Annonsere?  |  Om fotballen.eu  |  Nyhetsarkiv    Legg til i favoritterLegg til URL Kontakt


Søk etter fotball:

Google fotballen
 
De viktige
fotbollen.com
  Thesoccerweb.com
  TV-oversikt
  Nyheter
  Tabeller
  Artikler
  Tippetips
  Livescore
  Klubblinker
  Topp 100
  Norges landslag
  VM 2014
  EM 2012
  VM 2010
 
Kommende kamper:

 
Tema
   

Norges landslag
Alle kamper, alle
målscorere og all
mulig statistikk
1908-2013.

Mer
   
Fotballbabes
Flere hundre
supre damer med
og uten drakt..
Se mer!
 
Fakta og statistikk
Tidligere vinnere
  FIFA-ranking
  Statistikk - Toppscorere
  Statistikk - Årets spiller
  Hjemmebaner
  Fotballreglene
  Verdensrekorder
 
Tema
   
VM I FOTBALL
Her finner du alt
om alle VM i
fotball 1930-2014
Les nå
   
VM 2014
Alt du trenger
om fotball-VM i
Brasil 2014
Les mer
 
Mesterskap
VM 2014
  EM 2012
  VM-2010
  Copa Sudamericana
  Copa Libertadores
  Asiamesterskapet
  Afrikamesterskapet
  Champions league
  Europaligaen
  Royal League
 
 
VERENS BESTE:


BEST PÅ SPILL?
Hos Betsafe får du både
gode bonuser, gratisspill,
samt en rekke ulike
vinnermuligheter i et stort
utvalg av spill.

Betsafe ble kåret til
verden beste bookmaker
av tippebladet TIPS.


Register deg nå!

 
ComeOn


 
Tabeller
 
Flaks i dag


 

 

Fotball på TV

 
     
NOVEMBER 2012
     
Click here for English channels
Sverige Klick för svensk tv-översikt
  = Høydepunkt/toppkamper 
 
R=redigert/opptak
 
Uke 44 = Høydepunkt/toppkamper
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Tor 01 20:00 CMORE fotball Sevilla - Espanyol Spansk cup
Tor 01 20:45 Genoa - Fioentina Serie A
Tor 01 22:00 CMORE fotball Dep Cor - Mallorca Spansk cup
Fre 02 19:00 Fredrikstad - Odd Tippeligaen
Fre 02 20:30 Eurosport2 E.Frankfurt - Gr.Fürth Bundesliga
Fre 02 20:45 Brighton - Leeds Champ.ship
Fre 02 20:45 Brest - Lorient Ligue 1
Lør 03 13:45 TV2 Premier League 1 Man.Utd - Arsenal Pr.League
Lør 03 15:30 Eurosport2 Bor. Dortmund - Stuttgart Bundesliga
Lør 03 16:00 Derby - Blackpool Champ.ship
Lør 03 16:00 TV2 Premier League 1 Swansea - Chelsea Pr.League
Lør 03 16:00 TV2 Premier League 2 Tottenham - Wigan Pr.League
Lør 03 16:00 TV2 Premier League 3 Fulham - Everton Pr.League
Lør 03 17:00 Paris SG - St.Etienne Ligue 1
Lør 03 18:00 Tromsø - Molde Tippeligaen
Lør 03 18:00 AC Milan - Chievo Serie A
Lør 03 18:00 CMORE fotball Barcelona - C.Vigo Serie A
Lør 03 18:20 Bolton - Cardiff Champ.ship
Lør 03 18:30 Eurosport2 Hamburger - B.München Bundesliga
Lør 03 18:30 TV2 Premier League 1 West Ham - Man.City Pr.League
Lør 03 20:00 CMORE fotball R.Madrid - R.Zaragoza La liga
Lør 03 20:40 Juventus - Inter Serie A
Lør 03 22:00 Valencia - At.Madrid La liga
Lør 03 22:30 Gremio - Ponte Preta Brasil. serie
Søn 04 12:00 R.Sociedad - Espanyol La liga
Søn 04 12:30 CMORE fotball Pescara - Parma Serie A
Søn 04 14:30 TV2 Premier League 1 QPR - Reading Champ.ship
Søn 04 12:30 Sarpsborg 08 - Notodden Adeccoliga
Søn 04 15:00 CMORE fotball Catania - Lazio Serie A
Søn 04 15:00 Napoli - Torino Serie A
Søn 04 15:30 Eurosport2 B.Leverkusen - F.Düsseld. Bundesliga
Søn 04 17:00 TV2 Premier League 1 Liverpool - Newcastle Pr.League
Søn 04 17:30 Eurosport2 W.Bremen - Mainz Bundesliga
Søn 04 17:50 CMORE fotball Osasuna - Valladolid La liga
Søn 04 19:00 Str.godset - Rosenborg Tippeligaen
Søn 04 19:50 Granada - Ath.Bilbao La liga
Søn 04 20:00 Sao Paulo - Fluminese Brasil. serie
Søn 04 20:45 Roma - Palermo Serie A
Søn 04 21:00 Bordeaux - Toulouse Ligue 1
Søn 04 21:30 CMORE fotball Sevilla - Levante La liga
 

