Annonsere?  |  Om fotballen.eu  |  Nyhetsarkivfacebook    Legg til i favoritterLegg til URL Kontakt


Søk etter fotball:

Google fotballen
 
De viktige
fotbollen.com
  Thesoccerweb.com
  TV-oversikt
  Nyheter
  Tabeller
  Artikler
  Tippetips
  Livescore
  Klubblinker
  Topp 100
  Norges landslag
  VM 2018
  EM 2016
  VM 2014
  EM 2012
  VM 2010
 
Kommende kamper:

 
Tema
   

Norges landslag
Alle kamper, alle
målscorere og all
mulig statistikk
1908-2013.

Mer
   
Fotballbabes
Flere hundre
supre damer med
og uten drakt..
Se mer!
 
Fakta og statistikk
Tidligere vinnere
  FIFA-ranking
  Statistikk - Toppscorere
  Statistikk - Årets spiller
  Hjemmebaner
  Fotballreglene
  Verdensrekorder
 
Tema
   
VM I FOTBALL
Her finner du alt
om alle VM i
fotball 1930-2014
Les nå
   
VM 2014
Alt du trenger
om fotball-VM i
Brasil 2014
Les mer
 
Mesterskap
VM 2018
  EM 2016
  Copa America
  Copa Sudamericana
  Copa Libertadores
  Asiamesterskapet
  Afrikamesterskapet
  Champions league
  Europaligaen
  Royal League
 
 
VERENS BESTE:


BEST PÅ SPILL?
Hos Betsafe får du både
gode bonuser, gratisspill,
samt en rekke ulike
vinnermuligheter i et stort
utvalg av spill.

Betsafe ble kåret til
verden beste bookmaker
av tippebladet TIPS.


Register deg nå!

 
ComeOn


 
Tabeller
 
Flaks i dag


 

Fotball på TV

 
     
MARS 2016   
     
English TV-schedule
Sverige Svensk tv-översikt
  = Høydepunkt/toppkamper 
 
R=redigert/opptak
 
INFO: TV-oversikten finnes også tilgjengelig i App-store og google play.
Her finner du oversikt for to måneder fram, samt mulighet for søk på lag, turneringer, sortering etter Tippeliga, Pr.League, toppkamper m.m. Appen inneholder også Livescore, samt linker til aktuelt stoff fra fotballen.eu. Last ned her: App store - Google play - Mer info om appene
 

Uke 9  = Høydepunkt/toppkamper
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Tir 01 20:00 Hannover - Wolfsburg Bundesl.
Tir 01 20:45 A.Villa - Everton   Pr.Lea.
Tir 01 20:45 Bournem. - S`hampt.   Pr.Lea.
Tir 01 20:45 Leicester - WBA Pr.Lea.
Tir 01 20:45 Norwich - Chelsea Pr.Lea.
Tir 01 20:45 S`land - C.Palace Pr.Lea.
Tir 01 21:00 A.Madrid - R.Socied.   La Liga
Tir 01 22:00 Las Palm. - Getafe   La Liga
Ons 02 20:00 Bay.Mün - Mainz   Bundesl.
Ons 02 20:00 Malaga - Valencia La Liga
Ons 02 20:45 Arsenal - Swansea Pr.Lea.
Ons 02 20:45 Stoke - Newcastle Pr.Lea.
Ons 02 20:45 W.Ham - Tottenh.   Pr.Lea.
Ons 02 21:00 Levante - R.Madrid   La Liga
Ons 02 21:00 Liverpool - Man.City Pr.Lea.
Ons 02 21:00 Man.Utd - Watford Pr.Lea.
Tor 03 20:30 Espanyol - Betis La Liga
Tor 03 21:00 R.Vallec. - Barcelona La Liga
Fre 04 20:30 Caen - Monaco   Ligue 1
Fre 04 20:45 M`boro - Wolves   Ch.ship
Lør 05 13:30 Burnley - Blackburn   Ch.ship
Lør 05 13:45 Tottenh. - Arsenal Pr.Lea.
Lør 05 15:30 Wolfsb. - Bor Mgb Bundesl.
Lør 05 16:00 Man.City - A.Villa Pr.Lea.
Lør 05 16:00 R.Madrid - C.Vigo   La Liga
Lør 05 18:00 H.Verona - Sampd.   Serie A
Lør 05 18:10 Villarreal - Las Palm.   La Liga
Lør 05 18:30 Watford - Leicester Pr.Lea.
Lør 05 20:30 Getafe - Sevilla La Liga
Lør 05 20:45 Napoli - Chievo Serie A
Lør 05 22:20 Dep Cor - Malaga   La Liga
Søn 06 12:00 Betis - Granada   La Liga
Søn 06 12:30 Torino - Lazio   Serie A
Søn 06 14:00 Marseille - Toulouse Ligue 1
Søn 06 14:30 C.Palace - Liverpool Pr.Lea.
Søn 06 15:00 Roma - Fiorent. Serie A
Søn 06 15:30 Mainz - Darmst.   Bundesl.
Søn 06 16:00 Brann - Tromsø   Privatkamp
Søn 06 16:00 Eibar - Barcelona   La Liga
Søn 06 17:00 Rennes - Nantes Ligue 1
Søn 06 17:00 WBA - Man.Utd Pr.Lea.
Søn 06 17:30 HSV - H.Berlin Bundesl.
Søn 06 18:00 Viking - RBK   Privatkamp
Søn 06 18:10 Gijon - A.Bilbao   La Liga
Søn 06 19:45 Chig.Fire - N.Y City   MLS
Søn 06 20:30 Valencia - A.Madrid La Liga
Søn 06 20:45 Inter - Palermo Serie A
 
