Annonsere?  |  Om fotballen.eu  |  Nyhetsarkiv   |  Legg til URL Kontakt


Søk etter fotball:

Google fotballen

 
De viktige
fotbollen.com
  Thesoccerweb.com
  TV-oversikt
  Nyheter
  Tabeller
  Artikler
  Tippetips
  Livescore
  Klubblinker
  Topp 100
  Norges landslag
  EM 2016
  VM 2014
  EM 2012
  VM 2010
 
Kommende kamper:

 
Tema
   

Norges landslag
Alle kamper, alle
målscorere og all
mulig statistikk
1908-2014

Mer
   
Fotballbabes
Flere hundre
supre damer med
og uten drakt..
Se mer!
 
Fakta og statistikk
Tidligere vinnere
  FIFA-ranking
  Statistikk - Toppscorere
  Statistikk - Årets spiller
  Hjemmebaner
  Fotballreglene
  Verdensrekorder
 
Tema
   
VM I FOTBALL
Her finner du alt
om alle VM i
fotball 1930-2014
Les nå
   
VM 2010
Alle detaljer fra
fotball-VM i
Sør-Afrika 2010
Les mer
 
Mesterskap
VM 2014
  EM 2012
  VM-2010
  Copa Sudamerica
  Copa Libertadores
  Asiamesterskapet
  Afrikamesterskapet
  Champions league
  Europaligaen
  Royal League
 
Tema

 
Betsafe
 
TV-FOTBALL


 
Betway

 

 

 

Alt om fotball

 
 
 

UEFA EUROPA LEAGUE 2013/14
Fra og med 2009/10 presenterte UEFA stolt den nye Europaligaen.
Den største forskjellen fra den tidligere UEFA-cupen var/er derimot
bare navnet.  Dette vil fortsatt være cupen for de nest beste, og det er
forøvrig små endringer fra foregående år.

Finalen 2013/14 blir spilt på Juventus stadion i Torino 14.mai 2014.
Resultater fra Europaliagen 2012/13 her - Tidl.vinnere

 
Ukens Betsafe   Ukens Betway    Ukens Betsson

Best odds på
 på helgens
 ligarunde hos:

 Betsafe

 

Registrer deg nå
 og få 500,- til et
 risikofritt oddspill
 
Betway

 

Jackpotten på
 Hall of Gods
 er nå på 35.mill!

 Betsson Casino

Resultater fra kvalifiseringen 2013/14 her

Semifinals

Team 1

Team 2

1st leg

2nd leg

Benfica

Juventus

24.Apr

01.May

Sevilla

Valencia

24.Apr

01.May

Quarterfinals

Team 1

Team 2

1st leg

2nd leg

Porto

Sevilla

1-0

0-4

Alkmaar

Benfica

0-1

0-2

Lyon

Juventus

0-1

1-2

Basel

Valencia

3-0

0-5*

*= After extra time

Round of 16

Team 1

Team 2

1st leg

2nd leg

Ludogrets

Valencia

0-3

0-1

Tottenham

Benfica

1-3

2-2

Juventus

Fiorentina

1-1

1-0

AZ Alkmaar

Anzhi

1-0

0-0

Lyon

V.Plzeň

4-1

1-2

Porto

Napoli

1-0

2-2

Basel

RB Salzburg

0-0

2-1

Sevilla

Betis

0-2

3-0*

* After extra time

Round of  32

Team 1

Team 2

1st leg

2nd leg

Real Betis

Rubin Kazan

1-1

2-0

Swansea

Napoli

0-0

1-3

Maribor

Sevilla

2-2

1-2

V. Plzeň

Shakhtar Donetsk

1-1

2-1

Lazio

Ludogorets

0-1

3-3

Ajax

RB Salzburg

0-3

1-3

Maccabi Tel Aviv

Basel

0-0

0-3

Porto

E. Frankfurt

2-2

3-3

Dnipro

Tottenham

1-0

1-3

Anzhi Makh.

Genk

0-0

2-0

Chornomorets

Lyon

0-0

0-1

Juventus

Trabzonspor

2-0

2-0

Esbjerg

Fiorentina

1-3

1-1

Slovan Liberec

AZ Alkmaar

0-1

1-1

PAOK

Benfica

0-1

0-3

Dynamo Kyiv

Valencia

0-2

0-0

Group stage - Tables
Fixtures/results below.

Group A

GP

GD

P

Group B

GP

GD

P

Valencia

6

5

13

Ludogorets

6

9

16

Swansea

6

2

8

Chornomorets Odesa

6

0

10

Kuban Kr.

6

0

6

PSV Eindhoven

6

-1

7

St. Gallen

6

-7

6

Dinamo Zagreb

6

-8

1

Group C

GP

GD

P

Group D

GP

GD

P

Red Bull Salzburg

6

12

18

Rubin Kazan

6

10

14

Esbjerg

6

0

12

Maribor

6

-3

7

Elfsborg

6

-5

4

Zulte Waregem

6

-6

7

Standard Liège

6

-7

1

Wigan

6

-1

5

Group E

GP

GD

P

Group F

GP

GD

P

Fiorentina

6

9

16

E. Frankfurt

6

9

15

Dnipro Dniprop.

