Annonsere?  |  Om fotballen.eu  |  Nyhetsarkivfacebook    Legg til i favoritterLegg til URL Kontakt

Søk etter fotball:

Google fotballen
 
De viktige
fotbollen.com
  Thesoccerweb.com
  TV-oversikt
  Nyheter
  Tabeller
  Artikler
  Tippetips
  Livescore
  Klubblinker
  Topp 100
  Norges landslag
  VM 2014
  EM 2012
  VM 2010
 
Kommende kamper:

 
Tema
   

Norges landslag
Alle kamper, alle
målscorere og all
mulig statistikk
1908-2013.

Mer
   
Fotballbabes
Flere hundre
supre damer med
og uten drakt..
Se mer!
 
Fakta og statistikk
Tidligere vinnere
  FIFA-ranking
  Statistikk - Toppscorere
  Statistikk - Årets spiller
  Hjemmebaner
  Fotballreglene
  Verdensrekorder
 
Tema
   
VM I FOTBALL
Her finner du alt
om alle VM i
fotball 1930-2014
Les nå
   
VM 2014
Alt du trenger
om fotball-VM i
Brasil 2014
Les mer
 
Mesterskap
VM 2014
  EM 2012
  VM-2010
  Copa Sudamericana
  Copa Libertadores
  Asiamesterskapet
  Afrikamesterskapet
  Champions league
  Europaligaen
  Royal League
 
 
VERENS BESTE:


BEST PÅ SPILL?
Hos Betsafe får du både
gode bonuser, gratisspill,
samt en rekke ulike
vinnermuligheter i et stort
utvalg av spill.

Betsafe ble kåret til
verden beste bookmaker
av tippebladet TIPS.


Register deg nå!

 
ComeOn


 
Tabeller
 
Flaks i dag


 

 

Fotball på TV

 
     
MARS 2013 
     
Click here for English channels
Sverige Klick för svensk tv-översikt
  = Høydepunkt/toppkamper 
 
R=redigert/opptak
 
Uke 09 = Høydepunkt/toppkamper
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Fre 01 20:30 Eurosport2 E.Frankfurt - Bor. Mgb Bundesliga
Fre 01 20:30 Montpellier - Rennes Ligue 1
Fre 01 20:45 CMORE fotball Napoli - Juventus Serie A
Fre 01 20:45 Wolves - Watford Ch.ship
Lør 02 15:30 Eurosport2 Bor Dor - Hannover Bundesliga
Lør 02 16:00 TV2 Premier League 1 Man.Utd - Norwich Pr.League
Lør 02 16:00 TV2 Premier League 2 Chelsea - WBA Pr.League
Lør 02 16:00 TV2 Premier League 3 Southampton - QPR Pr.League
Lør 02 16:00 Real Madrid - Barcelona La liga
Lør 02 16:00 Middlesbrough - Cardiff Ch.ship
Lør 02 17:00 Reims - Paris SG Ligue 1
Lør 02 18:00 CMORE fotball Dep Cor - R.Vallecano La liga
Lør 02 16:00 Sheff.Wed - Nott.Forest Ch.ship
Lør 02 18:30 Eurosport2 B.Leverkusen - Stuttgart Bundesliga
Lør 02 18:30 TV2 Premier League 1 Wigan - Liverpool Pr.League
Lør 02 20:00 CMORE fotball Osasuna - Ath.Bilbao La liga
Lør 02 20:45 FC Twente - Ajax Eresdivisie
Lør 02 20:45 AC Milan - Lazio Serie A
Lør 02 22:00 CMORE fotball Valencia - Levante La liga
Søn 03 12:00 Granada - Mallorca Serie A
Søn 03 12:30 CMORE fotball Torino - Palermo Serie A
Søn 03 15:00 CMORE fotball Fiorentina - Chievo Serie A
Søn 03 15:00 Catania - Inter Serie A
Søn 03 15:30 Eurosport2 Hoffenheim - B.München Bundesliga
Søn 03 17:00 TV2 Premier League 1 Tottenham - Arsenal Pr.League
Søn 03 17:00 CMORE fotball Espanyol - Valladolid La liga
Søn 03 17:30 Eurosport2 F.Düsseldorf - Mainz Bundesliga
Søn 03 19:00 CMORE fotball Malaga - At.Madrid La liga
Søn 03 20:45 AS Roma - Genoa Serie A
Søn 03 21:00 Lille - Bordeaux Ligue 1
Søn 03 21:00 CMORE fotball R.Sociedad - Betis La liga
 

