Annonsere?  |  Om fotballen.eu  |  Nyhetsarkiv   |  Legg til URL Kontakt

Søk etter fotball:

Google fotballen
 
De viktige
fotbollen.com
  Thesoccerweb.com
  TV-oversikt
  Nyheter
  Tabeller
  Artikler
  Tippetips
  Livescore
  Klubblinker
  Topp 100
  Norges landslag
  VM 2014
  EM 2012
  VM 2010
 
Kommende kamper:

 
Tema
   

Norges landslag
Alle kamper, alle
målscorere og all
mulig statistikk
1908-2013.

Mer
   
Fotballbabes
Flere hundre
supre damer med
og uten drakt..
Se mer!
 
Fakta og statistikk
Tidligere vinnere
  FIFA-ranking
  Statistikk - Toppscorere
  Statistikk - Årets spiller
  Hjemmebaner
  Fotballreglene
  Verdensrekorder
 
Tema
   
VM I FOTBALL
Her finner du alt
om alle VM i
fotball 1930-2014
Les nå
   
VM 2014
Alt du trenger
om fotball-VM i
Brasil 2014
Les mer
 
Mesterskap
VM 2014
  EM 2012
  VM-2010
  Copa Sudamericana
  Copa Libertadores
  Asiamesterskapet
  Afrikamesterskapet
  Champions league
  Europaligaen
  Royal League
 
 
VERENS BESTE:


BEST PÅ SPILL?
Hos Betsafe får du både
gode bonuser, gratisspill,
samt en rekke ulike
vinnermuligheter i et stort
utvalg av spill.

Betsafe ble kåret til
verden beste bookmaker
av tippebladet TIPS.


Register deg nå!

 
ComeOn


 
Tabeller
 
Flaks i dag


 

 

fotball på TV

 
 
     
OKTOBER 2011    
     
Click here for English channels
Sverige Klick för svensk tv-översikt
  = Høydepunkt/toppkamper 
 
R=redigert/opptak
 
Uke 39 = Høydepunkt/toppkamper
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Lør 01 13:45 TV2 Premier League 1 Everton - Liverpool Pr.League
Lør 01 15:30 Hoffenh. - B.Munchen Bundesliga
Lør 01 16:00 TV2 Premier League 1 Man.Utd - Norwich Pr.League
Lør 01 16:00 TV2 Premier League 2 Wolves - Newcastle Pr.League
Lør 01 16:00 TV2 premier League 3 Blackburn - Man.City Pr.League
Lør 01 16:00 Leeds - Portsmouth Championsh.
Lør 01 18:00 TV2 Zebra Viking - Haugesund Tippeligaen.
Lør 01 18:00 Villarreal - R.Zaragoza La Liga
Lør 01 18:00 Roma - Atalanta Serie A
Lør 01 18:15 Leicester - Derby Championsh.
Lør 01 18:30 Hertha Berlin - Köln Bundesliga
Lør 01 20:00 Valencia - Granada La Liga
Lør 01 20:45 Inter - Napoli Serie A
Lør 01 21:00 Bordeaux - Montpell. Ligue 1
Lør 01 22:00 Malaga - Getafe La Liga
Søn 02 12:00 Real Sociedad - Ath.Bilbao La Liga
Søn 02 12:30 Novara - Catania Serie A
Søn 02 14:30 TV2 Premier League 1 Bolton - Chelsea Pr.League
Søn 02 15:00 Fiorentina - Lazio Serie A
Søn 02 15:30 NRK 1 Hønefoss - Ham Kam Adeccoligaen
Søn 02 15:30 Hannover - W.Bremen Bundesliga
Søn 02 16:00 Real Betis - Levante La Liga
Søn 02 16:00 TV2 Premier League 2 Fulham - Queens PR Pr.League
Søn 02 17:00 TV2 premier League 3 Swansea - Stoke Pr.League
Søn 02 17:00 TV2 Premier League 1 Tottenham - Arsenal Pr.League
Søn 02 17:30 Hamburg - Schalke Bundesliga
Søn 02 18:00 At.Madrid - Sevilla La Liga
Søn 02 20:00 tv2 og tv2 hd Tromsø - Molde Tippeligaen.
Søn 02 22:00 Gijon - Barcelona La Liga
Søn 02 20:45 Juventus - AC Milan Serie A
Søn 02 21:00 Viasat fotball Paris SG - Lyon Ligue 1
Søn 02 22:00 Espanyol - Real Madrid La Liga
   
