Annonsere?  |  Om fotballen.eu  |  Nyhetsarkiv   |  Legg til URL Kontakt

Søk etter fotball:

Google fotballen
 
De viktige
fotbollen.com
  Thesoccerweb.com
  TV-oversikt
  Nyheter
  Tabeller
  Artikler
  Tippetips
  Livescore
  Klubblinker
  Topp 100
  Norges landslag
  VM 2014
  EM 2012
  VM 2010
 
Kommende kamper:

 
Tema
   

Norges landslag
Alle kamper, alle
målscorere og all
mulig statistikk
1908-2013.

Mer
   
Fotballbabes
Flere hundre
supre damer med
og uten drakt..
Se mer!
 
Fakta og statistikk
Tidligere vinnere
  FIFA-ranking
  Statistikk - Toppscorere
  Statistikk - Årets spiller
  Hjemmebaner
  Fotballreglene
  Verdensrekorder
 
Tema
   
VM I FOTBALL
Her finner du alt
om alle VM i
fotball 1930-2014
Les nå
   
VM 2014
Alt du trenger
om fotball-VM i
Brasil 2014
Les mer
 
Mesterskap
VM 2014
  EM 2012
  VM-2010
  Copa Sudamericana
  Copa Libertadores
  Asiamesterskapet
  Afrikamesterskapet
  Champions league
  Europaligaen
  Royal League
 
 
VERENS BESTE:


BEST PÅ SPILL?
Hos Betsafe får du både
gode bonuser, gratisspill,
samt en rekke ulike
vinnermuligheter i et stort
utvalg av spill.

Betsafe ble kåret til
verden beste bookmaker
av tippebladet TIPS.


Register deg nå!

 
ComeOn


 
Tabeller
 
Flaks i dag


 

 

Fotball på TV

 
     
OKTOBER 2012
     
Click here for English channels
Sverige Klick för svensk tv-översikt
  = Høydepunkt/toppkamper 
 
R=redigert/opptak
 
Uke 40 = Høydepunkt/toppkamper
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Man 01 19:00 Fredrikstad - VIF Tippeligaen
Man 01 19:00 Norrköping - GAIS Allsvenskan
Man 01 21:00 TV2 Premier League 1 QPR - West Ham Pr.League
Man 01 21:30 CMORE fotball Getafe - Mallorca La liga
Tir 02 18:00 Sp.Moskva - Celtic Ch.League
Tir 02 20:45 Cluj - Manch. Utd Ch.League
Tir 02 20:45 Benfica - Barcelona Ch.League
Tir 02 20:45 Nordsj. - Chelsea Ch.League
Ons 03 18:00 Zenit - AC Milan Ch.League
Ons 03 20:45 Porto - Paris SG Ch.League
Ons 03 20:45 Man.City - Bor Dor Ch.League
Ons 03 20:45 Arsenal - Olympiakos Ch.League
Tor 04 19:00 Rosenborg - Bay Lev. Europaliga
Tor 04 19:00 CMORE fotball Phantin. - Tottenham Europaliga
