Annonsere?  |  Om fotballen.eu  |  Nyhetsarkiv   |  Legg til URL Kontakt

Søk etter fotball:

Google fotballen
 
De viktige
fotbollen.com
  Thesoccerweb.com
 TV-oversikt
 Nyheter
 Tabeller
 Artikler
 Tippetips
 Livescore
 Klubblinker
 Topp 100
 Norges landslag
  EM 2016
 VM 2014
 EM 2012
 VM 2010
 
Kommende kamper:

 
Tema
  

Norges landslag
Alle kamper, alle
målscorere og all
mulig statistikk
1908-2014

Mer
  
Fotballbabes
Flere hundre
supre damer med
og uten drakt..
Se mer!
 
Fakta og statistikk
Tidligere vinnere
 FIFA-ranking
 Statistikk - Toppscorere
 Statistikk - Årets spiller
 Hjemmebaner
 Fotballreglene
 Verdensrekorder
 
Tema
  
VM I FOTBALL
Her finner du alt
om alle VM i
fotball 1930-2014
Les nå
  
VM 2014
Alt du trenger
om fotball-VM i
Brasil 2014
Les mer
 
Mesterskap
VM 2014
 EM 2012
 VM-2010
 Copa Sudamerica
 Copa Libertadores
 Asiamesterskapet
 Afrikamesterskapet
 Champions league
 Europaligaen
 Royal League
 
Tema

 
Betsafe
 
TV-FOTBALL


 

 

fotball på TV

 
 
     
SEPTEMBER 2011    
     
Click here for English channels
Sverige Klick för svensk tv-översikt
  = Høydepunkt/toppkamper 
 
R=redigert/opptak
 
Uke 35 = Høydepunkt/toppkamper
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Fre 02 15:30 Argentina - Venezuela Privatkamp
Fre 02 19:45 Ungarn -Sverige EM-kval.
Fre 02 20:00 tv2 og tv2 hd Norge - Island EM-kval.
Fre 02 20:15 Bulgaria - England EM-kval.
Fre 02 20:30 Nederland - San Marino EM-kval.
Fre 02 20:45 Kypros - Portugal EM-kval.
Fre 02 20:45 Færøyene - Italia EM-kval.
Fre 02 20:45 Tyskland - Østerrike EM-kval.
Lør 03 16:00 Skottland -Tsjekkia EM-kval
Søn 04 15:30 NRK 1 Hønefoss -Bryne Adeccoligaen
   
Uke 36 = Høydepunkt/toppkamper
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Man 05 20:45 Brasil - Ghana Privatkamp
Tir 05 15:30 Argentina - Nigeria Privatkamp
Tir 06 17:00 Russland - Irland EM-kval
Tir 06 19:45 San Marino - Sverige EM-kval.
Tir 06 20:15 Danmark - Norge EM-kval
Tir 06 20:45 England - Wales EM-kval
Tir 06 21:15 Island - Kypros EM-kval
Tir 06 22:00 Spania - Lichtenstein EM-kval.
Tor 08 19:00 Gefle - Malmö FF Allsvenskan
Fre 09 19:00 Max Stabæk -Tromsø Tippeligaen.
Fre 09 19:00 Häcken - Helsingborg Allsvenskan
Fre 09 20:30 Augsburg - B.Leverkusen Bundesliga
Fre 09 20:45 AC Milan - Lazio Serie A
Lør 10 15:30 B.München - Freiburg Bundesliga
Lør 10 16:00 Mjällby - Norrköping Allsvenskan
Lør 10 16:00 TV2 Premier League 1 Stoke - Liverpool Pr.League
Lør 10 16:00 TV2 Premier League 2 Arsenal - Swansea Pr.League
Lør 10 16:00 TV2 premier League 3 Sunderland - Chelsea Pr.League
Lør 10 16:00 W.Ham - Portsmouth Championsh.
Lør 10 18:00 Sociedad - Barcelona La Liga
Lør 10 18:00 Villarreal - Sevilla La Liga
Lør 10 18:15 Coventry - Derby Championsh.
Lør 10 18:30 W.Bremen - Hamburger Bundesliga
Lør 10 18:30 TV2 Premier League 1 Bolton - Manchester Utd Pr.League
Lør 10 20:45 Heracles - Ajax Eresdivisie
Lør 10 20:00 Real Madrid - Getafe La Liga
Lør 10 20:45 Cesena - Napoli Serie A
Lør 10 21:00 Marseille - Rennes Ligue 1
Lør 10 22:00 Valencia - At.Madrid La Liga
Søn 11 12:00 Real Betis - Mallorca La Liga
Søn 11 12:30 Juventus - Parma Serie A
Søn 11 14:30 TV2 Premier League 1 Norwich - West Brom. Pr.League
Søn 11 15:00 Roma  - Cagliari Serie A
Søn 11 15:30 Ranheim - Hødd Adeccoligaen
Søn 11 15:30 Köln - Nürnberg Bundesliga
Søn 11 16:00 Santander - Levante La Liga
Søn 11 17:00 TV2 Premier League 1 Fulham - Blackburn Pr.League
Søn 11 17:30 Wolfsburg - Schalke Bundesliga
Søn 11 18:00 Osasuna - Gijon La Liga
Søn 11 20:00 tv2 og tv2 hd Molde - Brann Tippeligaen.
Søn 11 20:45 Palermo - Inter Serie A
Søn 11 21:00 Viasat fotball Paris SG - Brest Ligue 1
Søn 11 22:00 Espanyol - At.Bilbao La Liga
   

