Hovedsiden In English Gjestebok Live Kontakt Legg til URL Om fotballen

Tidl.artikler

         

TV-FOTBALL

  Skriv ut TV-siden   Bestill Canal+:

Relevant


TV-FOTBALL OKTOBER 09

    Morosiden
Fotballpuber

Videoklipp
Fotballbabes
Fotballspill
Fotballquiz
Tabeller:                     

     Klubblinker:800 Norske klubber!

SpaniaTysklandDanmarkItaliaSverigeFrankrikeHellasNederlandFinlandBelgiaPortugalSkottlandSveitsTyrkia  Sør AmerikaAsiaAfrikaOceaniaNord og mellom Amerika

uke 40 = Høydepunkt/toppkamper  R=redigert/opptak
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Tor 01 21.00 Fulham - Basel Europaligaen
Tor 01 21.00 Roma - CSKA Sofia Europaligaen
Lør 03 13.45 viasat fotball Preston - West Bromwich Championship
Lør 03 16.00 Strømsgodset - Bodø Glimt Tippeligaen
Lør 03 18.15 Odd - Molde Tippeligaen
Lør 03 16.00 viasat fotball Leeds - Charlton Championship
Lør 03 16.00 Bolton - Tottenham Pr. League
Lør 03 16.00 Wolverhampton - Portsmouth Pr. League
Lør 03 16.00 Burnley - Birmingham Pr. League
Lør 03 18.30 Manchester United - Sunderland Pr. League
Lør 03 18.00 Tenerife - Deportivo la Coruna Serie A
Lør 03 20.00 Barcelona - Almeria Spansk Primera
Lør 03 20.00 Atletico Madrid - Real Zaragoza Spansk Primera
Lør 03 21.00 viasat fotball Lens - Lyon Fransk Ligue 1
Søn 04 12.30 Roda - Ajax Ned.Eresdiv.
Søn 04 14.30 Arsenal - Blackburn Pr. League
Søn 04 16.00 West Ham - Fulham Pr. League
Søn 04 17.00 Villareal - Espanyol Spansk Primera
Søn 04 17.00 Chelsea - Liverpool Pr. League
Søn 04 20.00 Elfsborg - AIK Allsvenskan
Søn 04 19.00 Racing Santander - Valencia Spansk Primera
Søn 04 20.00 Rosenborg - Start Tippeligaen
Søn 04 21.00 viasat fotball Marseille - Monaco Fransk Ligue 1
Søn 04 21.00 Sevila - Real Madrid Spansk Primera
uke 41 = Høydepunkt/toppkamper  R=redigert/opptak
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Man 05 19.00 Vålerenga - Viking Tippeligaen
Man 05 19.00 IFK Göteborg - GAIS Allsvenskan
Man 05 21.00 Aston Villa - Manchester City Pr. League
Tir 06 19.35 Hønefoss - Tromsdalen Adeccoligaen
Lør 10 16.00 Norge - Sør-Afrika Pr.landskamp
Lør 10 17.30 2 Bahrain - New Zeeland VM-kval.
Lør 10 18.15 viasat fotball Ukraina - England VM-kval.
Lør 10 20.00 Danmark - Sverige (Også TV2 sport 1) VM-kval.
Lør 10 21.00 viasat fotball Irland - Italia VM-kval.
Lør 10 23.55 viasat fotball Argentina - Peru VM-kval.
Søn 11 22.00 viasat fotball Bolivia - Brasil VM-kval.
uke 42 = Høydepunkt/toppkamper  R=redigert/opptak
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Tir 13 19.35 Skeid - Kongsvinger Adeccoligaen
Ons 14 18.15 viasat fotball Tyskland - Finland VM-kval.
Ons 14 20.00 Sverige - Albania VM-kval.
Ons 14 21.00 viasat fotball England - Hviterussland VM-kval.
Ons 14 23.55 viasat fotball Uruguay - Argentina VM-kval.
Lør 17 16.00 Molde - Stabæk Tippeligaen
Lør 17 13.45 Aston Villa - Chelsea Pr. League
Lør 17 16.00 Sunderland - Liverpool Pr. League
Lør 17 16.00 Arsenal - Birmingham Pr. League
Lør 17 16.00 Manchester United - Bolton Pr. League
Lør 17 18.00 Kongsvinger - Sarpsborg 08 Adeccoligaen
Lør 17 18.10 Juventus - Fiorentina Serie A
Lør 17 18.30 Portsmouth - Tottenham Pr. League
Lør 17 20.45 PSV Eindhoven - Herenveen Ned.Eresdiv.
Lør 17 22.00 Valencia - Barcelona Spansk Primera
Søn 18 14.00 Blackburn - Burnley Pr. League
Søn 18 17.00 Espanyol - Tenerife Spansk Primera
Søn 18 17.00 Wigan - Manchester City Pr. League
Søn 18 19.00 Athletico Bilbao - Sporting Gijon Spansk Primera
Søn 18 20.00 Brann - Vålerenga Tippeligaen
Søn 18 20.40 AC Milan -AS Roma Serie A
Søn 18 21.00 Osasuna -Atletico Madrid Spansk Primera
uke 43 = Høydepunkt/toppkamper  R=redigert/opptak
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Man 19 19.00 Fredrikstad - Odd Tippeligaen