Uke 40 = Høydepunkt/toppkamper
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Man 03 19:00 TV2 Zebra Aalesund - Start Tippeligaen.
Fre 07 18:15 Finland - Sverige EM-kval.
Fre 07 20:15 Slovakia - Russland EM-kval.
Fre 07 20:30 Nederland - Moldova EM-kval.
Fre 07 20:30 Kypros - Danmark EM-kval.
Fre 07 20:45 Tsjekkia - Spania EM-kval.
Fre 07 21:00 Montenegro - England EM-kval.
Fre 07 22:00 Portugal - Island EM-kval.
Fre 07 23:55 USA - Honduras Privatkamp
Lør 08 13:45 Viasat fotball Northampton - Crawley League 2
Søn 09 15:30 NRK 1 Sandnes Ulf - Hødd Adeccoligaen
   
Uke 41 = Høydepunkt/toppkamper
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Tir 11 19.00 Tyskland - Belgia EM-kval
Tir 11 20.15 Danmark - Portugal EM-kval.
Tir 11 20:15 Norge - Kypros EM-kval
Tir 11 20:45 Frankrike - Bosnia EM-kval
Fre 14 19:00 Max Vålerenga - Viking Tippeligaen.
Fre 14 20:30 W.Bremen - Bor Dor Bundesliga
Fre 14 20:45 Viasat fotball Doncaster - Leeds Championsh.
Lør 15 13:45 TV2 Premier League 1 Liverpool - Man.Utd Pr.League
Lør 15 15:30 B.München - H.Berlin Bundesliga
Lør 15 16:00 TV2 Premier League 1 Man.City - Aston Villa Pr.League
Lør 15 16:00 TV2 Premier League 2 Stoke - Fulham Pr.League
Lør 15 16:00 TV2 premier League 3 Norwich - Swansea Pr.League
Lør 15 16:00 Viasat fotball Derby - Southampton Championsh.
Lør 15 18:00 Real Madrid - Betis La Liga
Lør 15 18:00 Catania - Inter Serie A
Lør 15 18:15 Viasat fotball Portsmouth - Barnsley Championsh.
Lør 15 18:30 Schalke - Kaiserslauteren Bundesliga
Lør 15 18:30 TV2 premier League 3 Chelsea - Everton Pr.League
Lør 15 20:00 Barcelona - R.Santander La Liga
Lør 15 20:45 AC Milan - Palermo Serie A
Lør 15 21:00 Nice - Bordeaux Ligue 1
Lør 15 22:00 Granada - At.Madrid La Liga
Søn 16 12:00 R.Vallecano - Espanyol La Liga
Søn 16 12:30 Cesena - Fiorentina Serie A
Søn 16 13:00 TV2 Premier League 2 West Brom. - Wolves Pr.League
Søn 16 14:30 TV2 Premier League 1 Arsenal - Sunderland Pr.League
Søn 16 15:00 Chievo - Juventus Serie A
Søn 16 15:30 NRK 1 Sandefjord - Sandnes Ulf Adeccoligaen
Søn 16 15:30 Freiburg - Hamburger Bundesliga
Søn 16 16:00 R.Zaragoza - R.Sociedad La Liga
Søn 16 17:00 TV2 Premier League 1 Newcastle - Tottenham Pr.League
Søn 16 17:30 Köln - Hannover Bundesliga
Søn 16 18:00 Levante - Malaga La Liga
Søn 16 20:00 tv2 og tv2 hd Rosenborg - Aalesund Tippeligaen.
Søn 16 20:45 Lazio - AS Roma Serie A
Søn 16 21:00 Viasat fotball Rennes - Lorient Ligue 1
Søn 16 22:00 Sevilla - Gijon La Liga
         