Tor 04 21:00 Molde - Stuttgart Europaliga
Tor 04 21:00 CMORE fotball Liverpool - Udinese Europaliga
Fre 05 19:00 VIF - Strømsgodset Tippeligaen
Fre 05 19:00 Malmö FF - Norrköping Allsvenskan
Fre 05 20:30 Eurosport2 Augsburg - W.Bremen Bundesliga
Fre 05 21:00 TV4 sport Sverige St.Etienne - Nancy Ligue 1
Fre 05 21:30 CMORE fotball Celta De Vigo - Sevilla La liga
Lør 06 13:45 TV2 Premier League 1 Man.City - Sunderland Pr.League
Lør 06 15:30 Eurosport2 B.München - Hoffenheim Bundesliga
Lør 06 16:00 B`ham - Huddersfield Champ.ship
Lør 06 16:00 TV2 Premier League 1 Chelsea - Norwich Pr.League
Lør 06 16:00 TV2 Premier League 2 Wigan - Everton Pr.League
Lør 06 16:00 TV2 Premier League 3 West Brom - QPR Pr.League
Lør 06 16:00 CMORE fotball R.Vallecano - Dep Cor La liga
Lør 06 17:00 Montpellier - Evian Ligue 1
Lør 06 18:00 R.Zaragoza - Getafe La liga
Lør 06 18:00 CMORE fotball Chievo - Sampdoria Serie A
Lør 06 18:20 TV2 Premier League 2 Ipswich - Cardiff Champ.ship
Lør 06 18:30 TV2 Premier League 1 West Ham - Arsenal Pr.League
Lør 06 20:00 Viking - Aalesund Tippeligaen
Lør 06 20:00 CMORE fotball Valladolid - Espanyol La liga
Lør 06 20:40 Genoa - Palermo Serie A
Lør 06 21:00 Sao paulo - Palmeiras Brasil. serie
Lør 06 22:00 Betis - R.Sociedad La liga
Lør 06 23:30 Fluminese - Botafoga Brasil. serie
Søn 07 12:30 CMORE fotball Roma - Atalanta Serie A
Søn 07 14:30 TV2 Premier League 1 S`hampton - Fulham Champ.ship
Søn 07 15:00 Start - Mjøndalen Adeccoliga
Søn 07 15:00 CMORE fotball Pescara - lazio Serie A
Søn 07 15:00 Siena - Juventus Serie A
Søn 07 15:30 Eurosport2 Bor Mgb - E.Frankfürt Bundesliga
Søn 07 16:00 Mallorca - Granada La liga
Søn 07 16:00 TV2 Premier League 2 Liverpool - Stoke Pr.League
Søn 07 16:00 TV2 Premier League 3 Tottenham - A.Villa Pr.League
Søn 07 17:00 TV2 Premier League 1 Newcastle - Man.Utd Pr.League
Søn 07 17:30 Eurosport2 Hannover - Bor Dor Bundesliga
Søn 07 18:00 A.Bilbao - Osasuna La liga
Søn 07 19:50 CMORE fotball Barcelona - R.Madrid La liga
Søn 07 20:00 Odd - Rosenborg Tippeligaen
Søn 07 20:45 AC Milan - Inter Milan Serie A
Søn 07 21:00 O.Marseille - Paris SG Ligue 1
Søn 28 21:30 At.Madrid - Malaga La liga
 