   
Uke 37 = Høydepunkt/toppkamper
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Man 12 19:00 TV2 Zebra Sarpsborg - Rosenborg Tippeligaen.
Man 12 19:00 Örebro - Akademiska IK Allsvenskan
Man 12 21:00 TV2 Premier League 1 QPR - Newcastle Pr.League
Man 12 21:00 Malaga - Granada La Liga
Tir 13 20:45 Viasat fotball Barcelona - AC Milan Ch.league
Tir 13 20:45 Viasat Motor Olympiakos - Marseille Ch.league
Tir 13 20:45 Viasat sport Chelsea -Bay.Leverk. Ch.league
Tir 13 20:45 Porto - Shaktar Donetsk Ch.league
Ons 14 19:00 TV2 Zebra Vålerenga - Odd Tippeligaen.
Ons 14 20:45 Viasat fotball Man.City -Napoli Ch.league
Ons 14 20:45 Viasat Motor Din.Zagreb -R.Madrid Ch.league
Ons 14 20:45 Viasat sport Ajax - Lyon Ch.league
Ons 14 20:45 Viasat 4 Benfica - Man.Utd Ch.league
Ons 14 20:45 Villarreal - Bay.München Ch.league
Tor 15 19:00 TV2 Zebra PAOK - Tottenham Europaliga
Tor 15 19:00 Viasat fotball Dynamo Kiev - Stoke Europaliga
Tor 15 21:00 Viasat fotball Fulham - FC Twente Europaliga
Tor 15 21:00 At.Madrid - Celtic Europaliga
Fre 16 18:50 GAIS - Norrköping Allsvenskan
Fre 16 19:00 Max Brann - Haugesund Tippeligaen.
Fre 16 20:30 Freiburg - Stuttgart Bundesliga
Lør 17 13:45 TV2 Premier League 1 Blackburn - Arsenal Pr.League
Lør 17 14:00 N.Forest -Derby Championsh.
Lør 17 19:00 Max Fredrikstad - Molde Tippeligaen.
Lør 17 16:00 TV2 Premier League 1 Aston Villa - Newcastle Pr.League
Lør 17 16:00 TV2 Premier League 2 Wolves -Queens PR Pr.League
Lør 17 16:00 TV2 premier League 3 Everton - Wigan Pr.League
Lør 17 18:00 Cagliari - Novara Serie A
Lør 17 18:00 Gijon - Valencia La Liga
Lør 17 18:30 Kaiserslauteren - Mainz Bundesliga
Lør 17 20:00 Barcelona - Osasuna La Liga
Lør 17 20:45 Inter - Roma Serie A
Lør 17 21:00 Viasat fotball Lille - Sochaux Ligue 1
Lør 17 22:00 Sevilla - Real Sociedad La Liga
Søn 18 12:00 Getfafe -R.Vallecano La Liga
Søn 18 12:30 PSV Eindhoven - Ajax Eresdivisie
Søn 18 14:30 TV2 Premier League 1 Tottenham - Liverpool Pr.League
Søn 18 15:00 Siena - Juventus Serie A
Søn 18 15:30 Hannover - Bor.Dortmund Bundesliga
Søn 18 16:00 Zaragoza - Espanyol La Liga
Søn 18 16:00 TV2 Premier League 2 Fulham - Manch.City Pr.League
Søn 18 16:00 TV2 premier League 3 Sunderland - Stoke Pr.League
Søn 18 16:30 Utrecht - Heracles Eresdivisie
Søn 18 17:00 TV2 Premier League 1 Man.Utd - Chelsea Pr.League
Søn 18 17:30 Schalke - B.München Bundesliga
Søn 18 18:00 At.Madrid - R.Santander La Liga
Søn 18 20:00 Levante - Real Madrid La Liga
Søn 18 20:00 tv2 og tv2 hd Lillestrøm - Vålerenga Tippeligaen.
Søn 18 20:45 Napoli - AC Milan Serie A
Søn 18 21:00 Viasat fotball Lyon - Marseille Ligue 1
Søn 18 22:00 Ath.Bilbao - Betis La Liga
   