 
Uke 10  = Høydepunkt/toppkamper
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Man 07 20:30 Espanyol - R.Vallec. La Liga
Tir 08 20:00 Hull - Arsenal   F.A cup
Tir 08 20:45 P.Thistle - Aberdeen   Skotsk PL
Tir 08 20:45 R.Madrid - Roma Ch.League
Tir 08 20:45 Wolfsb. - Gent Ch.League
Ons 09 18:00 Zenit - Benfica Ch.League
Ons 09 20:45 Chelsea - Paris SG Ch.League
Tor 10 13:00 KFUM - Kr.sund   Privatkamp
Tor 10 19:00 Jerv - Fredrikst.   Privatkamp
Tor 10 19:00 Bor Dor - Tottenham Eur.liga
Tor 10 21:05 Liverpool - Man.utd Eur.liga
Tor 10 21:05 Villar. - Bay.Leverkusen Eur.liga
Fre 11 13:00 Levanger - Bryne   Privatkamp
Fre 11 16:00 Raufoss - Ranheim Privatkamp
Fre 11 19:00 Aafk - Stabæk Tippeliga
Fre 11 19:00 Strømmen - Åsane Privatkamp
Fre 11 20:30 Malaga - Gijon   La Liga
Fre 11 20:30 H.Berlin - Schalke Bundesl.
Fre 11 20:45 Juventus - Sassuolo   Serie A
Fre 11 21:00 Reading - C.Palace   F.A cup
Lør 12 13:45 Norwich - Man.City Pr.Lea.
Lør 12 14:30 Arsenal - Watford F.A cup
Lør 12 15:30 Bor Mgb - E.Frankfurt Bundesl.
Lør 12 16:00 Barcelona - Getafe   La Liga
Lør 12 16:00 Huddersf. - Burnley   Ch.ship
Lør 12 16:00 Stoke - S`hampt. Pr.Lea.
Lør 12 18:00 Empoli - Sampd. Serie A
Lør 12 18:00 ODD - RBK Tippeliga
Lør 12 18:10 C.Vigo - R.Socied.   La Liga
Lør 12 18:30 B.München- W.Bremen Bundesl.
Lør 12 18:30 Everton - Chelsea   F.A cup
Lør 12 20:30 A.Madrid - Dep Cor La Liga
Lør 12 20:45 Inter - Bologna Serie A
Lør 12 22:20 R.Vallec. - Eibar La Liga
Søn 13 12:00 Levante - Valencia   La Liga
Søn 13 12:30 Chievo - AC Milan   Serie A
Søn 13 13:00 Kr.sund - KIL   Privatkamp
Søn 13 14:00 Troyes - PSG Ligue 1
Søn 13 14:15 Wolves - B`ham Ch.ship
Søn 13 14:30 Arsenal - Watford F.A cup
Søn 13 15:30 Molde - Tromsø Tippeliga
Søn 13 15:30 Bay Lev - HSV Bundesl.
Søn 13 16:00 Fredrikst. - KFUM   Privatkamp
Søn 13 16:00 Sevilla - Villarreal   La Liga
Søn 13 16:30 Charlton - M`boro   Ch.ship
Søn 13 17:00 A.Villa - Tottenh. Pr.Lea.
Søn 13 17:00 Man.Utd - W.Ham F.A cup
Søn 13 17:00 Nantes - Angers Ligue 1
Søn 13 17:30 Bor Dor - Mainz Bundesl.
Søn 13 18:00 B.Glimt - Sogndal   Tippeliga
Søn 13 18:00 Sarpsb. - Hauges.   Tippeliga
Søn 13 18:00 Str.gods. - Brann   Tippeliga
Søn 13 18:10 A.Bilbao - Betis La Liga
Søn 13 20:00 Start - LSK Tippeliga
Søn 13 20:30 Las Palm. - R.Madrid La Liga
Søn 13 20:45 Palermo - Napoli   Serie A
Søn 13 21:00 Rennes - Lyon   Ligue 1
 