 
Uke 41 = Høydepunkt/toppkamper
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Man 08 19:00 Brann - Hønefoss Tippeligaen
Fre 12 17:00 Russland - Portugal VM-kvalik
Fre 12 19:00 Albania - Island VM-kvalik
Fre 12 20:30 Sveits - Norge VM-kvalik
Fre 12 20:30 Nederland - Andorra VM-kvalik
Fre 12 20:45 Wales - Skottland VM-kvalik
Fre 12 21:00 TV2 Premier League 1 England - San Marino VM-kvalik
Lør 13 02:00 Argentina - Uruguay VM-kvalik
Lør 13 16:00 Sheff.Utd - Oldham League One
Lør 13 23:30 Flamengo - Cruzeiro Brasil. serie
Lør 13 14:15 Preston MK Dons League One
Søn 14 15:00 Bodø Glimt - Sarpsborg Adeccoliga
Lør 13 16:30 Shrewsbury - Walsall League One
Søn 14 21:00 Santos - Vasco Da Gama Brasil. serie
 
Uke 42 = Høydepunkt/toppkamper
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Man 15 16:00 Port Vale - Oxford League Two
Tir 16 18:00 Færøyene - Irland VM-kvalik
Tir 16 18:00 Norge U21 - Frankr. U21 EM-kvalik
Tir 16 18:30 Iran - Sør Korea VM-kvalik
Tir 16 20:00 Kypros - Norge VM-kvalik
Tir 16 20:45 Tyskland - Sverige VM-kvalik
Tir 16 21:00 Spania - Frankrike VM-kvalik
Ons 17 02:00 USA  - Guatemala VM-kvalik
Ons 17 17:00 Polen - England VM-kvalik
Fre 19 19:00 Rosenborg - Sandnes Tippeligaen
Fre 19 20:30 Eurosport2 Hoffenheim - Gr.Fürth Bundesliga
Fre 19 18:20 TV2 Premier League 1 Sheff.Wed - Leeds Champ.ship
Fre 19 20:45 Bordeaux - Lille Ligue 1
Lør 20 13:45 TV2 Premier League 1 Tottenham - Chelsea Pr.League
Lør 20 15:30 Eurosport2 Bor Dor - Schalke Bundesliga
Lør 20 14:00 Crystal P - Milwall Champ.ship
Lør 20 16:00 TV2 Premier League 1 Man.Utd - Stoke Pr.League
Lør 20 16:00 TV2 Premier League 2 Liverpool - Reading Pr.League
Lør 20 16:00 TV2 Premier League 3 WBA - Manch.City Pr.League
Lør 20 16:00 CMORE fotball Malaga - Valladolid La liga
Lør 20 17:00 Paris SG - Reims Ligue 1
Lør 20 18:00 Lillestrøm - Odd Tippeligaen
Lør 20 18:00 Real Madrid - C.Vigo La liga
Lør 20 18:00 CMORE fotball Juventus - Napoli Serie A
Lør 20 14:00 Burnley - Blackp. (TV2PL2) Champ.ship
Lør 20 18:30 TV2 Premier League 1 Norwich - Arsenal Pr.League
Lør 20 18:30 Eurosport2 W.Bremen - Bor Mgb Bundesliga
Lør 20 20:00 CMORE fotball Valencia - A.Bilbao La liga
Lør 20 20:00 TV4 sport Sverige Valenciennes - Lorient Ligue 1
Lør 20 20:40 Lazio - AC Milan Serie A
Lør 20 22:00 Dep Cor - Barcelona La liga
Lør 20 23:30 Gremio - Cortiba Brasil. serie
Søn 21 12:00 Getafe - Levante La liga
Søn 21 13:00 CMORE fotball Cagliari - Bologna Serie A
Søn 21 14:30 TV2 Premier League 1 Sunderland - Newcastle Pr.League
Søn 21 15:00 Start - Sandefjord Adeccoliga
Søn 21 15:00 Inter - Catania Serie A
Søn 21 15:30 Eurosport2 Nürnberg - Augsburg Bundesliga
Søn 21 16:00 Espanyol - R.Vallecano La liga
Søn 21 17:00 TV2 Premier League 1 Queens PR - Everton Pr.League
Søn 21 17:30 Eurosport2 Hamburger - Stuttgart Bundesliga
Søn 21 17:50 CMORE fotball Granada - R.Zaragoza La liga
Søn 21 19:00 St.godset - Molde Tippeligaen
Søn 21 19:50 Osasuna - Betis La liga
Søn 21 20:45 Genoa - Roma Serie A
Søn 21 21:00 Atletico MG - Fluminese Brasil. serie
Søn 21 21:00 Troyes - Marseilles Ligue 1
Søn 21 21:30 R.Sociedad - A.Madrid La liga
 
