(Siden blir kontinuerlig oppdatert - send tips til Frode)
 
   2000: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep  Okt Nov  Des         
   2001: Jan Feb
Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sept Okt Nov  Des
   2002: Jan
Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep  Okt Nov  Des
 
2003:  Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep  Okt Nov  Des
   2004: Jan Feb Mar Apr
 Mai 2004   R =  sendes i opptak

Fra/From: NRK,TV2,TV3,Canal+,TVN, SVT,TV4, Viasat sport 1 (VS1)
Øvrige kanaler/Other channels:
Sky sports  Eurosport  Danish TV
 


Dato

Tid

Kanal Kamp Kategori
Lør 01 13.30 Canal+Sport Arsenal -Birmingham Premier League
Lør 01 16.00 Canal+Sport Manchester City -Newcastle Premier League
Lør 01 16.00 Canal+ Chelsea -Southampton Premier League
Lør 01 16.00 NRK Viking -Molde Tippeligaen
Søn 02 15.00 Canal+Sport Bolton -Leeds Premier League
Søn 02 17.00 Canal+Sport Liverpool -M`boro Premier League
Søn 02 18.00 Canal+ Brann -Odd Grenland Tippeligaen
Søn 02 20.00 TV2 Lillestrøm -Rosenborg Tippeligaen
Man 03 19.00 Canal+ Fredrikstad -Vålerenga Tippeligaen
Tir 04 20.30 Canal+ Portsmouth -Arsenal Premier League
Tir 04 20.30 TV3 Monaco -Chelsea Champions League
Ons 05 20.30 TV3 Porto -Dep.La Coruna Champions League
Lør 08 13.30 Canal+ Man.Utd -Chelsea Premier League
Lør 08 16.00 Canal+Sport Leeds -Charlton Premier League
Lør 08 16.00 Canal+ S`Hampton -Aston Villa Premier League
Lør 08 18.30 Canal+Sport Birmingham -Liverpool Premier League
Søn 09 17.00 Canal+ Fulham -Arsenal Premier League
Søn 09 19.00 Canal+ Sogndal -Brann Tippeligaen
Søn 09 20.00 NRK Vålerenga -Viking Tippeligaen
Man 10 19.00 Canal+ Tromsø -Rosenborg Tippeligaen
Lør 15 16.00 Canal+Sport Liverpool -Newcastle Premier League
Lør 15 16.00 Canal+ Arsenal -Leicester Premier League
Søn 16 15.45 NRK Bodø/Glimt -Tromsø Tippeligaen
Søn 16 18.00 Canal+ Rosenborg -Molde Tippeligaen
Søn 16 20.00 TV2 Lillestrøm -Vålerenga Tippeligaen
Ons 19 20.45 NRK Valencia -Olymp.Marseille UEFA-cupfinale
Tor 20 18.00 Canal+ Sogndal -Viking Tippeligaen
Lør 22 16.00 TV2 Man.Utd -Milwall F.A cupfinale
Søn 23 18.00 Canal+ Lillestrøm -Sogndal Tippeligaen
Søn 23 20.00 TV2 Brann -Bodø/Glimt Tippeligaen
Man 24 19.00 Canal+ Molde -Vålerenga Tippeligaen
Ons 26 20.45 TV3 Finale: Monaco - Dep.La Coruna Champions League
Man 31 18.00 Canal+ Hamarkameratene -Lillestrøm Tippeligaen
Tir 1.juni 19.00 Canal+ Odd Grenland -Molde Tippeligaen
 

Annet Tid Kanal Hva Emne
Søndag 19.45 NRK 4-4-2 Tippeligaen
Søndag 22.00 NRK Sportsrevyen Norsk sport
Mandag 21.30 SVT 2 Fotbollskväll Svensk fotball
Søndag 19.00 TV2 Fotball x-tra Tippeligaen
Daglig 21.25 TV2 Sportsnyheter Div.Sport
Frode Marki©1999,00,01,02,03,04. M.a.o kan du ikke ta en kopi av denne oversikten for å bruke den
egne nettsider. Kontakt webmaster ved spørsmål rundt dette. Overtredelse medfører annmeldelse