Uke 38 = Høydepunkt/toppkamper
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Man 19 19:00 AIK - Djurgården Allsvenskan
Man 19 19:00 TV2 Zebra Rosenborg - Start Tippeligaen.
Tir 20 20:00 Osasuna - Sevilla La Liga
Tir 20 20:45 Leeds - Man.Utd Carling cup
Tir 20 20:45 Novara - Inter Serie A
Tir 20 22:00 Santander - R.Madrid La Liga
Ons 21 19:00 Elfsborg - Helsingborg Allsvenskan
Ons 21 20:00 NRK 1 Fredrikstad -Brann NM - Semif.
Ons 21 20:45 Brigthon - Liverpool Carling cup
Ons 21 20:45 AC Milan - Udinese Serie A
Ons 21 22:00 Valencia - Barcelona La Liga
Tor 22 19:00 TV2 Zebra Rosenborg -Sogndal Tippeligaen.
Tor 22 20:00 Espanyol - Getafe La Liga
Tor 22 20:00 Aalesund - Start NM - Semif.
Tor 22 20:45 AS Roma - Siena Serie A
Tor 22 20:00 R.Betis - R.Zaragoza La Liga
Fre 23 19:00 Max Molde - Viking Tippeligaen.
Fre 23 19:00 Djurgården - Kalmar Allsvenskan
Fre 23 20:30 Stuttgart - Hamburger Bundesliga
Fre 23 20:45 Viasat fotball Brighton - Leeds Championsh.
Lør 24 13:45 TV2 Premier League 2 Manch.City - Everton Pr.League
Lør 24 15:30 Mainz - Bor.Dortmund Bundesliga
Lør 24 16:00 TV2 Premier League 1 Liverpool - Wolves Pr.League
Lør 24 16:00 TV2 Premier League 2 Arsenal - Bolton Pr.League
Lør 24 16:00 TV2 premier League 3 Chelsea -Swansea Pr.League
Lør 24 16:00 Viasat fotball M`boro - Ipswich Championsh.
Lør 24 18:00 Max Strømsgodset -Stabæk Tippeligaen.
Lør 24 18:00 Sevilla - Valencia La Liga
Lør 24 18:00 Bologna - Inter Serie A
Lør 24 18:15 Viasat fotball Watford - N.Forest Championsh.
Lør 24 18:30 B.München - B.Leverk. Bundesliga
Lør 24 18:30 TV2 premier League 3 Stoke - Manch.United Pr.League
Lør 24 20:00 R.Madrid - R.Vallecano La Liga
Lør 24 20:45 Napoli - Fiorentina Serie A
Lør 24 21:00 Montpellier - Paris SG Ligue 1
Lør 24 22:00 Barcelona- At.Madrid La Liga
Søn 25 12:00 Mallorca -R.Sociedad La Liga
Søn 25 12:30 Chievo - Genoa Serie A
Søn 25 15:00 Catania - Juventus Serie A
Søn 25 15:30 Köln - Hoffenheim Bundesliga
Søn 25 16:00 Levante - Espanyol La Liga
Søn 25 17:00 TV2 Premier League 1 QPR -Aston Villa Pr.League
Søn 25 17:30 W.Bremen - Hertha Berlin Bundesliga
Søn 25 18:00 Granada - Osasuna La Liga
Søn 25 20:00 Gijon - R.Santander La Liga
Søn 25 20:00 tv2 og tv2 hd Vålerenga - Rosenborg Tippeligaen.
Søn 25 20:45 Parma - AS Roma Serie A
Søn 25 21:00 Viasat fotball Rennes - St.Etienne Ligue 1
Søn 25 22:00 R.Zaragoza - Malaga La Liga
         
