Hovedsiden In English Gjestebok Live Kontakt Legg til URL Om fotballen

Tidl.artikler

         

TV-FOTBALL

  Skriv ut TV-siden   Bestill Canal+:

Relevant


TV-FOTBALL MAI 2010

    Morosiden
Fotballpuber

Videoklipp
Fotballbabes
Fotballspill
Fotballquiz
Tabeller:                     

     Klubblinker:800 Norske klubber!

SpaniaTysklandDanmarkItaliaSverigeFrankrikeHellasNederlandFinlandBelgiaPortugalSkottlandSveitsTyrkia  Sør AmerikaAsiaAfrikaOceaniaNord og mellom Amerika

MÅNEDENS TV-FOTBALL - NORGE
2000: Jan  Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug  Sep Okt Nov Des   
2001: Jan  Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug  Sep Okt Nov Des
2002: Jan  Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug  Sep Okt Nov Des
2003: Jan  Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug  Sep Okt Nov Des

2004: Jan  Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug  Sep Okt Nov Des
2005: Jan  Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug  Sep Okt Nov Des
2006: Jan  Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug  Sep Okt Nov Des
2007: Jan  Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug  Sep Okt Nov Des
2008: Jan  Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug  Sep Okt Nov Des

2009:
Jan
 Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug  Sep Okt Nov Des
2010: Jan  Feb Mar Apr

 
 
