Hovedsiden In English Gjestebok Forum Kontakt Legg til URL Om fotballen

Tidl.artikler

         

27.03.2014

  Skriv ut TV-siden   Tipping:

Relevant


TV-FOTBALL SEPTEMBER 08

 

  Morosiden
Fotballpuber

Videoklipp
Fotballbabes
Fotballspill
Fotballquiz
Tabeller:                     

     Klubblinker:800 Norske klubber!

SpaniaTysklandDanmarkItaliaSverigeFrankrikeHellasNederlandFinlandBelgiaPortugalSkottlandSveitsTyrkia  Sør AmerikaAsiaAfrikaOceaniaNord og mellom Amerika

MÅNEDENS TV-FOTBALL
2000: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des   
2001: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des
2002: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des
2003: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des

2004: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des
2005: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des
2006: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des
2007: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des
2008: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug
 
 
 
CLICK HERE FOR ENGLISH CHANNELS = Høydepunkt/toppkamper  R=redigert/opptak
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Uke 35 = Høydepunkt/toppkamper  R=redigert/opptak
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Man 01 19.00 Lillestrøm - Stabæk Tippeligaen
Man 01 20.00 IFK Göteborg - GAIS Allsvenskan
Lør 06 15.00 Makedonia - Skottland VM-kvalif.
Lør 06 16.00 Odd - Kongsvinger Adeccoligaen
Lør 06 19.00 Norge - Island VM-kvalif.
Lør 06 21.00 Argentina - Paraguay VM-kvalif.
Lør 06 23.00 Ungarn -Danmark R VM-kvalif.
Søn 07 21.00 Ecuador - Bolivia R VM-kvalif.
Søn 07 15.30 Fart -Asker Toppeserien
Uke 36 = Høydepunkt/toppkamper  R=redigert/opptak
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Man 08 16.15 Chile -Brasil R VM-kvalif.
Ons 10 20.30 Island - Skottland VM-kvalif.
Tor 11 00.30 Chile -Colombia VM-kvalif.
Fre 12 20.25 Eintracht Frankfurt - Karlsruher Bundesliga
Lør 13 13.45 Liverpool - Manchester United Pr. League
Lør 13 15.30 Bor.Dortmund -Schalke 04 Bundesliga
Lør 13 16.00 Notodden - Odd Grenland Adeccoligaen
Lør 13 16.00 Blackburn - Arsenal Pr. League
Lør 13 16.00 Newcastle - Hull Pr. League
Lør 13 16.00 Fulham - Bolton Pr. League
Lør 13 18.30 Manchester City - Chelsea Pr. League
Lør 13 20.25 Inter -Catania Serie A
Søn 14 14.30 Stoke - Everton Pr. League
Søn 14 15.00 Genoa -AC Milan Serie A
Søn 14 15.30 Fløya - Kolbotn Toppeserien
Søn 14 17.00 Hammarby - Kalmar FF Allsvenskan
Søn 14 17.00 Queens Park Ranger -Southampton Eng.Champ.
Søn 14 20.00 Fredrikstad - Rosenborg Tippeligaen
Søn 14 20.30 Juventus -Udinese Serie A

