Annonsere?  |  Om fotballen.eu  |  Nyhetsarkiv   |  Legg til URL Kontakt
Ukens Betsafe   Ukens Betway    Ukens Betsson

Best odds på
 på helgens
 fotball hos:

 Betsafe

 

Registrer deg nå
 og få 500,- til et
 risikofritt oddspill
 
Betway

 

Jackpotten på
 Hall of Gods
 er nå på 30.mill!

 Betsson Casino


Søk etter fotball:

Google fotballen
 
De viktige
fotbollen.com
  Thesoccerweb.com
  VM 2014
  TV-oversikt
  Nyheter
  Tabeller
  Tippetips
  Livescore
  Klubblinker
  Norges landslag
 
Kommende kamper:

 
Tema
   

Norges landslag
Alle kamper, alle
målscorere og all
mulig statistikk
1908-2014.

Mer
   
Fotballbabes
Flere hundre
supre damer med
og uten drakt..
Se mer!
 
Fakta og statistikk
Tidligere vinnere
  FIFA-ranking
  Statistikk - Toppscorere
  Statistikk - Årets spiller
  Hjemmebaner
  Verdensrekorder
 
Tema
   
VM I FOTBALL
Her finner du alt
om alle VM i
fotball 1930-2014
Les nå
   
VM 2014
Alt du trenger
om fotball-VM i
Brasil 2014
Les mer
 
Mesterskap
VM 2014
  EM 2012
  VM-2010
  Copa Sudamericana
  Copa Libertadores
  Asiamesterskapet
  Afrikamesterskapet
  Champions league
  Europaligaen
 
Betsafe


BEST PÅ SPILL?

Hos Betsafe får du både
gode bonuser, gratisspill,
samt en rekke ulike
vinnermuligheter i et stort
utvalg av spill.


Register deg nå!


 

 

Fotball på TV

 
     
SEPTEMBER 2012
     
Click here for English channels
Sverige Klick för svensk tv-översikt
  = Høydepunkt/toppkamper 
 
R=redigert/opptak
 
Uke 35 = Høydepunkt/toppkamper
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Lør 01 13:45 TV2 Premier League 1 West Ham - Fulham Pr.League
Lør 01 15:30 Eurosport2 Nürnberg - Bor.Dortmund Bundesliga
Lør 01 16:00 TV2 Premier League 1 Tottenham - Norwich Pr.League
Lør 01 16:00 TV2 Premier League 2 WBA - Everton Pr.League
Lør 01 16:00 TV2 Premier League 3 Wigan - Stoke Pr.League
Lør 01 17:00 TV4 sport Sverige Lyon - Valeciennes Ligue 1
Lør 01 18:00 Celta Vigo - Osasuna La liga
Lør 01 18:20 TV2 Premier League 2 Leicester - Blackpool Champ.ship
Lør 01 18:30 TV2 Premier League 1 Man.City - QPR Pr.League
Lør 01 18:30 Eurosport2 F.Düsseldorf - Bor Mgb Bundesliga
Lør 01 18:00 Zaragoza - Malaga La liga
Lør 01 20:00 Dep Cor - Getafe La liga
Lør 01 20:00 TV4 sport Sverige Sochaux - Montpellier Ligue 1
Lør 01 20:40 Bologna - AC Milan Serie A
Lør 01 22:00 Mallorca - R.Sociedad La liga
Søn 02 14:30 TV2 Premier League 1 Liverpool - Arsenal Pr.League
Søn 02 14:30 PSV - AZ Alkmaar Eresdivisie
Søn 02 12:00 R.Vallecano - Sevilla La liga
Søn 02 15:00 Ham Kam - Sarpsborg Adeccoliga
Søn 02 15:30 Eurosport2 Wolfsburg - Hannover Bundesliga
Søn 02 16:00 Ath.Bilbao - Valladolid La liga
Søn 02 16:30 Herenveen - Ajax Eresdivisie
Søn 02 17:00 TV2 Premier League 1 S`Hampton - Man.Utd Pr.League
Søn 02 17:00 TV2 Premier League 2 Newcastle - Ast.Villa Pr.League
Søn 02 17:00 TV4 sport Sverige Marseille - Rennes Ligue 1
Søn 02 17:30 Eurosport2 B.München - Stuttgart Bundesliga
Søn 02 18:00 Udinese - Juventus Serie A
Søn 02 18:00 Levante - Espanyol La liga
Søn 02 20:00 Brann - Molde Tippeligaen
Søn 02 20:45 Inter - AS Roma Serie A
Søn 02 21:00 TV4 sport Sverige Lille - Paris SG Ligue 1
Søn 02 21:30 Barcelona - Valencia La liga
       
