Hovedsiden In English Gjestebok Kontakt Legg til URL Om fotballen.eu

Tidl.artikler

plakat



 


 
(Siden blir kontinuerlig oppdatert - send tips)
  Sist oppdatert:   30.05.13
   2000: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des
  
2001: Jan Feb
Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des
   
2002: Jan
Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des
 
 2003: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des
   2004: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des
    2005: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des
  
 2006: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug

  September 06  R = sendes i opptak   

    Puber med storskjerm - oversikt 


 

Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Lør 02 16.00 2 Nord Irland -Island EM-kvalifisering
Lør 02 17.55 Enland -Andorra EM-kvalifisering
Lør 02 20.00 Ungarn -Norge EM-kvalifisering
Lør 02 20.40 2 Tyskland -Irland EM-kvalifisering
Lør 02 20.45 Italia -Litauen EM-kvalifisering
Søn 03 19.00 Aalseund -Løv/Ham Adeccoligaen
Man 04 17.45 Bryne -Strømsgodset Adeccoligaen
Ons 06 17.00 Norge -Bosnia U21 -Landskamp
Ons 06 19.00 Norge -Moldova EM-kvalifisering
Lør 09 13.45 Everton - Liverpool Premier League
Lør 09 16.00 Chelsea - Charlton Premier League
Lør 09 16.00 Arsenal - Middlesbrough Premier League
Lør 09 18.10 Man United - Tottenham Premier League
Lør 09 22.30 Sheff Utd - Blackburn R Premier League
Søn 10 00.30 Newcastle -Fulham R Premier League
Søn 10 17.00 West Ham -Aston Villa Premier League
Søn 10 18.00 Vålerenga -Fredrikstad Tippeliga
Søn 10 20.00 Start -Lillestrøm Tippeliga
Man 11 19.00 Stabæk - Brann Tippeliga
Man 11 21.00 Reading -Man.City Premier League
Tir 12 19.00 Helsingborg -Malmö FF Allsvenskan
Tir 12 20.45 PSV Eindhoven -Liverpool Champions League
Tir 12 20.45 Barcelona -Levski Sofia Champions League
Tir 12 23.00 Chelsea -Werder Bremen R Champions League
Ons 13 20.45 Man.Utd -Celtic Champions League
Ons 13 20.45 FC København - Benfica Champions League
Ons 13 23.00 Lyon -Real Madrid R Champions League
Lør 16 13.45 Charlton -Portsmouth Premier League
Lør 16 16.00 Everton - Wigan Premier League
Lør 16 16.00 Sheff.Utd -Reading Premier League
Lør 16 16.00 Malmö FF -Djurgården Allsvenskan
Lør 16 18.10 Watford - Aston Villa Premier League
Lør 16 20.25 Sampdoria -Inter Ita Serie A
Lør 16 22.30 Bolton - Middlesbrough R Premier League
Søn 17 14.30 Chelsea -Liverpool Premier League
Søn 17 14.30 Lazio -Palermo Ita Serie A
Søn 17 15.00 Sienna -Roma Ita Serie A
Søn 17 17.00 Man.Utd -Arsenal Premier League
Søn 17 18.00 Rosenborg -Tromsø Tippeliga
Søn 17 20.00 Brann -Sandefjord Tippeliga
Søn 17 20.30 Parma -Milan Ita Serie A
Man 18 19.00 Lillestrøm -Vålerenga Tippeliga
Ons 20 19.00 Fredrikstad -Start NM -Semifinale
Ons 20 20.30 Roma -Inter Ita Serie A
Ons 20 21.00 Liverpool -Newcastle Premier League
Tor 21 19.00 Rosenborg -Sandefjord NM -Semifinale
Lør 23 13.45 Liverpool -Tottenham Premier League
Lør 23 16.00 Aston Villa -Charlton Premier League
Lør 23 16.00 Fulham -Chelsea Premier League
Lør 23 18.10 Reading -Man.Utd Premier League
Lør 23 20.30 Livorno -Milan Ita Serie A
Lør 23 22.30 Man.City -West Ham R Premier League
Søn 24 00.30 Arsenal -Sheff.Utd R Premier League
Søn 24 15.00 Inter -Chiveo Ita Serie A
Søn 24 17.00 Newcastle -Everton Premier League
Søn 24 18.00 Molde -Lillestrøm Tippeliga
Søn 24 20.00 Tromsø -Brann Tippeliga
Søn 24 20.30 Udinese -Fiorentina Ita Serie A
Man 25 19.00 Odd -Rosenborg Tippeliga
Man 25 21.00 Portsmouth -Bolton Premier League
Tir 26 20.00 AIK - Hammarby Allsvenskan
Tir 26 18.30 CSKA Moskva -Hamburg Champions League
Tir 26 20.45 Celtic -København Champions League
Tir 26 20.45 Benfica -Man.Utd Champions League
Tir 26 23.00 Arsenal -Porto R Champions League
Ons 27 18.30 Spartak Moskva - Sp.Lisboa Champions League
Ons 27 20.45 Inter -Bayern München Champions League
Ons 27 20.45 Liverpool -Galatasaray Champions League
Ons 27 23.00 W.Bremen -Barcelona R Champions League
Tor 28 21.30 eurosport Tottenham-Slavia Praha UEFA Cup
Lør 30 13.45 Bolton -Liverpool Premier League
Lør 30 16.00 Chelsea -Aston Villa Premier League
Lør 30 16.00 Everton - Man.City Premier League
Lør 30 18.10 Sheff.Utd -M`Boro Premier League
Søn 1.okt 15.00 Man.Utd -Newcastle Premier League
Søn 1.okt 16.00 Aalesund -Manglerud Star Adeccoligaen
Søn 1.okt 17.00 Tottenham -Portsmouth Premier League
Søn 1.okt 18.00 Lillestrøm -Stabæk Tippeliga
Søn 1.okt 20.00 Rosenborg -Lyn Tippeliga
Søn 1.okt 20.30 Chievo -Parma Ita Serie A
Søn 1.okt 22.30 Milan -Sienna R Ita Serie A
Man 2.okt 19.00 Hammarby -Malmö FF Allsvenskan
Man 2.okt 19.00 Brann -Odd Tippeliga
Man 2.okt 21.00 Watford -Fulham Premier League
         
 
 
Annet Tid Kanal Hva Emne
Søndag 19.45 NRK 4-4-2 (Sommersending) Tippeligaen
Søndag 22.00 NRK Sportsrevyen Norsk sport
Mandag 21.30 SVT 2 Fotbollskväll (Sommer) Svensk fotball
Søndag 19.00 TV2 Fotball x-tra (Sommer) Tippeligaen
Daglig 21.25 TV2 Sportsnyheter Div.Sport
fotballen.eu©1999-2006. M.a.o kan du ikke ta en kopi av denne oversikten for å bruke den
egne nettsider. Kontakt webmaster ved spørsmål rundt dette. Overtredelse medfører anmeldelse