 
Uke 11  = Høydepunkt/toppkamper
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Man 14 01:00 SJ Earthq. - Portland   MLS
Man 14 13:00 Åsane - Levanger Privatkamp
Man 14 16:00 Ranheim - Strømmen Privatkamp
Man 14 19:00 Bryne - Raufoss Privatkamp
Man 14 19:00 VIF - Viking Tippeliga
Man 14 20:30 Granada - Espanyol   La Liga
Man 14 21:00 Leicester - N`castle   Pr.Lea.
Tir 15 20:45 A.Madrid - PSV Eind. Ch.League
Tir 15 20:45 Hull - N.Forest Ch.ship
Tir 15 20:45 Man.City - D.Kiev Ch.League
Ons 16 20:45 Barcelona - Arsenal Ch.League
Ons 16 20:45 Bay.Mün - Juventus Ch.League
Tor 17 19:00 Bay Lev - Villarreal Eur.liga
Tor 17 21:05 Man.Utd - Liverpool Eur.liga
Tor 17 21:05 Tottenham - Bor Dor Eur.liga
Fre 18 19:00 Tromsø - Start   Tippeliga
Fre 18 20:30 Getafe - Eibar La Liga
Fre 18 20:30 Schalke 04 - Bor Mgb Bundesl.
Fre 18 20:30 Marseille - Rennes Ligue 1
Fre 18 20:45 M`boro - Hull Ch.ship
Lør 19 01:00 N.Y City - Orlando   MLS
Ons 03 20:45 Kilmarnock - Celtic   Skotsk PL
Lør 19 13:30 Derby - N.Forest   Ch.ship
Lør 19 13:45 Everton - Arsenal   Pr.Lea.
Lør 19 15:30 Köln - B.München Bundesl.
Lør 19 15:30 Haugesund - Aafk Tippeliga
Lør 19 16:00 C.Palace - Leicester Pr.Lea.
Lør 19 16:00 Bristol C - Bolton Ch.ship
Lør 19 16:00 Gijon - A.Madrid   La Liga
Lør 19 18:00 Empoli - Palermo   Serie A
Lør 19 18:00 RBK - Str.gods. Tippeliga
Lør 19 18:15 R.Socied. - Las Palm. La Liga
Lør 19 18:30 Swansea - A.Villa Pr.Lea.
Lør 19 18:30 E.Frankfurt - Hannover Bundesl.
Lør 19 20:30 Dep Cor - Levante La Liga
Søn 20 12:00 Espanyol - A.Bilbao   La Liga
Søn 20 12:30 Atalanta - Bologna   Serie A
Søn 20 14:00 Bordeaux - Bastia   Ligue 1
Søn 20 14:30 Newcastle - S`land Pr.Lea.
Søn 20 14:30 S´hampton - Liverpool Pr.Lea.
Søn 20 15:00 Torino - Juventus Serie A
Søn 20 15:30 Sogndal - Vålerenga Tippeliga
Søn 20 15:30 Stuttgart - Bay Lev Bundesl.
Søn 20 16:00 Villarreal - Barcelona La Liga
Søn 20 16:45 PSV Eindh. - Ajax La Liga
Søn 20 17:00 Man.City - Man.Utd Pr.Lea.
Søn 20 17:00 Tottenham - B`mouth Pr.Lea.
Søn 13 17:30 Augsburg - Bor Dor Bundesl.
Søn 20 18:00 Brann - ODD   Tippeliga
Søn 20 18:00 LSK - B.Glimt Tippeliga
Søn 20 18:00 Viking - Sarpsborg Tippeliga
Søn 20 18:15 Valencia - C.Vigo La Liga
Søn 20 20:00 Stabæk - Molde Tippeliga
Søn 20 20:30 R.Madrid - Sevilla   La Liga
Søn 20 21:00 PSG - Monaco Ligue 1
 