Uke 37 = Høydepunkt/toppkamper  R=redigert/opptak
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Man 15 19.00 Vålerenga - Lyn Tippeligaen
Man 15 19.00 Gais - Djurgården Allsvenskan
Tir 16 20.45 Roma -CFR Cluj Ch.League
Tir 16 20.45 Marseille - Liverpool Ch.League
Ons 17 20.00 Elfsborg -Malmö FF Allsvenskan
Ons 17 20.45 Celtic -Aalborg Ch.League
Ons 17 20.45 Manchester United - Villareal Ch.League
Tor 18 20.45 Brann - Deportivo La Coruna UEFA-cup
Tor 18 20.45 Brøndby - Rosenborg UEFA-cup
Fre 19 20.25 Bayern Leverkusen - Hannover 96 Bundesliga
Lør 20 13.45 Sunderland - Middlesbrough Pr. League
Lør 20 15.30 Bayern München -Werder Bremen Bundesliga
Lør 20 16.00 Start - Bryne Adeccoligaen
Lør 20 16.00 Liverpool -Stoke Pr. League
Lør 20 16.00 West Ham -Newcastle Pr. League
Lør 20 16.00 Blackburn -Fulham Pr. League
Lør 20 18.00 Catania -Atalanta Serie A
Lør 20 18.30 Bolton - Arsenal Pr. League
Lør 20 21.00 Roma -Reggina Serie A
Søn 21 13.00 West Bromwich - Aston Villa Pr. League
Søn 21 15.00 Torino - Inter Serie A
Søn 21 15.00 Chelsea - Manchester United Pr. League
Søn 21 15.30 Røa - Asker Toppeserien
Søn 21 16.00 Man City -Portsmouth Pr. League
Søn 21 20.00 Viking - Stabæk Tippeligaen
Søn 21 20.25 AC Milan -Lazio Serie A
Uke 38 = Høydepunkt/toppkamper  R=redigert/opptak
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Man 22 19.00 Lillestrøm - Brann Tippeligaen
Tir 23 21.00 Man United - Middlesbrough Carling cup
Tir 23 23.00 Swansea - Cardiff R Carling cup
Ons 24 19.00 Stabæk - Molde NM-semifinale
Ons 24 20.25 Juventus - Catania Serie A
Ons 24 20.25 Lazio - Fiorentina Serie A
Tir 23 20.45 Newcastle - Tottenham Carling cup
Tor 25 19.00 Vålerenga - Odd NM-semifinale
Fre 26 20.30 Köln - Schalke 04 Bundesliga
lør 27 13.45 Everton -  Liverpool Pr. League
Lør 27 16.00 Sogndal - Sandefjord Adeccoligaen
Lør 27 16.00 Man.Utd - Bolton Pr. League
Lør 27 16.00 Stoke - Chelsea Pr. League
Lør 27 16.00 Aston Villa - Sunderland Pr. League
Lør 27 18.30 Arsenal - Hull Pr. League
Lør 27 20.25 Fiorentina -Genoa Serie A
Søn 28 14.30 Portsmouth - Tottenham Pr. League
Søn 28 15.00 Roma -Atalanta Serie A
Søn 28 15.00 Røa - Kolbotn Cup semif kv.
Søn 28 17.00 Wigan - Manchester City Pr. League
Søn 28 20.00 Rosenborg - Aalesund Tippeligaen
Søn 28 20.25 AC Milan -Inter Milan Serie A
Uke 39 = Høydepunkt/toppkamper  R=redigert/opptak
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Man 29 19.00 Stabæk - Molde Tippeligaen
Tir 30 18.30 Zenit St.Petersburg - Real Madrid Ch.League
Tir 30 20.45 Arsenal - Porto Ch.League
Tir 30 20.45 Aalborg - Manchester United Ch.League
 
Tidligere oversikter:
2000: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des   
2001: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des
2002: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des

2003: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des
2004: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des
2005: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des
2006: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des
2007: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun Jul Aug Sep Okt Nov  Des
2008: Jan Feb Mar
 

Faste sendinger:
Annet Tid Kanal Hva Emne
Daglig
Søndag
Tirsdag

Mandag
Søndag
21.25
19
.45
19.30
21.30
19.00
TV2
NRK
NRK
SVT 2
TV2
Sportsnyheter
Sportsrevyen
4-4-2 (Sommersending)
Fotbollskväll (Sommer)
Fotball x-tra (Sommer)
Div.Sport
Norsk sport
Tippeligaen
Svensk fotball
Tippeligaen

fotballen.eu©1999-2008. M.a.o. kan du ikke ta en kopi av denne oversikten for å bruke den
egne nettsider. Kontakt webmaster ved spørsmål rundt dette. Overtredelse medfører anmeldelse.
 

fotballen.eu©2008
Totalt antall besøkende:   
Det er