Uke 39 = Høydepunkt/toppkamper
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Man 26 19:00 TV2 Zebra Sarpsborg - Fredrikstad Tippeligaen.
Man 26 19:00 Djurgården - IFK Göteborg Allsvenskan
Man 26 21:00 Getafe - Real Betis La Liga
Man 26 21:00 TV2 Premier League 1 Norwich -Sunderland Pr.League
Tir 27 18:00 Viasat fotball CSKA Moskva - Inter Ch.league
Tir 27 20:45 Viasat fotball B.München - Man.City Ch.league
Tir 27 20:45 Viasat Motor Real Madrid - Ajax Ch.league
Tir 27 20:45 Viasat sport Man.Utd - Basel Ch.league
Ons 28 18:00 Zenit - Porto Ch.league
Ons 28 20:45 Viasat fotball Bate - Bareclona Ch.league
Ons 28 20:45 Viasat Motor Arsenal - Olympiakos Ch.league
Ons 28 20:45 Viasat sport AC Milan - V.plzen Ch.league
Ons 28 20:45 Viasat 4 Valencia - Chelsea Ch.league
Tor 29 19:00 TV2 Zebra Aalesund - Tromsø Tippeligaen.
Tor 29 21:00 Odense - Fulham Europaliga
Tor 29 19:00 Viasat fotball Rennes - At.Madrid Europaliga
Tor 29 21:00 Viasat 4 Tottenham - Shamrock Europaliga
Tor 29 21:00 Viasat fotball Stoke - Besiktas Europaliga
Tor 29 21:00 At.Bilbao - Paris SG Europaliga
Fre 30 19:00 Max Lillestrøm - Rosenborg Tippeligaen.
Fre 30 19:00 Syrianska - Djurgården Allsvenskan
Fre 30 20:30 Haisersl. - Stuttgart Bundesliga
 

Click here for English channels  Sverige Klick här för svensk tv-översikt
 
Tidligere oversikter:
2000: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des 
2001:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2002:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2003: 
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2004:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2005:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2006:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2007:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2008:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2009:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2010:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2011: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug
   

Totalt antall besøkende:
Det er
     
Engelsk fotball
Premier League
  Pr. League resultat
  Pr. League tabell
  Pr.League - Toppscorer
  Pr. League - Klubbene
  F.A Cupen
  Ligacupen
  Play off
  Engelske klubblinker
  Engelsk fotball - statistikk
  Englands landslag
 
Expekt
 

 
800 Norske klubber! Norsk fotball
Tippeliga - fakta
  Tippeliga - tabell
  Tippeliga - kampene
  Tippeliga - klubbfakta
  Tippeliga - statistikk
  1.divisjon -fakta
  2.divisjon - nyheter
  2.divisjon - toppscorer
  3.divisjon - fakta
  3.divisjon - kvalifisering
  NM - Cupresultat
  NM - toppscorer
  Norges landslag
  Norsk fotball - statistikk
  Norsk fotball - rekorder
  Norske klubblinker
 
Øyeblikket
 
 

 
 
ComeOn
 

 
Babes

 

 

 
  Copyright (c) 2011 Eurosoccer Sweden Ltd All rights reserved. Webmaster: post@fotballen.eu