenborg Tippeligaen
Ons 30 20.00 TV2 Semifinale (Vinnere fra Tor & lør) EM
Tor 1.juli 20.00 TV2 Semifinale (Vinnere fra Fre & søn) EM
Søn 4.juli 20.45 TV2 Finale EM
 

Annet Tid Kanal Hva Emne
Søndag 19.45 NRK 4-4-2 Tippeligaen
Søndag 22.00 NRK Sportsrevyen Norsk sport
Mandag 21.30 SVT 2 Fotbollskväll Svensk fotball
Søndag 19.00 TV2 Fotball x-tra Tippeligaen
Daglig 21.25 TV2 Sportsnyheter Div.Sport
Frode Marki©1999,00,01,02,03,04. M.a.o kan du ikke ta en kopi av denne oversikten for å bruke den
egne nettsider. Kontakt webmaster ved spørsmål rundt dette. Overtredelse medfører annmeldelse