         
Uke 42 = Høydepunkt/toppkamper
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Man 17 19:00 TV2 Zebra Start - Brann Tippeligaen.
Man 17 19:00 GAIS - IFK Göteborg Allsvenskan
Man 17 21:00 Ath.Bilbao - Osasuna La Liga
Tir 18 18:00 Viasat fotball CSKA Mos. -Trabzonsp. Ch.league
Tir 18 20:45 Napoli - B.München Ch.league
Tir 18 20:45 Viasat fotball Otelul Galaati - Man.Utd Ch.league
Tir 18 20:45 Viasat Motor Barcelona - V.Plzen Ch.league
Tir 18 20:45 Viasat sport Man.City - Villarreal Ch.league
Ons 19 20:45 Viasat fotball Chelsea - Genk Ch.league
Ons 19 20:45 Bay.Leverk. - Valencia Ch.league
Ons 19 20:45 Viasat sport AC Milan - Bate Borisov Ch.league
Ons 19 20:45 Viasat 4 Marseille - Arsenal Ch.league
Tor 20 19:00 Wisla Krakow - Fulham Europaliga
Tor 20 19:00 Viasat fotball Rennes - Celtic Europaliga
Tor 20 21:00 TV2 Zebra Totenham - R.Kazan Tippeligaen.
Tor 20 21:00 Viasat sport Stoke - Mac.Tel Aviv Europaliga
Tor 20 21:00 Viasat fotball Hannover - København Europaliga
Fre 21 19:00 Max Stabæk - Molde Tippeligaen.
Fre 21 20:30 Augsburg - W.Bremen Bundesliga
Lør 22 13:45 TV2 Premier League 1 Wolves - Swansea Pr.League
Lør 22 15:30 B.Dortmund - Köln Bundesliga
Lør 22 16:00 TV2 Premier League 1 Aston Villa - West Brom. Pr.League
Lør 22 16:00 TV2 Premier League 2 Bolton - Sunderland Pr.League
Lør 22 16:00 TV2 premier League 3 Newcastle - Wigan Pr.League
Lør 22 16:00 Blackpool - N.Forest Championsh.
Lør 22 18:00 Fiorentina - Catania Serie A
Lør 22 18:30 TV2 Premier League 1 Liverpool - Norwich Pr.League
Lør 22 18:15 Reading - Southampton Championsh.
Lør 22 18:30 Hamburger - Wolfsburg Bundesliga
Lør 22 20:00 Malaga - Real Madrid La Liga
Lør 22 20:45 Juventus - Genoa Serie A
Lør 22 21:00 Viasat fotball Lorient - Toulouse Ligue 1
Lør 22 22:00 Barcelona - Sevilla La Liga
Søn 23 12:00 Betis - R.Vallecano La Liga
Søn 23 12:30 Lecce - AC Milan Serie A
Søn 23 14:30 TV2 Premier League 1 Man.Utd - Man.City Pr.League
Søn 23 14:30 TV2 Premier League 2 Fulham - Everton Pr.League
Søn 23 15:00 Roma - Palermo Serie A
Søn 23 15:30 Bay.Leverk. - Schalke Bundesliga
Søn 23 15:30 NRK 1 Ham Kam - Sandefjord Adeccoligaen
Søn 23 16:00 R.Sociedad - Getafe La Liga
Søn 23 17:00 TV2 Premier League 1 Queens PR - Chelsea Pr.League
Søn 23 17:30 Hannover - B.München Bundesliga
Søn 23 18:00 At.Madrid - Mallorca La Liga
Søn 23 20:00 Valencia - Ath.Bilbao La Liga
Søn 23 20:00 tv2 og tv2 hd Odd - Haugesund Tippeligaen.
Søn 23 20:45 Bologna - Lazio Serie A
Søn 23 21:00 Viasat fotball Lille - Lyon Ligue 1
Søn 23 22:00 Villarreal - Levante La Liga
 