 
Uke 12  = Høydepunkt/toppkamper
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Tor 24 18:00 Estland - Norge Privatkamp
Tor 24 21:00 Bolivia - Colombia VM-kvalik
Fre 25 00:30 Chile - Argentina VM-kvalik
Fre 25 18:30 Swindon - Wigan League 1
Fre 25 20:45 Peterbor. - Coventry League 1
Lør 26 01:45 Brasil - Uruguay VM-kvalik
Lør 26 13:30 Burton - Oldham League 1
Lør 26 16:00 Bradford - Milwall   League 1
Lør 26 20:45 Tyskland - England Privatkamp
 
Uke 13  = Høydepunkt/toppkamper
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Man 28 13:45 Wimbledon - Portsm.   League 2
Man 28 14:30 Wigan - Rochdale   League 1
Man 28 20:45 Milwall - Burton League 1
Tir 29 20:00 Norge - Finland Privatkamp
Tir 29 20:30 Sverige - Tsjekkia Privatkamp
Tir 29 20:45 Tyskland - Italia Privatkamp
Tir 29 21:00 Skottland - Danmark Privatkamp
Tir 29 21:00 England - Nederland Privatkamp
Tir 29 22:30 Colombia - Ecuador VM-kvalik
Ons 30 01:30 Argentina - Bolivia VM-kvalik
Ons 30 01:45 Paraguay - Brasil VM-kvalik
Ons 30 20:45 Southend - Sheff.Utd League 1

 

Click for English channels   Sverige Svensk tv-översikt

Hvis du laster ned vår TV-app får du den totale oversikten over en lengre periode, mulighter for søk og sorteringer samt en raskere oppdatering av nye kamper. Appen inneholder også en lynrask livescore!


 


Tidligere oversikter:


2000: Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des

2001: Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des

2002: Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des

2003: Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des
2004: Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des

2005: Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des

2006: Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des

2007: Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des

2008: Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des

2009: Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des

2010: Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des

2011: Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des

2012: Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des

2013: Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des

2014: Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des

2015: Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des

2016: Jan Feb

Totalt antall besøkende:
Det er
   
Engelsk fotball
Premier League
  Pr. League resultat
  Pr. League tabell
  Pr.League - Toppscorer
  Pr. League - Klubbene
  F.A Cupen
  Ligacupen
  Play off
  Engelske klubblinker
  Eng.fotball - statistikk
  Englands landslag
   
  Spilltips
 
Unibet
 
 

 
800 Norske klubber! Norsk fotball
Tippeliga - fakta
  Tippeliga - tabell
  Tippeliga - kampene
  Tippeliga - klubbfakta
  Tippeliga - statistikk
  1.divisjon -fakta
  2.divisjon - nyheter
  2.divisjon - toppscorer
  3.divisjon - fakta
  3.divisjon - kvalifisering
  NM - Cupresultat
  NM - toppscorer
  Norges landslag
  Norsk fotball - statistikk
  Norsk fotball - rekorder
  Norske klubblinker
 
Øyeblikket
 
 

 
Livescore

 
Babes

 
Få 500,-
 
 

 
VM - Historie
Brasil 2014
   Sør-Afrika 2010
  Tyskland 2006
  S.Korea/Japan 2002
  Frankrike 1998
  USA 1994
  iItalia 1990
  Mexico 1986
  Spania 1982
  Argentina 1978
  Vest Tyskland 1974
  Mexico 1970
  England 1966
  Chile 1962
  Sverige 1958
  Sveits 1954
  Brasil 1950
  Frankrike 1938
  Italia 1934
  Uruguay 1930
  VM-fakta
 
Betsafe


 

 

 
  Copyright (c) 2016 Eurosoccer Sweden Ltd All rights reserved. Webmaster: post@fotballen.eu