 
Uke 10 = Høydepunkt/toppkamper
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Man 04 21:30 CMORE fotball Sevilla - Celta Vigo La liga
Man 04 21:00 TV2 Premier League 1 Aston Villa - Man.City Pr.League
Tir 05 20:45 Man.Utd - Real Madrid Ch.League
Tir 05 20:45 Bor Dor - Sh.Donetsk Ch.League
Ons 06 20:45 Paris SG - Valencia Ch.League
Ons 06 20:45 Juventus - Celtic Ch.League
Tor 07 19:00 Anzhi Mac. -Newcastle Europaliga
Tor 07 19:00 CMORE fotball Stuttgart - Lazio Europaliga
Tor 07 19:00 St.Buchuresti - Chelsea Europaliga
Tor 07 21:00 Tottenham - Inter Europaliga
Tor 07 21:00 CMORE fotball Benfica - Bordeaux Europaliga
Tor 07 21:00 Basel - Zenit Europaliga
Tor 07 21:00 Levante - Rubin Kazan Europaliga
Fre 08 20:30 Eurosport2 Augsburg - Nürnberg Bundesliga
Fre 08 20:45 Rennes - St.Etienne Ligue 1
Lør 09 13:45 Everton - Wigan F.A Cup
Lør 09 15:30 Eurosport2 Schalke - Bor Dor Bundesliga
Lør 09 16:00 TV2 Premier League 1 Reading - Aston Villa Pr.League
Lør 09 16:00 TV2 Premier League 2 Norwich - Southampton Pr.League
Lør 09 16:00 TV2 Premier League 3 WBA - Swansea Pr.League
Lør 09 16:00 CMORE fotball Valencia - Espanyol La liga
Lør 09 16:00 Crystal Palace - Leeds Ch.ship
Lør 09 17:00 Paris SG - Nancy Ligue 1
Lør 09 18:00 CMORE fotball Valladolid - Malaga Serie A
Lør 09 18:30 Man City - Barnsley F.A Cup
Lør 09 18:30 Eurosport2 Borussia Mgb - W.Bremen Bundesliga
Lør 09 20:00 CMORE fotball Barcelona - Dep Cor La liga
Lør 09 20:45 Udinese - AS Roma Serie A
Lør 09 22:00 Mallorca - Sevilla La liga
Søn 10 01:05 CMORE fotball DC United - Rea Salt Lake MLS
Søn 10 12:00 Ath.Bilbao - Getafe La liga
Søn 10 12:30 CMORE fotball Atalanta - Pescara Serie A
Søn 10 14:30 Ajax - FC Zwolle Eresdivisie
Søn 10 15:00 CMORE fotball Chievo - Napoli Serie A
Søn 10 15:00 Juventus - Catania Serie A
Søn 10 15:30 Eurosport2 Hannover - E.Franfurt Bundesliga
Søn 10 15:00 Milwall - Blackburn F.A Cup
Søn 10 14:30 FC Twente - Vitesse Eresdivisie
Søn 10 16:00 TV2 Premier League 2 Newcastle - Stoke Pr.League
Søn 10 17:00 TV2 Premier League 1 Liverpool - Tottenham Pr.League
Søn 10 17:00 CMORE fotball Levante - Getafe La liga
Søn 10 17:30 Man Utd - Chelsea F.A Cup
Søn 10 17:30 Eurosport2 Stuttgart - Hamburger Bundesliga
Søn 10 20:45 Inter - Bologna Serie A
Søn 10 21:00 Lyon - Marseille Ligue 1
Søn 10 21:00 CMORE fotball At.Madrid - R.Sociedad La liga
 
Ukens Betsafe   Ukens Betway    Ukens Betsson

Best odds på
 på helgens
 fotball hos:

 Betsafe

 

Registrer deg nå
 og få 500,- til et
 risikofritt oddspill
 
Betway

 

Jackpotten på
 Hall of Gods
 er nå på 30.mill!