6

6

12

Maccabi Tel Aviv

6

2

11

P.Ferreira

6

-7

3

APOEL

6

-7

5

Pandurii Târgu Jiu

6

-8

2

Bordeaux

6

-6

3

Group G

GP

GD

P

Group H

GP

GD

P

Genk

6

5

14

Sevilla

6

5

12

Dynamo Kyiv

6

4

10

Liberec

6

1

9

Rapid Wien

6

-2

6

Freiburg

6

-3

6

Thun

6

-7

3

Estoril

6

-3

3

Group I

GP

GD

P

Group J

GP

GD

P

Lyon

6

3

12

Trabzonspor

6

7

14

Real Betis

6

1

9

Lazio

6

4

12

V.Guimarães

6

1

5

Apollon Limassol

6

-5

4

Rijeka

6

-5

4

L.Warsaw

6

-6

3

Group K

GP

GD

P

Group L

GP

GD

P

Tottenham

6

13

18

AZ Alkmaar

6

4

12

Anzhi Makh

6

-3

8

PAOK

6

4

12

Sheriff Tiraspol

6

-1

6

Sh.Karagandy

6

-4

2

Tromsoe

6

-9

1

Maccabi Haifa

6

-4

2

Fixtures/results

THURSDAY, SEPTEMBER 19, 2013

Home

Away

Res

St Gallen

Kuban Kr.

2-0

Valencia

Swansea

0-3

Dinamo Zagreb

Chornomorets

1-2

PSV Eindhoven

Ludogorets

0-2

Standard Liege

Esbjerg

1-2

SV Salzburg

Elfsborg

4-0

NK Maribor

R.Kazan

2-5

Zulte-Waregem

Wigan

0-0

Fiorentina

P.Ferreira

3-0

P. Targu-Jiu

Dnipro Dniprop.

0-1

E. Frankfurt

Bordeaux

3-0

Maccabi Tel-Aviv

Apoel Nicosia

0-0

Dynamo Kiev

Racing Genk

0-1

FC Thun

Rapid Vienna

1-0

Estoril

Sevilla FC

1-2

SC Freiburg

Liberec

2-2

Guimaraes

Rijeka

4-0

Real Betis

Lyon

0-0

Apollon Limassol

Trabzonspor

1-2

Lazio

L.Warsaw

1-0

Sheriff Tiraspol

Anzhi Makh.

0-0

Tottenham

Tromso

3-0

Maccabi Haifa

AZ Alkmaar

0-1

THURSDAY, OCTOBER 3, 2013

Home

Away

Res

Kuban Kr.

Valencia

0-2

Swansea

St Gallen

1-0

Chornomorets

PSV Eindhoven

0-2

Ludogorets

Dinamo Zagreb

3-0

Elfsborg

Standard Liege

1-1

Esbjerg

SV Salzburg

1-2

R.Kazan

Zulte-Waregem

4-0

Wigan

NK Maribor

3-1

Dnipro Dniprop.

Fiorentina

1-2

P.Ferreira

P. Targu-Jiu

1-1

Apoel Nicosia

E. Frankfurt

0-3

Bordeaux

Maccabi Tel-Aviv

1-2

Racing Genk

FC Thun

2-1

Rapid Vienna

Dynamo Kiev

2-2

Liberec

Estoril

2-1

Sevilla FC

SC Freiburg

2-0

Lyon

Guimaraes

1-1

Rijeka

Real Betis

1-1

L.Warsaw

Apollon Limassol

0-1

Trabzonspor

Lazio

3-3

Anzhi Makh.

Tottenham

0-2

Tromso

Sheriff Tiraspol

1-1

Shakhter Karagandy

Maccabi Haifa

2-2

AZ Alkmaar

PAOK Salonika

1-1

THURSDAY, OCTOBER 24, 2013

Home

Away

Res

Shakhter Karagandy

AZ Alkmaar

1-1

Anzhi Makh.

Tromso

1-0

Dynamo Kiev

FC Thun

3-0

Racing Genk

Rapid Vienna

1-1

Liberec

Sevilla FC

1-1

SC Freiburg

Estoril

1-1

Lyon

Rijeka

1-0

Real Betis

Guimaraes

1-0

Apollon Limassol

Lazio

0-0

Trabzonspor

L.Warsaw

2-0

Sheriff Tiraspol

Tottenham

0-2

PAOK Salonika

Maccabi Haifa

3-2

Swansea

Kuban Kr.

1-1

Valencia

St Gallen

5-1

Chornomorets

Ludogorets

0-1

Dinamo Zagreb

PSV Eindhoven

0-0

Elfsborg

Esbjerg

1-2

SV Salzburg

Standard Liege

2-1

Wigan

R.Kazan

1-1

Zulte-Waregem

NK Maribor

1-3

Fiorentina

P. Targu-Jiu

3-0

P.Ferreira

Dnipro Dniprop.