 
Uke 45 = Høydepunkt/toppkamper
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Man 05 19:00 Sogndal - Vålerenga Tippeligaen
Man 05 21:00 TV2 Premier League 1 WBA - Southampton Pr.League
Man 05 21:30 CMORE fotball Getafe - Real Betis La liga
Tir 06 20:45 Manchester City - Ajax Ch.League
Tir 06 20:45 AC Milan - Malaga Ch.League
Tir 06 20:45 Real Madrid - Bor Dor Ch.League
Ons 07 18:30 Sandnes Ulf - Tromsø Tippeligaen
Ons 07 20:45 Chelsea -Sh.Donetsk Ch.League
Ons 07 20:45 Bayern München - Lille Ch.League
Ons 07 20:45 Celtic - Barcelona Ch.League
Tor 08 18:00 Anzhi  Mak. - Liverpool Europaliga
Tor 08 19:00 Molde - St.Bucuresti Europaliga
Tor 08 21:00 CMORE fotball P.Beograd - Inter Europaliga
Tor 08 21:00 Metalist - Rosenborg Europaliga
Fre 09 20:30 Eurosport2 Mainz - Nürnberg Bundesliga
Fre 09 20:45 Nancy - Rennes Ligue 1
Fre 09 20:45 M`boro - Sheffield W Champ.ship
Lør 10 13:45 Leicester - Nottingham F Champ.ship
Lør 10 15:30 Eurosport2 B.München - E.Frankfurt Bundesliga
Lør 10 16:00 TV2 Premier League 1 Arsenal - Fulham Pr.League
Lør 10 16:00 TV2 Premier League 2 Everton - Sunderland Pr.League
Lør 10 16:00 TV2 Premier League 3 Stoke - QPR Pr.League
Lør 10 16:00 Blackburn - Birmingham Champ.ship
Lør 10 16:00 CMORE fotball R.Vallecano - C.Vigo La liga
Lør 10 17:00 Lille - Brest Ligue 1
Lør 10 18:00 Espanyol - Osasuna La liga
Lør 10 18:00 CMORE fotball Cagliari - Catania Serie A
Lør 10 18:30 TV2 Premier League 1 Aston Villa - Man.Utd Pr.League
Lør 10 20:00 CMORE fotball R.Zaragoza - Dep Cor La liga
Lør 10 20:40 Pescara - Juventus Serie A
Lør 10 22:00 Malaga - R.Sociedad La liga
Lør 10 22:30 Botafoga - Portuguesa Bras. serie
Søn 11 12:00 Valadolid - Valencia La liga
Søn 11 12:30 CMORE fotball Palermo - Sampdoria Serie A
Søn 11 13:00 Bodø Glimt - Hødd Adeccoliga
Søn 11 14:30 TV2 Premier League 1 Man.City - Tottenham Pr.League
Søn 11 15:00 CMORE fotball AC Milan - Fiorentina Serie A
Søn 11 15:00 Lazio - Roma Serie A
Søn 11 15:30 Eurosport2 Wolfsburg - Bay Lev. Bundesliga
Søn 11 16:00 TV2 Premier League 2 Newcastle - West Ham Pr.League
Søn 11 17:00 TV2 Premier League 1 Chelsea - Liverpool Pr.League
Søn 11 17:30 Eurosport2 Stuttgart - Hannover Bundesliga
Søn 11 17:45 CMORE fotball Mallorca - Barcelona La liga
Søn 11 18:00 Molde - Hønefoss Tippeligaen
Søn 11 18:00 Rosenborg - Fredrikstad Tippeligaen
Søn 11 18:00 Sandnes - Strømsgodset Tippeligaen
Søn 11 18:00 Vålerenga - Lillestrøm Tippeligaen
Søn 11 19:45 Ath.Bilbao - Getafe La liga
Søn 11 20:00 Palmeiras - Fluminese Brasil. serie
Søn 11 20:45 Atalanta - Inter Serie A
Søn 11 21:00 Montpellier -Paris SG Ligue 1
Søn 11 21:30 CMORE fotball Levante - Real Madrid La liga
 