 Betsson Casino

 
Uke 11 = Høydepunkt/toppkamper
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Man 11 20:45 Burnley - Hull Ch.ship
Man 11 21:30 CMORE fotball R-Zaragoza - Granada La liga
Tir 12 20:45 Barcelona - AC Milan Ch.League
Tir 12 20:45 Schalke - Galatasaray Ch.League
Ons 13 20:45 B.München - Arsenal Ch.League
Ons 13 20:45 Malaga - Porto Ch.League
Tor 14 18:00 CMORE fotball Zenit - Basel Europaliga
Tor 14 18:00 Rubin Kazan - Levante Europaliga
Tor 14 19:00 Inter - Tottenham Europaliga
Tor 14 21:00 CMORE fotball Lazio - Stuttgart Europaliga
Tor 14 21:00 Chelsea - St.Buchuresti Europaliga
Tor 14 21:00 Newcastle - Anzhi Europaliga
Fre 15 19:00 Viking - Molde Tippeligaen
Fre 15 20:30 Eurosport2 Wolfsburg - F.Düsseldorf Bundesliga
Fre 15 20:30 Marseille - Ajaccio Ligue 1
Fre 15 21:30 CMORE fotball Dep Cor - Celta Vigo La liga
Lør 16 13:30 Charlton - Milwall Ch.ship
Lør 16 13:45 TV2 Premier League 1 Everton - Man.City Pr.League
Lør 16 15:30 Eurosport2 Bor Dor -  Freiburg Bundesliga
Lør 16 15:30 CMORE fotball Aalesund - Haugesund Tippeligaen
Lør 16 16:00 TV2 Premier League 1 S`hampton - Liverpool Pr.League
Lør 16 16:00 TV2 Premier League 2 Chelsea - West Ham Pr.League
Lør 16 16:00 TV2 Premier League 3 Swansea - Arsenal Pr.League
Lør 16 16:00 R.Sociedad - Valladolid La liga
Lør 16 17:00 Bastia - Lyon Ligue 1
Lør 16 18:00 CMORE fotball Brann - Vålerenga Tippeligaen
Lør 16 18:00 Getafe - Ath.Bilbao La liga
Lør 16 18:20 Derby - Leicester Ch.ship
Lør 16 18:30 Eurosport2 Bay Lev - B.München Bundesliga
Lør 16 20:00 R.Madrid - Mallorca La liga
Lør 16 20:40 Bologna - Juventus Serie A
Lør 16 22:00 Valencia - Real Betis La liga
Søn 17 12:00 Malaga - Espanyol La liga
Søn 17 12:00 CMORE fotball Siena - Cagliari Serie A
Søn 17 14:30 Alkmaar - Ajax Eresdivisie
Søn 17 14:30 TV2 Premier League 1 Sunderland - Norwich Pr.League
Søn 17 15:00 Sampdoria - Inter Serie A
Søn 17 15:30 CMORE fotball Lillestrøm - Sarpsborg Tippeligaen
Søn 17 15:30 Eurosport2 E.Franfurt - Stuttgart Bundesliga
Søn 17 17:00 TV2 Premier League 2 Wigan - Newcastle Pr.League
Søn 17 17:00 Sevilla - R.Zaragoza La liga
Søn 17 17:30 Eurosport2 Bor. Mgb - Hannover Bundesliga
Søn 17 18:00 CMORE fotball Str.godset - Sandefjord Tippeligaen
Søn 17 19:00 Osasuna - At.Madrid La liga
Søn 17 19:00 Odd - Rosenborg Tippeligaen
Søn 17 20:45 AS Roma - Parma Serie A
Søn 17 21:00 St.Etienne - Paris SG Ligue 1
Søn 17 21:00 CMORE fotball Barcelona - R.Vallecano La liga
Søn 17 22:05 L.A Galaxy - Chivas MLS
 

 
Uke 12 = Høydepunkt/toppkamper
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Tir 19 18:20 Yeowil - Swindon League One
Tor 21 21:00 TV2 Premier League 1 England U21 - Romania U21 Privatkamp
Fre 22 19:00 Norge - Albania VM-kval.
Fre 22 19:00 Kazakhstan - Tyskland VM-kvalik
Fre 22 20:30 Tsjekkia - Danmark VM-kvalik
Fre 22 20:45 Sverige - Irland VM-kvalik
Fre 22 20:45 Spania - Finland VM-kvalik
Fre 22 21:00 TV2 Premier League 1 San Marino - England VM-kvalik
Lør 23 01:00 Argentina - Venezuela VM-kvalik
Lør 23 13:45 Sheff.Utd - Brentford League One
Søn 24 17:00 Tranmere - Stevenage League One
 