0-2

Bordeaux

Apoel Nicosia

2-1

E. Frankfurt

Maccabi Tel-Aviv

2-0

THURSDAY, NOVEMBER 7, 2013

Home

Away

Res

Kuban Kr.

Swansea

1-1

St Gallen

Valencia

2-3

Ludogorets

Chornomorets

1-1

PSV Eindhoven

Dinamo Zagreb

2-0

Esbjerg

Elfsborg

1-0

Standard Liege

SV Salzburg

1-3

R.Kazan

Wigan

1-0

NK Maribor

Zulte-Waregem

0-1

Dnipro Dniprop.

P.Ferreira

2-0

P. Targu-Jiu

Fiorentina

1-2

Apoel Nicosia

Bordeaux

2-1

Maccabi Tel-Aviv

E. Frankfurt

4-2

FC Thun

Dynamo Kiev

0-2

Rapid Vienna

Racing Genk

2-2

Estoril

SC Freiburg

0-0

Sevilla FC

Liberec

1-1

Guimaraes

Real Betis

0-1

Rijeka

Lyon

1-1

Lazio

Apollon Limassol

2-1

L.Warsaw

Trabzonspor

0-2

Tottenham

Sheriff Tiraspol

2-1

Tromso

Anzhi Makh.

0-1

AZ Alkmaar

Shakhter Karagandy

1-0

Maccabi Haifa

PAOK Salonika

0-0

THURSDAY, NOVEMBER 28, 2013

Home

Away

Res

Kuban Kr.

St Gallen

4-0

Swansea

Valencia

0-1

Chornomorets

Dinamo Zagreb

2-1

Ludogorets

PSV Eindhoven

2-0

Elfsborg

SV Salzburg

0-1

Esbjerg

Standard Liege

2-1

R.Kazan

NK Maribor

1-1

Wigan

Zulte-Waregem

1-2

Dnipro Dniprop.

P. Targu-Jiu

4-1

P.Ferreira

Fiorentina

0-0

Apoel Nicosia

Maccabi Tel-Aviv

0-0

Bordeaux

E. Frankfurt

0-1

Racing Genk

Dynamo Kiev

3-1

Rapid Vienna

FC Thun

2-1

Liberec

SC Freiburg

1-2

Sevilla FC

Estoril

1-1

Lyon

Real Betis

1-0

Rijeka

Guimaraes

0-0

L.Warsaw

Lazio

0-2

Trabzonspor

Apollon Limassol

4-2

Anzhi Makh.

Sheriff Tiraspol

1-1

Tromso

Tottenham

0-2

Shakhter Karagandy

PAOK Salonika

0-2

AZ Alkmaar

Maccabi Haifa

2-0

THURSDAY, DECEMBER 12, 2013

Home

Away

Res

St Gallen

Swansea

0-1

Valencia

Kuban Kr.

1-1

Dinamo Zagreb

Ludogorets

1-2

PSV Eindhoven

Chornomorets

0-1

Standard Liege

Elfsborg

1-3

SV Salzburg

Esbjerg

3-0

NK Maribor

Wigan

2-1

Zulte-Waregem

R.Kazan

0-2

Fiorentina

Dnipro Dniprop.

2-1

P. Targu-Jiu

P.Ferreira

0-0

E. Frankfurt

Apoel Nicosia

2-0

Maccabi Tel-Aviv

Bordeaux

1-0

Dynamo Kiev

Rapid Vienna

3-1

FC Thun

Racing Genk

0-1

Estoril

Liberec

1-2

SC Freiburg

Sevilla FC

0-2

Guimaraes

Lyon

1-2

Real Betis

Rijeka

0-0

Apollon Limassol

L.Warsaw

0-2

Lazio

Trabzonspor

0-0

Sheriff Tiraspol

Tromso

2-0

Tottenham

Anzhi Makh.

4-1

Maccabi Haifa

Shakhter Karagandy

2-1

PAOK Salonika

AZ Alkmaar

2-2

 


Totalt antall besøkende:
Det er
     
Engelsk fotball
Premier League
  Pr. League resultat
  Pr. League tabell
  Pr.League - Toppscorer
  Pr. League - Klubbene
  F.A Cupen
  Capital One Cup (ligacup)
  Play off
  Engelske klubblinker
  Engelsk fotball - statistikk
  Englands landslag
 
Betsson -Premier
 

 
800 Norske klubber! Norsk fotball
Tippeliga - fakta
  Tippeliga - tabell
  Tippeliga - kampene
  Tippeliga - klubbfakta
  Tippeliga - statistikk
  1.divisjon -fakta
  2.divisjon - nyheter
  2.divisjon - toppscorer
  3.divisjon - fakta
  3.divisjon - kvalifisering
  NM - Cupresultat
  NM - toppscorer
  Norges landslag
  Norsk fotball - statistikk
  Norsk fotball - rekorder
  Norske klubblinker
 
Øyeblikket
 
 

 
 
ComeOn
 

 
Babes

 
Betway
 
 

 
 
  Copyright (c) 2013 Eurosoccer Sweden Ltd All rights reserved. Webmaster: post@fotballen.eu