 
Uke 46 = Høydepunkt/toppkamper
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Ons 14 16:00 Russland - USA Pr.landsk.
Ons 14 19:00 Mjøndalen - Bodø Glimt TL-kval
Ons 14 20:30 Ungarn - Norge Pr.landsk.
Ons 14 20:30 England - Sverige Pr.landsk.
Ons 14 20:30 Nederland - Tyskland Pr.landsk.
Fre 16 20:45 Lorient - Lille Ligue 1
Lør 17 13:45 TV2 Premier League 1 Arsenal - Tottenham Pr.League
Lør 17 15:30 Eurosport2 Bor Dor - Gr.Fürth. Bundesliga
Lør 17 16:00 TV2 Premier League 1 Liverpool - Wigan Pr.League
Lør 17 16:00 TV2 Premier League 2 Man.City - Aston Villa Pr.League
Lør 17 16:00 TV2 Premier League 3 Newcastle - Swansea Pr.League
Lør 17 16:00 CMORE fotball Osasuna - Malaga La liga
Lør 17 16:00 Cardiff - Middlesbrough Champ.ship
Lør 17 17:00 Paris SG - Rennes Ligue 1
Lør 17 18:00 Valencia - Espanyol La liga
Lør 17 18:00 CMORE fotball Juventus - Lazio Serie A
Lør 17 18:20 Peterborough - Blackburn Champ.ship
Lør 17 18:30 TV2 Premier League 1 Norwich - Man.Utd Pr.League
Lør 17 18:30 Eurosport2 B.Leverkusen - Schalke Bundesliga
Lør 17 20:00 CMORE fotball Barcelona - R.Zaragoza La liga
Lør 17 20:40 Napoli - AC Milan Serie A
Lør 17 22:00 R.Madrid - Ath.Bilbao La liga
Søn 18 12:00 Dep Cor - Levante La liga
Søn 18 14:15 Milwall - Leeds Champ.ship
Søn 18 15:00 CMORE fotball Fiorentina - Atalanta Serie A
Søn 18 15:00 Inter - Cagliari Serie A
Søn 18 15:30 Eurosport2 W.Bremen - F.Düsseldorf Bundesliga
Søn 18 16:00 C.Vigo - Mallorca La liga
Søn 18 17:00 TV2 Premier League 1 Fulham - Sunderland Pr.League
Søn 18 17:30 Eurosport2 Hoffenheim - Wolfsburg Bundesliga
Søn 18 17:50 CMORE fotball Getafe - Valladolid La liga
Søn 18 18:00 Fredrikstad - Molde Tippeligaen
Søn 18 18:00 Sogndal - Brann Tippeligaen
Søn 18 18:00 Hønefoss - Rosenborg Tippeligaen
Søn 18 18:00 Str.godset - Stabæk Tippeligaen
Søn 18 19:50 Granada- At.Madrid La liga
Søn 18 20:45 Sampdoria - Genoa Serie A
Søn 18 21:00 Bordeaux - Marseille Ligue 1
Søn 18 21:30 CMORE fotball Sevilla - Real Betis La liga
 