Click here for English channels
Sverige Klick för svensk tv-översikt
= Høydepunkt/toppkamper 
  R=
redigert/opptak
Mai = Høydepunkt/toppkamper  R=redigert/opptak
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Lør 01 13.45 Birmingham - Burnley Pr. League
Lør 01 16.00 Manchester City - Aston Villa Pr. League
Lør 01 16.00 Tottenham -Bolton Pr. League
Lør 01 16.00 Stoke - Everton Pr. League
Lør 01 16.00 viasat fotball Charlton -Leeds League 1
Lør 01 17.00 Strømsgodset -Vålerenga Tippeligaen
Lør 01 18.00 Deportivo La Coruna - Real Zaragoza Spansk Primera
Lør 01 20.00 Espanyol - Valencia Spansk Primera
Lør 01 20.40 AC Milan - Fiorentina Serie A
Lør 01 22.00 Villreal - Barcelona Spansk Primera
Søn 02 12.30 AIK - Djurgården Allsvenskan
Søn 02 14.00 viasat fotball Sheffield Wednesday - Crystal Palace Championship
Søn 02 14.30 Liverpool - Chelsea Pr. League
Søn 02 16.00 Fredrikstad - Bodø Glimt Adeccoligaen
Søn 02 16.00 Fulham - West Ham Pr. League
Søn 02 17.00 Sunderland - Manchester United Pr. League
Søn 02 17.00 Sevilla - Atletico Madrid Spansk Primera
Søn 02 19.00 Real Madrid - Osasuna Spansk Primera
Søn 02 20.00 Tromsø - Rosenborg Tippeligaen
Søn 02 20.50 Lazio - Inter Serie A
Søn 02 21.00 Athletico Bilbao - Mallorca Spansk Primera
Søn 02 21.00 viasat fotball Montpellier - Lyon Ligue 1
uke 18 = Høydepunkt/toppkamper  R=redigert/opptak
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Man 03 14.30 Wigan - Hull Pr. League
Man 03 18.00 Blackburn - Arsenal Pr. League
Man 03 19.00 Aalesund - Start Tippeligaen
Tir 04 20.00 Barcelona - Tenerife Spansk Primera
Tir 04 22.00 Valencia - Xerez Spansk Primera
Ons 05 19.00 Elfsborg - Malmö FF Allsvenskan
Ons 05 19.00 Rosenborg - Stabæk Tippeligaen
Ons 05 20.00 Racing Santander - Sevilla Spansk Primera
Ons 05 21.00 viasat fotball Marseille - Rennes Ligue 1
Ons 05 21.00 Manchester City -Tottenham Pr. League
Ons 05 21.00 Fulham - Stoke Pr. League
Ons 05 22.00 Mallorca - Real Madrid Spansk Primera
Tor 06 19.00 IFK Göteborg - Allmänna Idrottsklubben Allsvenskan
Tor 06 18.00 Start - Lillestrøm Tippeligaen
Tor 06 20.00 NRK 2 Molde -Aalesund Tippeligaen
Lør 08 13.45 viasat fotball Play-off semifinale 1: Blackpool -N.Forest Ch.ship Pl.off
Lør 08 14.00 Stabæk - Røa Toppserien
Lør 08 17.00 Kongsvinger - Vålerenga Tippeligaen
Lør 08 21.00 Real Madrid - Athletico Bilbao Spansk Primera
Lør 08 21.00 Sevilla - Barcelona Spansk Primera
Lør 08 21.00 viasat fotball Lille - Marseille Ligue 1
Søn 09 14.15 viasat fotball Play-off semifinale 1: Leicester - Cardiff Ch.ship Pl.off
Søn 09 14.30 Örebro - Djurgårdens IF Allsvenskan
Søn 09 17.00 Chelsea - Wigan Pr. League
Søn 09 17.00 Manchester United - Stoke Pr. League
Søn 09 20.00 Stabæk - Brann Tippeligaen
uke 19 = Høydepunkt/toppkamper  R=redigert/opptak
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Man 10 19.00 GAIS - IFK Göteborg Allsvenskan
Man 10 19.00 Viking - Molde Tippeligaen
Tir 11 20.45 viasat fotball Play-off semifinale 2: N.Forest - Blackpool Ch.ship Pl.off
Ons 12 20.00 Elsfsborg - Almänna Idrottsklubben Allsvenskan
Ons 12 20.45 viasat fotball Play-off semifinale 2: Cardiff - Leicester Ch.ship Pl.off
Ons 12 21.00 viasat fotball Finale: Fulham - Atletico Madrid Europaligaen
Tor 13 18.00 viasat fotball Tyskland - Malta Pr.landskamp
Lør 15 16.00 viasat fotball Finale: Chelsea - Portsmouth F.A cup
Søn 02 16.00 Strømmen - Sogndal Adeccoligaen
Lør 15 18.00 Athletico Bilbao - Deportivo La Coruna Spansk Primera
Lør 15 20.00 Atletico Madrid - Getafe Spansk Primera
Lør 15 20.00 viasat fotball Finale: Werder Bremen - Bayern München DFB pokal cup
Søn 16 15.00 Siena - Inter Milan Serie A
Søn 16 15.00 Chievo - Roma Serie A
Søn 16 16.00 Vålerenga - Aalesund Tippeligaen
Søn 16 16.00 Molde - Haugesund Tippeligaen
Søn 16 18.00 Kalmar FF - Helsingborg Allsvenskan
Søn 16 19.00 Malaga - Real Madrid Spansk Primera
Søn 16 19.00 Barcelona - Real Valladoid Spansk Primera
Søn 16 19.00 racing Santander - Sporting Gijon Spansk Primera
Søn 16 20.00 Brann - Lillestrøm Tippeligaen
uke 20 = Høydepunkt/toppkamper  R=redigert/opptak
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Ons 19 21.00 Finale: Atletico Madrid - Sevilla Copa Del Rey
Lør 22 16.00 viasat fotball Play-off Finale: Cardiff - Blackpool Play-off
Lør 22 20.45 viasat fotball Finale: Bayern München - Inter Milan Ch.League
uke 21 = Høydepunkt/toppkamper  R=redigert/opptak
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Man 24 20.00 Malmö FF - Brommapojkarna Allsvenskan
Man 24 13.00 Stabæk - Lillestrøm (kvinner) Toppserien
Man 24 16.00 Stabæk - Start Tippeligaen
Man 24 18.00 Hønefoss - Brann Tippeligaen
Man 24 20.00 Viking - Rosenborg Tippeligaen
Tir 25 19.00 Lillestrøm - Odd Grenland Tippeligaen
Fre 28 20.45 viasat fotball Irland - Algerie Pr.landskamp
Lør 29 16.00 viasat fotball Play-off Finale: Milwall - Swindon (League 1) Play-off
Lør 29 16.00 Norge - Montenegro Pr.landskamp
Lør 29 20.00 viasat fotball USA - Tyrkia Pr.landskamp
Juni 2010 - Høydepunkter:
Her er noe av det du kan glede deg til i juni 2010:
Full oversikt her: VM 2010 - tv-kampene
05.juni: Tippeligaen: Strømsgodset - Tromsø (NRK1 - 17.00)
06.juni: Tippeligaen: Brann - Aalesund (TV2 kl.20.00)
07.juni: Tippeligaen: Start Viking (TV2 Zebra kl.19.00)
11.juni: VM 2010 - gruppespill (A): Sør-Afrika - Mexico (Viasat 4 - 16.00)
12.juni: VM 2010 - gruppespill (C): England - USA (Viasat 4 - 20.30)
13.juni: VM 2010 - gruppespill (D): Tyskland -Australia (Viasat 4 - 20.30)
14.juni: VM 2010 - gruppespill (E): Nederland -Danmark (Viasat 4 - 13.30)
15.juni: VM 2010 - gruppespill (G): Brasil -Nord Korea (TV2 - 20.30)
16.juni: VM 2010 - gruppespill (H): Spania -Sveits (TV2 - 16.00)
17.juni: VM 2010 - gruppespill (A): Argentina -Sør-Korea (TV2 - 13.30)
Full oversikt videre her: VM 2010 - tv-kampene
Click here for English channels    Sverige Klick här för svensk tv-översikt
 

Tidligere oversikter:
2000: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des 
2001: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des
2002: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des

2003: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des
2004: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des
2005: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug  Sep Okt Nov Des
2006: Jan  Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug  Sep Okt Nov Des
2007: Jan  Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug  Sep Okt Nov Des
2008: Jan  Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug  Sep Okt Nov Des
2009: Jan  Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug  Sep Okt Nov Des

2010: Jan 
Feb Mar Apr
 


fotballen.eu©1999-2010. M.a.o. kan du ikke ta en kopi av denne oversikten for å bruke den
egne nettsider. Kontakt oss ved spørsmål rundt dette. Overtredelse medfører anmeldelse.
 

fotballen.eu©2010
Totalt antall besøkende:   
Det er