 
Uke 43 = Høydepunkt/toppkamper
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Man 22 19:00 Fredrikstad - Brann Tippeligaen
Man 22 21:30 CMORE fotball Sevilla - Mallorca La liga
Tir 23 20:45 Man.Utd - Braga Ch.League
Tir 23 20:45 S.Donetsk- Chelsea Ch.League
Tir 23 20:45 Barcelona - Celtic Ch.League
Ons 24 20:45 Ajax - Man.City Ch.League
Ons 24 20:45 Malaga - AC Milan Ch.League
Ons 24 20:45 Bor Dor - R.Madrid Ch.League
Tor 25 19:00 Rosenborg - Metalist Europaliga
Tor 25 19:00 Maribor - Tottenham Europaliga
Tor 25 21:00 Newcastle - Brügge Europaliga
Tor 25 21:00 CMORE fotball Liverpool - Anzhi Europaliga
Tor 25 21:00 St.Bucuresti - Molde Europaliga
Fre 26 18:00 Haugesund - Str.godset. Tippeligaen
Fre 26 19:00 Malmö FF - Djurg. Allsvenskan
Fre 26 20:30 Eurosport2 Augsburg - Hamburger Bundesliga
Fre 26 20:45 St.Etienne - Rennes Ligue 1
Lør 27 13:45 TV2 Premier League 1 Aston Villa - Norwich Pr.League
Lør 27 15:30 Eurosport2 Freiburg - B.Dortmund Bundesliga
Lør 27 16:00 TV2 Premier League 1 Arsenal - QPR Pr.League
Lør 27 16:00 TV2 Premier League 2 Stoke - Sunderland Pr.League
Lør 27 16:00 TV2 Premier League 3 Wigan - West Ham Pr.League
Lør 27 16:00 CMORE fotball Espanyol - Malaga La liga
Lør 27 17:00 Lille - Valenciennes Ligue 1
Lør 27 18:00 Sandnes - Fredrikstad Tippeligaen
Lør 27 18:00 Real Betis - Valencia La liga
Lør 27 18:00 CMORE fotball Siena - Palermo Serie A
Lør 27 18:30 TV2 Premier League 1 Man.City - Swansea Pr.League
Lør 27 19:20 Internacional - Palmeiras Bras. serie
Lør 27 20:00 CMORE fotball Celta Vigo - Dep Cor La liga
Lør 27 20:00 TV4 sport Sverige Nancy - Paris SG Ligue 1
Lør 27 20:40 AC Milan - Genoa Serie A
Lør 27 22:00 R.Vallecano - Barcelona La liga
Søn 28 14:30 TV2 Premier League 1 Everton - Liverpool Pr.League
Søn 28 12:00 CMORE fotball Catania - Juventus Serie A
Søn 28 15:00 Bodø Glimt - Start Adeccoliga
Søn 28 15:00 CMORE fotball Fiorentina - Lazio Serie A
Søn 28 15:00 Bologna - Inter Serie A
Søn 28 15:30 Eurosport2 Stuttgart - Frankfurt Bundesliga
Søn 28 16:00 TV2 Premier League 2 S`hampton - Tottenham Pr.League
Søn 28 16:00 TV2 Premier League 3 Newcastle - WBA Pr.League
Søn 28 17:00 TV2 Premier League 1 Chelsea - Man.Utd Pr.League
Søn 28 17:30 Eurosport2 Hannover - Bor Mgb Bundesliga
Søn 28 17:45 CMORE fotball At.Bilbao - Getafe La liga
Søn 28 19:00 Molde - Rosenborg Tippeligaen
Søn 28 19:45 At.Madrid - Osasuna La liga
Søn 28 20:45 Roma - Udinese Serie A
Søn 28 21:00 Marseille - Lyon Ligue 1
Søn 28 21:30 Mallorca - Real Madrid La liga
 
 
Uke 44 = Høydepunkt/toppkamper
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Man 29 19:00 Brann - Lillestrøm Tippeligaen
Man 29 20:45 Elfsborg - Gefle Allsvenskan
Man 29 21:30 CMORE fotball R.Valladolid. -R.Sociedad La liga
 
 

Click for English channels  Sverige Svensk tv-översikt

 
Tidligere oversikter:
2000: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des 
2001:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2002:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2003: 
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2004:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2005:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2006:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2007:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2008:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2009:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2010:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2011: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2012: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep

Totalt antall besøkende:
Det er
     
Engelsk fotball
Premier League
  Pr. League resultat
  Pr. League tabell
  Pr.League - Toppscorer
  Pr. League - Klubbene
  F.A Cupen
  Ligacupen
  Play off
  Engelske klubblinker
  Engelsk fotball - statistikk
  Englands landslag
 
Unibet
 

 
800 Norske klubber! Norsk fotball
Tippeliga - fakta
  Tippeliga - tabell
  Tippeliga - kampene
  Tippeliga - klubbfakta
  Tippeliga - statistikk
  1.divisjon -fakta
  2.divisjon - nyheter
  2.divisjon - toppscorer
  3.divisjon - fakta
  3.divisjon - kvalifisering
  NM - Cupresultat
  NM - toppscorer
  Norges landslag
  Norsk fotball - statistikk
  Norsk fotball - rekorder
  Norske klubblinker
 
Øyeblikket
 
 

 
Livescore

 
Babes

 
Få 500,-
 
 

 
VM - Historie
Brasil 2014
   Sør-Afrika 2010
  Tyskland 2006
  S.Korea/Japan 2002
  Frankrike 1998
  USA 1994
  iItalia 1990
  Mexico 1986
  Spania 1982
  Argentina 1978
  Vest Tyskland 1974
  Mexico 1970
  England 1966
  Chile 1962
  Sverige 1958
  Sveits 1954
  Brasil 1950
  Frankrike 1938
  Italia 1934
  Uruguay 1930
  VM-fakta
 
Betsafe


 

 

 
  Copyright (c) 2012 Eurosoccer Sweden Ltd All rights reserved. Webmaster: post@fotballen.eu