Man 19 19.00 Malmö FF - IFK Göteborg Allsvenskan
Man 19 21.00 Fulham - Hull Pr. League
Tir 20 20.45 Stuttgart - Sevilla Ch.League
Tir 20 20.45 viasat fotball Liverpool - Lyon Ch.League
Tir 20 20.45 viasat motor AZ Alkmaar - Arsenal Ch.League
Tir 20 20.45 viasat sport Barcelona - Rubin kazan Ch.League
Ons 21 18.30 CSKA Moskva - Manchester United Ch.League
Ons 21 20.45 Real Madrid - AC Milan Ch.League
Ons 21 20.45 Bordeaux - Bayern München Ch.League
Ons 21 20.45 viasat fotball Chelsea - Atletico Madrid Ch.League
Ons 21 20.45 Wolfsburg - Besiktas Ch.League
Ons 21 20.45 viasat motor FC Zürich - Olympique Marseille Ch.League
Tor 22 19.00 PSV Eindhoven - FC København Europaligaen
Tor 22 19.00 viasat fotball Benfica  -Everton Europaligaen
Tor 22 21.00 Fulham - AS Roma Europaligaen
Tor 22 21.00 viasat fotball Celtic - Hamburg SV Europaligaen
Lør 24 13.45 Wolverhampton - Aston Villa Pr. League
Lør 24 16.00 viasat fotball Preston - Middlesbrough Championship
Lør 24 16.00 Tottenham - Stoke Pr. League
Lør 24 16.00 Birmingham - Sunderland Pr. League
Lør 24 16.00 Hull - Portsmouth Pr. League
Lør 24 17.00 Norge - Nederland (Kvinner) VM-kvalik
Lør 24 18.00 Atletico Madrid - Mallorca Spansk Primera
Lør 24 18.30 Chelsea - Blackburn Pr. League
Lør 24 18.30 viasat fotball Derby - Queens Park Rangers Championship
Lør 24 20.00 Gijon - Real Madrid Spansk Primera
Lør 24 22.00 Sevilla - Espanyol Spansk Primera
Søn 25 12.30 Hammarby - AIK Allsvenskan
Søn 25 14.30 Bolton - Everton Pr. League
Søn 25 15.00 Liverpool - Manchester United Pr. League
Søn 25 16.00 Manchester City - Fulham Pr. League
Søn 25 17.00 Valladolid - Deportivo la Coruna Spansk Primera
Søn 25 17.15 West ham - Arsenal Pr. League
Søn 25 18.00 Lillestrøm - Brann Tippeligaen
Søn 25 18.00 Fredrikstad - Molde Tippeligaen
Søn 25 18.00 Stabæk - Bodø/Glimt Tippeligaen
Søn 25 19.00 Almeria - Valencia Spansk Primera
Søn 25 21.00 Barcelona - Real Zaragoza Spansk Primera
uke 44 = Høydepunkt/toppkamper  R=redigert/opptak
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Tir 27 18.00 IFK Gøteborg - Halmstad Allsvenskan
Tir 27 20.45 Barnsley - Manchester United Carling cup
Ons 28 17.00 Norge - Slovakia (Kvinner) VM-kvalik
Ons 28 18.00 AIK - Örebro Allsvenskan
Ons 28 20.45 Arsenal - Liverpool Carling cup
Tor 29 20.40 Inter - Palermo Serie A
Lør 31 13.45 Arsenal - Tottenham Pr. League
Lør 31 16.00 Fulham - Liverpool Pr. League
Lør 31 16.00 viasat fotball West Bromwich - Watford Championship
Lør 31 16.00 Bolton - Chelsea Pr. League
Lør 31 16.00 Everton -Aston Villa Pr. League
Lør 31 16.00 Røa - Stabæk Toppserien
Lør 31 18.00 Real Madrid - Getafe Spansk Primera
Lør 31 18.30 Manchester United - Blackburn Pr. League
Lør 31 20.00 Osasuna - Barcelona Spansk Primera
Lør 31 20.45 Groningen - AZ Alkmaar Ned.Eresdiv.
Lør 31 22.00 Athletico Bilbao - Atletico Madrid Spansk Primera

Tidligere oversikter:
2000: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des   
2001: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des
2002: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des

2003: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des
2004: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des
2005: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des
2006: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des
2007: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des
2008: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des
2009: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep

fotballen.eu©1999-2009. M.a.o. kan du ikke ta en kopi av denne oversikten for å bruke den
egne nettsider. Kontakt oss ved spørsmål rundt dette. Overtredelse medfører anmeldelse.
 

fotballen.eu©2009
Totalt antall besøkende:   
Det er