 
Uke 43 = Høydepunkt/toppkamper
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Man 24 19:00 TV2 Zebra Aalesund - Vålerenga Tippeligaen.
Man 24 20:45 Brighton - West Ham Championsh.
Tir 25 20:00 Granada - Barcelona La Liga
Tir 25 20:30 Hoffenheim - Köln Tysk cup
Tir 25 20:45 Aldershot - Man.Utd Carling cup
Tir 25 20:45 Juventus - Fiorentina Serie A
Tir 25 22:00 Sevilla - R.Santander La Liga
Ons 26 19:00 Hannover - Mainz Tysk cup
Ons 26 20:00 R.Zaragoza - Valencia La Liga
Ons 26 20:45 Stoke - Liverpool Carling cup
Ons 26 20:45 AC Milan - Parma Serie A
Ons 26 22:00 R.Madrid - Villarreal La Liga
Tor 27 19:00 Aalesund - Stabæk Tippeligaen.
Tor 27 20:00 Espanyol - Real Betis La Liga
Tor 27 20:45 Palermo - Lecce Serie A
Tor 27 22:00 Ath.Bilbao - At.Madrid La Liga
Fre 28 19:00 Max Haugesund - Tromsø Tippeligaen.
Fre 28 20:30 Freiburg - Bay.Lev Bundesliga
Lør 29 13:00 TV2 Premier League 2 Everton - Man.Utd Pr.League
Lør 29 13:45 TV2 Premier League 1 Chelsea - Arsenal Pr.League
Lør 29 15:30 Stuttgart - Bor Dortm. Bundesliga
Lør 29 16:00 TV2 Premier League 1 Man.City - Wolves Pr.League
Lør 29 16:00 TV2 Premier League 2 Norwich - Blackburn Pr.League
Lør 29 16:00 TV2 premier League 3 Swansea - Bolton Pr.League
Lør 29 16:00 Viasat fotball S`hampton - M`boro Championsh.
Lør 29 18:00 AS Roma - AC Milan Serie A
Lør 29 18:15 Viasat fotball Burnley - Blackpool Championsh.
Lør 29 18:30 Mainz - Werder Bremen Bundesliga
Lør 29 18:30 TV2 premier League 3 West Brom - Liverpool Pr.League
Lør 29 20:00 Barcelona - Mallorca La Liga
Lør 29 20:45 Inter - Juventus Serie A
Lør 29 21:00 Lyon - St.Etienne Ligue 1
Lør 29 22:00 R.Sociedad - R.Madrid La Liga
Søn 30 12:00 Gijon -Ath.Bilbao La Liga
Søn 30 12:30 Siena - Chievo Serie A
Søn 30 13:00 NRK 1 Sandefjord - Asker Adeccoligaen
Søn 30 14:15 Viasat fotball Leeds - Cardiff Championsh.
Søn 30 15:00 Udinese - Palermo Serie A
Søn 30 15:30 Köln - Augsburg Bundesliga
Søn 30 16:00 Osasuna - Levante La Liga
Søn 30 17:00 TV2 Premier League 1 Tottenham - QPR Pr.League
Søn 30 17:30 Hamburger - Kaisersl. Bundesliga
Søn 30 18:00 R.Sanatander - Betis La Liga
Søn 30 20:00 At.Madrid - R.Zaragoza La Liga
Søn 30 20:00 tv2 og tv2 hd Rosenborg -  Brann Tippeligaen.
Søn 30 20:45 Cagliari - Lazio Serie A
Søn 30 21:00 Viasat fotball Valenciennes - Lille Ligue 1
Søn 30 22:00 Malaga - Espanyol La Liga
 
Uke 44 = Høydepunkt/toppkamper
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Man 31 19:00 TV2 Zebra Vålerenga - Fredrikstad Tippeligaen.
Man 31 17:00 TV2 Premier League 1 Stoke - Newcastle Pr.League
Man 31 21:00 Sevilla - Granada La Liga
 
   

Click here for English channels  Sverige Klick här för svensk tv-översikt

 
Tidligere oversikter:
2000: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des 
2001:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2002:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2003: 
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2004:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2005:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2006:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2007:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2008:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2009:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2010:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2011: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep
   

Totalt antall besøkende:
Det er
     
Engelsk fotball
Premier League
  Pr. League resultat
  Pr. League tabell
  Pr.League - Toppscorer
  Pr. League - Klubbene
  F.A Cupen
  Ligacupen
  Play off
  Engelske klubblinker
  Engelsk fotball - statistikk
  Englands landslag
 
Unibet
 

 
800 Norske klubber! Norsk fotball
Tippeliga - fakta
  Tippeliga - tabell
  Tippeliga - kampene
  Tippeliga - klubbfakta
  Tippeliga - statistikk
  1.divisjon -fakta
  2.divisjon - nyheter
  2.divisjon - toppscorer
  3.divisjon - fakta
  3.divisjon - kvalifisering
  NM - Cupresultat
  NM - toppscorer
  Norges landslag
  Norsk fotball - statistikk
  Norsk fotball - rekorder
  Norske klubblinker
 
Øyeblikket
 
 

 
Livescore

 
Babes

 
Få 500,-
 
 

 
VM - Historie
Brasil 2014
   Sør-Afrika 2010
  Tyskland 2006
  S.Korea/Japan 2002
  Frankrike 1998
  USA 1994
  iItalia 1990
  Mexico 1986
  Spania 1982
  Argentina 1978
  Vest Tyskland 1974
  Mexico 1970
  England 1966
  Chile 1962
  Sverige 1958
  Sveits 1954
  Brasil 1950
  Frankrike 1938
  Italia 1934
  Uruguay 1930
  VM-fakta
 
Betsafe


 

 

 
  Copyright (c) 2011 Eurosoccer Sweden Ltd All rights reserved. Webmaster: post@fotballen.eu