Uke 36 = Høydepunkt/toppkamper
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Man 03 19:00 Stabæk - Rosenborg Tippeligaen
Man 03 22:00 Betis - At.Madrid La liga
Fre 07 18:00 Kazakstan - Irland VM-kvalik
Fre 07 20:30 Nederland - Tyrkia VM-kvalik
Fre 07 20:45 Tyskland - Færøyene VM-kvalik
Fre 07 20:45 Island - Norge VM-kvalik
Fre 07 20:45 Spania - S.arabia Pr.landskamp
Lør 08 01:05 Argentina - Paraguay VM-kvalik
Lør 08 20:15 Danmark - Tsjekkia VM-kvalik
Søn 09 15:00 Ranheim - Sandefjord Adeccoliga
   

   
Uke 37 = Høydepunkt/toppkamper
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Man 10 20:00 TV2 Premier League 1 England U21 - Norge U21 EM-kval U21
Tir 11 18:00 Jordan - Australia VM-kvalik
Tir 11 19:00 Kypros - Island VM-kvalik
Tir 11 20:00 Norge - Slovenia VM-kvalik
Tir 11 20:00 Sverige - Kazakstan VM-kvalik
Tir 11 20:30 Østerrike - Tyskland VM-kvalik
Tir 11 21:00 England - Ukraina VM-kvalik
Ons 12 02:00 USA - Jamaica VM-kvalik
Fre 14 19:00 Strømsgodset - AAfk Tippeligaen
Fre 14 19:00 Syrianska - Norrköping Allsvenskan
Fre 14 20:30 Eurosport2 Augsburg - Wolfsburg Bundesliga
Fre 14 20:45 TV2 Premier League 2 Charlton - Crystal P Champ.ship
Lør 15 13:45 TV2 Premier League 1 Norwich - West Ham Pr.League
Lør 15 14:00 Mjällby - GAIS Allsvenskan
Lør 15 15:30 Eurosport2 Bor Dor - B.Leverkusen Bundesliga
Lør 15 16:00 TV2 Premier League 1 Man.Utd - Wigan Pr.League
Lør 15 16:00 TV2 Premier League 2 Stoke - Man.City Pr.League
Lør 15 16:00 TV2 Premier League 3 Arsenal - Southampton Pr.League
Lør 15 16:00 Cardiff - Leeds Champ.ship
Lør 15 16:00 CMORE fotball Malaga - Levante La liga
Lør 15 17:00 TV4 sport Sverige Troyes - Lille Ligue 1
Lør 15 18:00 CMORE fotball Valencia - Celta Vigo La liga
Lør 15 18:30 TV2 Premier League 1 Sunderland - Liverpool Pr.League
Lør 15 18:30 Eurosport2 Gr.Fürth - Schalke Bundesliga
Lør 15 20:00 CMORE fotball Getafe - Barcelona La liga
Lør 15 20:00 TV4 sport Sverige Valenciennes - Bordeaux Ligue 1
Lør 15 22:00 Sevilla - Real Madrid La liga
Søn 16 12:30 CMORE fotball Chievo - Lazio Serie A
Søn 16 14:15 TV2 Premier League 2 Wolves - Leicester Champ.ship
Søn 16 14:00 TV4 sport Sverige Rennes - Lorient Ligue 1
Søn 16 15:00 Ham Kam - Start Adeccoliga
Søn 16 15:00 CMORE fotball Roma - Bologna Serie A
Søn 16 15:30 Eurosport2 Freiburg - Hoffenheim Bundesliga
Søn 16 16:00 Granada - Dep Cor La liga
Søn 16 17:00 TV2 Premier League 1 Reading - Tottenham Pr.League
Søn 16 17:30 Eurosport2 E.Frankfurt - Hamburger Bundesliga
Søn 16 18:00 CMORE fotball Osasuna - Mallorca La liga
Søn 16 19:00 Rosenborg - VIF Tippeligaen
Søn 16 19:45 Sociedad - - Zaragoza La liga
Søn 16 21:00 TV4 sport Sverige Nancy - Marseille Ligue 1
Søn 16 21:30 CMORE fotball A.Madrid - R.Vallecano La liga
 