 
Uke 13 = Høydepunkt/toppkamper
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Man 25 20:45 TV2 Premier League 1 England U21 - Østerrike U21 Privatkamp
Tir 26 20:15 Slovakia - Sverige Privatkamp
Tir 26 20:15 Danmark - Bulgaria VM-kvalik
Tir 26 20:45 Tyskland - Kazaksthan VM-kvalik
Tir 26 21:00 Montenegro - England VM-kvalik
Tir 26 21:00 CMORE fotball Frankrike - Spania VM-kvalik
Fre 29 18:30 Crystal P - Birmingham Ch.ship
Fre 29 20:45 Leicester - Milwall Ch.ship
Fre 29 20:45 PSG - Montpellier Ligue 1
Lør 30 13:45 TV2 Premier League 1 Sunderland - Man.Utd Pr.League
Lør 30 15:30 Eurosport2 Stuttgart - Bor Dor Bundesliga
Lør 30 16:00 Sheff. Wed. - Barnsley Ch.ship
Lør 30 16:00 TV2 Premier League 1 Man.City - Newcastle Pr.League
Lør 30 16:00 TV2 Premier League 2 Arsenal - Reading Pr.League
Lør 30 16:00 TV2 Premier League 3 Swansea - Tottenham Pr.League
Lør 30 16:00 CMORE fotball R.Vallecano - Malaga La liga
Lør 30 17:00 Troyes - St.Etienne Ligue 1
Lør 30 18:00 CMORE fotball C.Vigo - Barcelona La liga
Lør 30 18:20 Huddersfield - Hull Ch.ship
Lør 30 18:30 TV2 Premier League 1 Everton - Stoke Pr.League
Lør 30 18:30 Eurosport2 B.München - Hamburger Bundesliga
Lør 30 20:00 CMORE fotball R.Zaragoza - R.Madrid La liga
Lør 30 20:45 Herenveen - Feynoord Eresdivisie
Lør 30 20:45 Torino - Napoli Serie A
Lør 30 22:00 Levante - Sevilla La liga
Lør 30 22:05 CMORE fotball Colorado - Portland MLS
Søn 31 22:05 CMORE fotball Kansas - Montreal MLS
Søn 31 12:00 Valladolid - Osasuna La liga
Søn 31 14:30 TV2 Premier League 1 Aston Villa - Liverpool Pr.League
Søn 31 15:00 Inter - Juventus Serie A
Søn 31 15:30 Eurosport2 Wolfsburg - Nürnberg Bundesliga
Søn 31 17:00 TV2 Premier League 1 Southampton - Chelsea Pr.League
Søn 31 17:00 Mallorca - Dep Cor La liga
Søn 31 17:30 Eurosport2 Gr.Fürth - E.Frankfurt Bundesliga
Søn 31 19:00 Espanyol - R.Sociedad La liga
Søn 31 21:00 Lyon - Sochaux Ligue 1
Søn 31 21:00 CMORE fotball At.Madrid - Valencia La liga
 
 

Click for English channels  Sverige Svensk tv-översikt

Høyepunkter -  april 2013

Her er et utvalg kamper du kan glede
deg til i april 2013:
 

●  Man 01, Tippeligaen, Rosenborg - Brann (Cmore)
●  Lør 06, Tippeligaen, Brann - Molde (Cmore)
●  Man 08, Pr. League, Man.Utd - Man.City (TV2PL1)
●  Tir/Ons 09/10, CL, kvartfinaler (Viasat)
●  Søn 14, Serie A, Lazio - Juventus (Cmore)
●  Søn 14, Serie A, AC Milan - Napoli (Cmore)
●  Søn 14, Pr. League, Chelsea - Tottenham (TV2PL1)
●  Søn 14, Serie A, Juventus - AC Milan (Cmore)
●  Søn 21, Pr. League, Tottenham - Man.City (TV2PL1)
●  Søn 21, Pr. League, Liverpool -  Chelsea (TV2PL1)
●  Tir/Ons 23/24, CL, semifinaler (Viasat)
●  Søn 28, Pr. League, Arsenal - Man.Utd (TV2PL1)
●  Søn 28, La Liga, At.Madrid - Real Madrid (Cmore)
●  Tir/Ons 30/01, CL, semifinaler (Viasat)
 

Tidligere oversikter:
2000: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des 
2001:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2002:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2003: 
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2004:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2005:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2006:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2007:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2008:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2009:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2010:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2011: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2012: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2013  Jan Feb

Totalt antall besøkende:
Det er
     
Engelsk fotball
Premier League
  Pr. League resultat
  Pr. League tabell
  Pr.League - Toppscorer
  Pr. League - Klubbene
  F.A Cupen
  Ligacupen
  Play off
  Engelske klubblinker
  Engelsk fotball - statistikk
  Englands landslag
 
Unibet
 

 
800 Norske klubber! Norsk fotball
Tippeliga - fakta
  Tippeliga - tabell
  Tippeliga - kampene
  Tippeliga - klubbfakta
  Tippeliga - statistikk
  1.divisjon -fakta
  2.divisjon - nyheter
  2.divisjon - toppscorer
  3.divisjon - fakta
  3.divisjon - kvalifisering
  NM - Cupresultat
  NM - toppscorer
  Norges landslag
  Norsk fotball - statistikk
  Norsk fotball - rekorder
  Norske klubblinker
 
Øyeblikket
 
 

 
Livescore

 
Babes

 
Få 500,-
 
 

 
VM - Historie
Brasil 2014
   Sør-Afrika 2010
  Tyskland 2006
  S.Korea/Japan 2002
  Frankrike 1998
  USA 1994
  iItalia 1990
  Mexico 1986
  Spania 1982
  Argentina 1978
  Vest Tyskland 1974
  Mexico 1970
  England 1966
  Chile 1962
  Sverige 1958
  Sveits 1954
  Brasil 1950
  Frankrike 1938
  Italia 1934
  Uruguay 1930
  VM-fakta
 
Betsafe


 

 

 
  Copyright (c) 2013 Eurosoccer Sweden Ltd All rights reserved. Webmaster: post@fotballen.eu