Uke 47 = Høydepunkt/toppkamper
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Man 19 20:45 CMORE fotball Torino - AS Roma Serie A
Man 19 21:00 TV2 Premier League 1 West Ham - Stoke Pr.League
Man 19 21:30 R.Sociedad - R.Vallecano La liga
Tir 20 18:00 Sp.Moskva - Barcelona Ch.League
Tir 20 18:00 Bate Borisov - Lille Ch.League
Tir 20 20:45 Viasat fotball Galatasaray - Man.Utd Ch.League
Tir 20 20:45 Viasat motor Valencia - B.München Ch.League
Tir 20 20:45 Benfica - Celtic Ch.League
Tir 20 20:45 Juventus - Chelsea Ch.League
Ons 21 18:00 Viasat fotball Zenit St.Persb.- Malaga Ch.League
Ons 21 19:00 Ull/Kisa - Sandnes TL-kval
Ons 21 20:45 Viasat motor Ajax - Borussia Dortmund Ch.League
Ons 21 20:45 Viasat fotball Man.City - R.Madrid Ch.League
Ons 21 20:45 Dynamo Kiev - PSG Ch.League
Ons 21 20:45 Arsenal - Montpellier Ch.League
Tor 22 19:00 Rosenborg - Rapid Wien Europaliga
Tor 22 19:00 Hannover - FC Twente Europaliga
Tor 22 19:00 CMORE fotball Lazio - Tottenham Europaliga
Tor 22 21:00 PSV Eidnh. - Dnipro Dnipr. Europaliga
Tor 22 21:00 CMORE fotball Newcastle - Maritimo Europaliga
Tor 22 21:00 Molde - FC København Europaliga
Tor 22 21:00 Liverpool - Young Boys Europaliga
Fre 23 20:30 Eurosport2 F.Düsseldorf - Hamburger Bundesliga
Fre 23 20:45 St.Etienne - Valenciennes Ligue 1
Lør 24 13:45 TV2 Premier League 1 Sunderland - WBA Pr.League
Lør 24 15:30 Eurosport2 B.München - Hannover Bundesliga
Lør 24 16:00 TV2 Premier League 1 Man.Utd - QPR Pr.League
Lør 24 16:00 TV2 Premier League 2 Everton - Norwich Pr.League
Lør 24 16:00 TV2 Premier League 3 Stoke - Fulham Pr.League
Lør 24 16:00 Wolves - Nottingham F Champ.ship
Lør 24 16:00 CMORE fotball R.Vallecano - Mallorca La liga
Lør 24 17:00 Paris SG - Troyes Ligue 1
Lør 24 18:00 CMORE fotball Valladolid - Granada La liga
Lør 24 18:20 Derby - Birmingham Champ.ship
Lør 24 18:30 TV2 Premier League 1 Aston Villa - Arsenal Pr.League
Lør 24 19:00 Sandnes - Ull/Kisa TL-kval
Lør 24 20:00 CMORE fotball Malaga - Valencia La liga
Lør 24 20:40 Palermo - Catania Serie A
Lør 24 22:00 Real Betis - Real Madrid La liga
Søn 25 12:00 Espanyol - Getafe La liga
Søn 25 13:15 Hødd - Tromsø Cupfinale
Søn 25 14:30 TV2 Premier League 1 Swansea - Liverpool Pr.League
Søn 25 15:00 CMORE fotball Torino - Fiorentina Serie A
Søn 25 15:00 Pescara - AS Roma Serie A
Søn 25 15:30 Eurosport2 Freiburg - Stuttgart Bundesliga
Søn 25 16:00 TV2 Premier League 2 S`hampton - Newcastle Pr.League
Søn 25 17:00 A.Bilbao - Dep Cor La liga
Søn 25 17:00 TV2 Premier League 1 Chelsea - Man.City Pr.League
Søn 25 17:30 Eurosport2 Hoffenheim - B.Leverk. Bundesliga
Søn 25 19:00 CMORE fotball A.Madrid - Sevilla La liga
Søn 25 20:45 AC Milan - Juventus Serie A
Søn 25 21:00 CMORE fotball Levante - Barcelona La liga
Søn 25 21:00 Viasat fotball Marseille - Lille Ligue 1
 