   
Uke 38 = Høydepunkt/toppkamper
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Man 17 19:00 Tromsø - Lillestrøm Tippeligaen
Man 17 21:00 CMORE fotball R.Valladolid - R.Betis La liga
Man 17 21:00 TV2 Premier League 1 Everton - Newcastle Pr.League
Tir 18 20:45 Montpellier - Arsenal Ch.League
Tir 18 20:45 Bor. Dortmund - Ajax Ch.League
Ons 19 20:45 R.Madrid - Man.City Ch.League
Ons 19 20:45 Man.Utd - Galatasaray Ch.League
Ons 19 20:45 B.München - Valencia Ch.League
Ons 19 20:45 Chelsea - Juventus Ch.League
Tor 20 19:00 København - Molde Europaliga
Tor 20 19:00 CMORE fotball Youn Boys - Liverpool Europaliga
Tor 20 21:00 R.Wien - Rosenborg Europaliga
Tor 20 21:00 CMORE fotball Tottenham - Lazio Europaliga
Fre 21 18:00 Viking - Str.godset Tippeligaen
Fre 21 20:30 Eurosport2 Nürnberg - E.Frankfurt Bundesliga
Fre 21 20:45 TV2 Premier League 2 Blackburn - M`Boro Champ.ship
Lør 22 13:45 TV2 Premier League 1 Swansea - Everton Pr.League
Lør 22 15:30 Eurosport2 Schalke - B.München Bundesliga
Lør 22 16:00 Syrianska - örebro Allsvenskan
Lør 22 16:00 TV2 Premier League 1 Chelsea - Stoke Pr.League
Lør 22 16:00 TV2 Premier League 2 Newcastle - Norwich Pr.League
Lør 22 16:00 TV2 Premier League 3 Southampton - A.Villa Pr.League
Lør 22 16:00 Leicester - Hull Champ.ship
Lør 22 17:00 TV4 sport Sverige Bastia - Paris SG Ligue 1
Lør 22 18:00 Celta Vigo - Getafe La liga
Lør 22 18:20 TV2 Premier League 2 Birmingham - Barnsley Champ.ship
Lør 22 18:00 CMORE fotball Parma - Fiorentina Serie A
Lør 22 20:00 CMORE fotball Betis - Espanyol La liga
Lør 22 20:00 TV4 sport Sverige Touluse - Rennes Ligue 1
Lør 22 20:40 Juventus - Chievo Serie A
Lør 22 22:00 Barcelona - Granada La liga
Søn 23 14:00 TV4 sport Sverige Bordeaux - Ajaccio Ligue 1
Søn 23 14:30 TV2 Premier League 1 Liverpool - Man.Utd Pr.League
Søn 23 15:00 Kongsv. - Sandefjord Adeccoliga
Søn 23 15:00 CMORE fotball Inter - Siena Serie A
Søn 23 15:30 Eurosport2 Bay Lev - Bor Mgb Bundesliga
Søn 23 16:00 Levante - R.Sociedad La liga
Søn 23 17:00 TV2 Premier League 1 Man.City - Arsenal Pr.League
Søn 23 17:00 TV2 Premier League 2 Tottenham - QPR Pr.League
Søn 23 17:30 Eurosport2 Hoffenheim - Hannover Bundesliga
Søn 23 18:00 A.Bilbao - Malaga La liga
Søn 23 20:00 Brann - Rosenborg Tippeligaen
Søn 23 20:45 Lazio - Genoa Serie A
Søn 23 21:00 TV4 sport Sverige Lille - Marseille Ligue 1
Søn 23 21:30 CMORE fotball R.Vallecano - R.Madrid La liga
 