 
Uke 48 = Høydepunkt/toppkamper
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Man 26 19:00 CMORE fotball Cagliari - Napoli Serie A
Man 26 21:00 CMORE fotball Parma - Inter Serie A
Man 26 21:00 R.Zaragoza - C.Vigo La liga
Tir 27 20:45 CMORE fotball Lazio - Udinese Serie A
Tir 27 20:45 TV2 Premier League 1 Sunderland - QPR Pr.League
Tir 27 21:00 TV2 Premier League 2 Aston Villa - Reading Pr.League
Ons 28 20:45 TV2 Premier League 1 Tottenham - Liverpool Pr.League
Ons 28 20:45 TV2 Premier League 2 Chelsea - Fulham Pr.League
Ons 28 21:00 TV2 Premier League 3 Man.Utd - West Ham Pr.League
Fre 30 20:30 Eurosport2 F.Düsseldorf - E.Frankfurt Bundesliga
 

Click for English channels  Sverige Svensk tv-översikt

 
Tidligere oversikter:
2000: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des 
2001:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2002:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2003: 
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2004:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2005:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2006:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2007:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2008:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2009:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2010:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2011: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2012: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt

Totalt antall besøkende:
Det er
     
Engelsk fotball
Premier League
  Pr. League resultat
  Pr. League tabell
  Pr.League - Toppscorer
  Pr. League - Klubbene
  F.A Cupen
  Ligacupen
  Play off
  Engelske klubblinker
  Engelsk fotball - statistikk
  Englands landslag
 
Unibet
 

 
800 Norske klubber! Norsk fotball
Tippeliga - fakta
  Tippeliga - tabell
  Tippeliga - kampene
  Tippeliga - klubbfakta
  Tippeliga - statistikk
  1.divisjon -fakta
  2.divisjon - nyheter
  2.divisjon - toppscorer
  3.divisjon - fakta
  3.divisjon - kvalifisering
  NM - Cupresultat
  NM - toppscorer
  Norges landslag
  Norsk fotball - statistikk
  Norsk fotball - rekorder
  Norske klubblinker
 
Øyeblikket
 
 

 
Livescore

 
Babes

 
Få 500,-
 
 

 
VM - Historie
Brasil 2014
   Sør-Afrika 2010
  Tyskland 2006
  S.Korea/Japan 2002
  Frankrike 1998
  USA 1994
  iItalia 1990
  Mexico 1986
  Spania 1982
  Argentina 1978
  Vest Tyskland 1974
  Mexico 1970
  England 1966
  Chile 1962
  Sverige 1958
  Sveits 1954
  Brasil 1950
  Frankrike 1938
  Italia 1934
  Uruguay 1930
  VM-fakta
 
Betsafe


 

 

 
  Copyright (c) 2012 Eurosoccer Sweden Ltd All rights reserved. Webmaster: post@fotballen.eu