 
Uke 39 = Høydepunkt/toppkamper
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Man 24 19:00 Vålerenga - Hønefoss Tippeligaen
Man 24 20:45 Helsingborg - Malmö FF Allsvenskan
Man 24 22:00 CMORE fotball Dep Cor - Sevilla La liga
Tir 25 20:45 TV2 Premier League 1 Leeds - Everton Ligacup
Ons 26 20:00 Tromsø - Molde NM- semif.
Ons 26 20:45 TV2 Premier League 1 Man.Utd - Newcastle Ligacup
Ons 26 21:00 TV2 Premier League 2 West Brom - Liverpool Ligacup
Ons 26 20:40 Napoli - Lazio Serie A
Tor 27 16:00 Hødd - Brann NM- semif.
Fre 28 18:00 RBK - Haugesund Tippeligaen
Fre 28 19:00 GAIS - Syrianska Allsvenskan
Fre 28 20:30 Eurosport2 F.Düsseldorf - Schalke Bundesliga
Fre 28 21:00 Rennes - Lille Ligue 1
Lør 29 13:45 TV2 Premier League 1 Arsenal - Chelsea Pr.League
Lør 29 15:30 Eurosport2 W.Bremen - B- München Bundesliga
Lør 29 16:00 Wolves - Sheff.Wed Champ.ship
Lør 29 16:00 TV2 Premier League 1 Norwich - Liverpool Pr.League
Lør 29 16:00 TV2 Premier League 2 Fulham - Man.City Pr.League
Lør 29 16:00 TV2 Premier League 3 Reading - Newcastle Pr.League
Lør 29 16:00 CMORE fotball Valencia - R.Zaragoza La liga
Lør 29 17:30 Paris SG - Sochaux Ligue 1
Lør 29 18:00 Malaga - Betis La liga
Lør 29 18:00 CMORE fotball Parama - AC Milan Serie A
Lør 29 18:30 TV2 Premier League 1 Man.Utd - Tottenham Pr.League
Lør 29 18:30 Eurosport2 Bor Dortmund - Bor Mgb Bundesliga
Lør 29 18:00 CMORE fotball AC Milan -Parma Serie A
Lør 29 20:00 CMORE fotball R.Sociedad - A.Bilbao La liga
Lør 29 20:00 TV4 sport Sverige Nancy - Montpellier Ligue 1
Lør 29 20:40 Juventus - AS Roma Serie A
Lør 29 22:00 Sevilla - Barcelona La liga
Lør 29 23:30 Cruzeiro - Internacional Brasil. serie
Søn 30 14:15 TV2 Premier League 1 Nottingham - Derby Champ.ship
Søn 30 12:00 CMORE fotball Udinese - Genoa Serie A
Søn 30 15:00 Helsingb. - Åtvidaberg Allsvenskan
Søn 30 15:00 GIF Sundsvall - AIK Allsvenskan
Søn 30 15:00 Bryne - Start Adeccoliga
Søn 30 15:00 CMORE fotball Lazio - Siena Serie A
Søn 30 15:00 Sampdoria - Napoli Serie A
Søn 30 15:30 Eurosport2 E.Frankfurt - Freiburg Bundesliga
Søn 30 16:00 R.Valladolid - R.Vallecano La liga
Søn 30 17:00 TV2 Premier League 1 Aston Villa - WBA Pr.League
Søn 30 17:30 Eurosport2 Wolfsburg - Mainz Bundesliga
Søn 30 18:00 Osasuna - Levante La liga
Søn 30 19:50 CMORE fotball Real Madrid - Dep Cor La liga
Søn 30 20:00 Strømsgodset - Brann Tippeligaen
Søn 30 20:45 Inter - Fiorentina Serie A
Søn 30 23:00 Cortiba - Sao Paulo Brasil. serie
Søn 30 21:00 Lyon - Bordeaux Ligue 1
Søn 30 21:30 Espanyol - At.Madrid La liga
Søn 30 23:30 Gremio - Santos Brasil. serie
         
Oktober - uke 40 = Høydepunkt/toppkamper
Dato Tid Kanal Kamp Kategori
Man 01 19:00 Fredrikstad - VIF Tippeligaen
 
   

Click here for English channels  Sverige Klick här för svensk tv-översikt
 
Tidligere oversikter:
2000: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des 
2001:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2002:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2003: 
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2004:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2005:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2006:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2007:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2008:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2009:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2010:
Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2011: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug Sep Okt Nov Des
2012: Jan Feb Mar Apr  Mai  Jun  Jul Aug

Totalt antall besøkende:
Det er
     

 

 
  Copyright (c) 2012 Eurosoccer Sweden Ltd All rights reserved. Webmaster: post@fotballen.eu